Jump to content
roulling

kohupiim:D

Recommended Posts

sooviks teada, kuna ma praegu ei joo shake ja asju, hakkan paari kuu pärast võtma uuesti, aga näiteks kas ma võin kohe pärast treeningut kohupiima tuutu ära süüa või pean ootama mingi ajahetke?JA ennem trenni kas ma võin ka kohupiima süüa, umbes siis kui jõusaali astun või natuke ennem?

ja midagi mis sisaldaks ohtralt proteiini, sest olen kuulnud et proteiin aitab valkudel paremini imenduda:D ?

ette tänades vastuste eest:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pärast treeningut võid vabalt võtta, soovitavalt vähese rasvaga, imendub kiiremini

liiga palju enne trenni pole hea süüa, ma ütleks tund-pool

proteiin=valk

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise lajatan vahel 250 g paki rosinatega kohupiima sisse, rosinad sisaldavad süsikaid ka üsna palju. ;)

1 pakk sisaldab:

Valku 32,75 g

Süsivesikuid 38 g

Rasva vaid 0,25 g

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise lajatan vahel 250 g paki rosinatega kohupiima sisse, rosinad sisaldavad süsikaid ka üsna palju.

1 pakk sisaldab:

Valku 32,75 g

Süsivesikuid 38 g

Rasva vaid 0,25 g

Mis sihukse kohupiima nimi on? ;)

Milline v2lja n2eb?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise lajatan vahel 250 g paki rosinatega kohupiima sisse, rosinad sisaldavad süsikaid ka üsna palju.

1 pakk sisaldab:

Valku 32,75 g

Süsivesikuid 38 g

Rasva vaid 0,25 g

Mis sihukse kohupiima nimi on? :lol:

Milline v2lja n2eb?

olgem ausad mis kohupiim see veel on ;) ma ostaks kohe hulgi: :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hehe, see on nii väärt kraam, et ei tea kas julgengi infot jagada, homme poodi minnes kõik ära ostetud. ;) Samas ikka panite tähele, et pakk sisaldab 32,75 g valku, mitte 100 g, tavaliselt võrreldakse 100 g ainete sisaldust.

OK, LINK

"Light" 250 g pakk sisaldab isegi 40 g valku, aga seal jälle süsikaid pole eriti ning minu arust rosinatega läheb kõige paremini alla, sest terve pakk korraga ära süüa polegi vahel nii lihtne. :lol: Põhimõtteliselt võib näiteks jogurti, hapukoore vms-ga segada ka, siis on vähe libedam süüa, muidu võib üsna kuiv tunduda.

Edu kohupiima kõrist alla pressimisel. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heh, see pole veel midagi ;)

Ma söön enne trenni ja vahest ka õhtuti enne magama minekut kohupiimapaki ära (250g) , mis sisaldab tervelt :

Valku 40.25g

Süsivesikuid 28.5 g

rasvad 1g

See on lahja kohupiim vanilliga. Muidu olen söönud ka maitsetud kohupiima, seal veel suurem valgukogus, mis oli vist 45 g, ülejäänud koostis oli sama, mis vanilliga kohupiimal. Mina ostan seda kohupiima Maximast, aint 7.50 pakk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

45 g valku nagu ei tule ühelgi, vähemalt "Tere" toodetel, võibolla "Maximas" mingi muu firma analoogne toode? Aga 7.50 on küll hea hind, peaks ka minema uurima sinna, Selveris oli vist midagi 9 kr-ga (9.50 või 9.90 vms).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma sõin farmi 250g paki päevas ja rasva muudkui tuli. Ükspäev vaatasin palju kaloreid kuramus annab ja tuli välja et pakist saab ligi 1000kcal =)

Ma söön rosina oma =) rasvatu annab vist vähem ma arvan aga paras pomm on ta jah.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pakist nüüd ligi 1000 Kcal küll ei tule. ;)

Just... see 1000 on üsnagi võimatu. Isegi BigMac ei anna 1000.

Sellel kohupiimal on 260 kCal ühe portsu kohta, ehk siis 104 kCal/100 g. Kui ma ei eksi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
, aga näiteks kas ma võin kohupiima tuutu ära süüa või ?JA ennem trenni kas ma natuke ennem?

olen kuulnud et proteiin aitab valkudel paremini imenduda:D ?

hästi oled siis kuulnud enneM! proteiin aitab jah sitax hästi valkudel imenduda ja ka aminohapetel! enne(M) loe kirjandust enne(M)

Muudetud kasutaja Andreaz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma sõin farmi 250g paki päevas ja rasva muudkui tuli. Ükspäev vaatasin palju kaloreid kuramus annab ja tuli välja et pakist saab ligi 1000kcal =)

Ma söön rosina oma =) rasvatu annab vist vähem ma arvan aga paras pomm on ta jah.

Väikseid probleeme matemaatikaga ehk..ma ütleks et umbes kolm korda vähem saab sealt kaloreid ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma sõin farmi 250g paki päevas ja rasva muudkui tuli. Ükspäev vaatasin palju kaloreid kuramus annab ja tuli välja et pakist saab ligi 1000kcal =)

Ma söön rosina oma =) rasvatu annab vist vähem ma arvan aga paras pomm on ta jah.

no siis oleks pidand seda mitte magusat suhkruvaba maitsestamata sööma.(valgupomm!)

ma ise sõin vahepeal ikka 10-15 pakki päevas neid 250 grammiseid kui piimakombinaadist otse sai. see parasi igapaaritunni tagant sisse panna kui just muud valku ei söö nigu liha või mune või kala

Muudetud kasutaja Andreaz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väikseid probleeme matemaatikaga ehk..ma ütleks et umbes kolm korda vähem saab sealt kaloreid ;)

100 g lahjat ja suhkruta kohupiima on ligikaudu 88 kcal

88 * 2,5 on 220 kcal

V6ibolla ajavad nad segi...

1 cal = 4.1868 J

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no siis oleks pidand seda mitte magusat suhkruvaba maitsestamata sööma.(valgupomm!)

ma ise sõin vahepeal ikka 10-15 pakki päevas neid 250 grammiseid kui piimakombinaadist otse sai. see parasi igapaaritunni tagant sisse panna kui just muud valku ei söö nigu liha või mune või kala

Sa oled hull mees Andreaz... millal sa vimati oma tervist kontrollimas käisid? Südant näiteks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa oled hull mees Andreaz... millal sa vimati oma tervist kontrollimas käisid? Südant näiteks?

Mis sest sydamest...Peaasi, et biits kasvaks... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sooviks teada, kuna ma praegu ei joo shake ja asju, hakkan paari kuu pärast võtma uuesti, aga näiteks kas ma võin kohe pärast treeningut kohupiima tuutu ära süüa või pean ootama mingi ajahetke?JA ennem trenni kas ma võin ka kohupiima süüa, umbes siis kui jõusaali astun või natuke ennem?

ja midagi mis sisaldaks ohtralt proteiini, sest olen kuulnud et proteiin aitab valkudel paremini imenduda:D ?

ette tänades vastuste eest:)

Kohupiima võid süüa kogu aeg, aga tulevikus püüa ikka toidulisanditega oma keha ja vaimu turgutada, sest toidulisandites on oluliselt rohkem organismile vajalikke aineid!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×