Jump to content
Ott Kiivikas

BCAA, leutsiin

Recommended Posts

Ma pole huvitatud "whatsoever" lihastest.

Pidasin silmas et ma ei ole huvitatud nende kasvatamisest, tean et trenniga tekkivad nad nii või naa piisaval määral et keha trimmis oleks, aga et sisse süüa lisaks midagi mis nende kasvu soodustaks ma EI TAHA! Ja sellest see küsimus et kas ma tarvitan ikka õiget asja? Kas keegi oskab õelda mõne muu lisaaine trenni, mis mulle paremini sobiks kaalust alla võtmisel. Toitumine on enamvähem ok!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pidasin silmas et ma ei ole huvitatud nende kasvatamisest, tean et trenniga tekkivad nad nii või naa piisaval määral et keha trimmis oleks, aga et sisse süüa lisaks midagi mis nende kasvu soodustaks ma EI TAHA! Ja sellest see küsimus et kas ma tarvitan ikka õiget asja? Kas keegi oskab õelda mõne muu lisaaine trenni, mis mulle paremini sobiks kaalust alla võtmisel. Toitumine on enamvähem ok!

No se lihas ei kasva küll nii mühinal,nagu sa kardad,usu mind. :-)

Rohelist teed võid juua enne ja trenni aeg.Ja neid kofiini tablete.Mul mõjusid küll väga hästi.Nädalas stabiilselt 0,6-0,7kg. kukkus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mm.. kuigi BCAA pulbril on teine toime, kui Anabolic Amino 5500 Mega Caps, kui lugeda mõlema kohta !! Oled kuulnud ,et kapslid ei imendu ka hästi.

Mis nende toime vahe on siis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pidasin silmas et ma ei ole huvitatud nende kasvatamisest

Siis söö lihtsalt vähem. Kuhugi need kalorid peavad minema, sul on valida, kas lihastesse või rasvarakkudesse.

Lihas annab sulle töövõime ja suurema puhkeoleku kalorikulu.

tean et trenniga tekkivad nad nii või naa piisaval määral et keha trimmis oleks

Ei teki niiväga midagi.

, aga et sisse süüa lisaks midagi mis nende kasvu soodustaks ma EI TAHA!

Kõik, mida sa sööd, soodustab :D

BCAA lihtsalt on selline tore "söök", mis peaks rasvarakke kõige vähem nuumama.

Ja sellest see küsimus et kas ma tarvitan ikka õiget asja?

Jah, absoluutselt.

Kas keegi oskab õelda mõne muu lisaaine trenni, mis mulle paremini sobiks kaalust alla võtmisel.

Lahtisti :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere , kas Nt: hera80nes olevad aminohapped vajaksid ka lisatäiendust ?

Nagu ,et kas ma tegelt võiks ka võtta juurde tablettidena BCAAd ?

Aitäh.

Muudetud kasutaja jõukakapp poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võiksid, aga mõtet see ei oma.

Omab mõtet siis, kui päevane tarbitav valgukogus on madal ja rahakott ajab üle ääre. Kõik täisväärtuslikud valgud sisaldavad BCAA-sid. Selleks ei pea toidulisandeid võtma.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga BCAA tarvitamine dieedi ajal?

See pidi aitama lihast säilitada?! Või...?

Olen ka lugenud selle kohta, et nii tõepoolest peaks nagu olema.

Siinkohal küsikski targemate käest ,et kumb toode oleks parem ,et säilitada lihast dieedi ajal ( suurema aeroobse treeninguga perioodil)

http://www.sportshop...uemart&Itemid=2

või

http://www.sportshop...1&category_id=1

Või on kõige parem fitshopi olimpi bcaa xplode? Ott justkui kiitis seda mu meelest.

Ning kas valgupulbri kasutamise lõpetamine suurema aeroobse treeningu korral on pigem halb mõte?

Tänud :)

Muudetud kasutaja KK8 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siinkohal küsikski targemate käest ,et kumb toode oleks parem ,et säilitada lihast dieedi ajal ( suurema aeroobse treeninguga perioodil)

http://www.sportshop...uemart&Itemid=2

või

http://www.sportshop...1&category_id=1

Seda ei tea 100% keegi.

