Jump to content
roulling

seeriad

Recommended Posts

Selleks, et lihased hakkaksid nii öelda väljapaistma, tuleb oma rasvaprotsenti vähendada. Selleks tuleb muuta oma toitumist ja treeningut. Ise olen võistlustevahelisel perioodil ka üsna sardelli välimusega. Need kordused siin selles osas ei loegi nii väga. Võistlusteks valmistudes lihtsalt seeriate vahelised pausid muutuvad järkjärgult lühemateks. Võistluste vahelisel perioodil panen kordamööda rõhku nii massile kui ka jõule, ehk kuu aega on kordused umbes kuni 8 ja järgmine kuu umbes kuni 12 ja nii vaheldumisi.

see on sinu 1 kommetaare, sain selle toitumise paika, ennem oli just massiperiood ma sõin aint rasvaseid asju et saada siuke mõnus kaal kätte nüüd olen 191 cmja kaalun 89 kilo, nüüd olen hakkand sööma siukseid tervislikke ja vähemrasvaseid asju et saada lihas väljapaistma. mainid siin et seeriate pausid on väiksemad, kui tahad lihast väljapaistma panna, kui pikad need siis sul on? taVALISELT PEAN tavalistel seeriatel 1.30 pausi ja biitsepsi ja triitsepsi puhul alla mindi, aga pikad need sul on

tänan vastuste eest :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×