Või on kõige parem fitshopi olimpi bcaa xplode?

Maitse on küll hea, ananassil.

Ning kas valgupulbri kasutamise lõpetamine suurema aeroobse treeningu korral on pigem halb mõte?

Ega ta hea mõte küll ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Maitse on küll hea, ananassil.

Ootoot, minu meelest oli Olimpi BCAA Xplode ananass maitseomaduste poolest täielik katastroof, väga jube kogemus. Samas apelsini oma on jällegi suurepärase maitsega, üks parimaid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuttav ütles samuti Bcaa xplode anannassi kohta ,et ei olnud kõige parem maitse. Endale aga sama firma glutamiin xplode apelsin küll maitses väga.

Aga äkki keegi targem oskaks ikka nõu anda AminoMagic vs Bcaa Express kohta, et kumb on parem dieedi tingimustes lihasmassi säilitamiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuttav ütles samuti Bcaa xplode anannassi kohta ,et ei olnud kõige parem maitse. Endale aga sama firma glutamiin xplode apelsin küll maitses väga.

Aga äkki keegi targem oskaks ikka nõu anda AminoMagic vs Bcaa Express kohta, et kumb on parem dieedi tingimustes lihasmassi säilitamiseks.

Oled näinud siin kedagi AlanBStardist targemat? :D

Aga esimene toode sisaldab palju erinevaid aminohappeid. Glutamiin sh samuti taastumisele ja lihase säilimisele hea. Samas BCAA kogus jääb veidi tagasihoidlikuks. Teises pole nii palju erinevaid aminohappeid, aga see-eest BCAAd toimivas koguses.

Minu isiklik eelistus oleks rõhuda rohkem BCAAle. Samas kui dieet ei kesta vaid 1 kuu, võid mõlemat proovida: jumal teab, mis sulle parima tulemuse annab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võibki erinevalt tarbida.

Kui su trenn on üpris pikk, siis oleks parem trenni ajal tarbida. Kui on a la tunnine, võid ka enne trenni tarbimisega hakkama saada.

Pärast trenni tarbides käivitad taastumisprotsessid.

Ehk siis enne või trenni ajal ja pärast trenni.

Katseta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Algaja küss: kuidas BCAA-d õigesti tarbida: enne, peale trenni või trenni ajal? Olen lugenud erinevaid arvamusi...

Või siis hoopis kogu päeva jooksul.

Ja ärge nende tablettidega vaeva nähke, ostke pulber, saate 2x rohkem sama raha eest. Mis seda kriiti ikka niisama sisse ajada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes varem pole proovinud soovitan proovida BPI sports firma aminohapet BLOX (SAA- silk amino acid), 30x ühes purgis ja 1x päevas tarbida, kas siis enne trenni, trenni ajal või peale trenni (kuidas keegi tahab), ja maitse on ülim. Seda head aminot saab www.ifit.ee lehelt, see asendab BCAA-d ning seda eraldi võtta pole vaja. Muscle fitness ajakirjades pikalt laialt kirjutatud ka sellest. http://www.ifit.ee/bpi-sports/bpi-sports-blox

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes varem pole proovinud soovitan proovida BPI sports firma aminohapet BLOX (SAA- silk amino acid), 30x ühes purgis ja 1x päevas tarbida, kas siis enne trenni, trenni ajal või peale trenni (kuidas keegi tahab), ja maitse on ülim. Seda head aminot saab www.ifit.ee lehelt, see asendab BCAA-d ning seda eraldi võtta pole vaja. Muscle fitness ajakirjades pikalt laialt kirjutatud ka sellest. http://www.ifit.ee/b...bpi-sports-blox

Lahe... veel üks auk kuhu raha loopida inimestel.

Tahad pisikese koguse aminoid siis näri üks tükk beef-jerkyt teeb sama välja. Või osta sama raha eest tünn valku ja tarbi seda, tuleb 10x odavam.

Uskumatu, et mingi 150g valgu eest küsitakse 37 euri. :blink:

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×