Jump to content
Meelis

Alkohol

Recommended Posts

Ma saan aru, et kui nädalas mingi 0.5l viina ära panna, siis pole mõtet mingeid erilisi tulemusi oodata. Aga kui palju alkoholi on nädalas "paras" ja kui palju on juba "palju"?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Trimbu

Pane ikka nii palju kui jõuad,aga küsimus on selles mida sa saavutada tahad.Kui tahad trenni teha ja ikka vaadata et midagi tuleb, pead viinast loobuma.Vot tak

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sooviks teada, kui võtta 2 sheiki päevas (1xSuper Lemon 40 gr ja 1x No. 1 40g) üks pealelõunal, teine õhtul, siis kas õhtul pubis paar õlut või paar segudrinki nullib asja ära ? Kuidas on alkoholi tarvitamisega (mõistuse piires, loomulikult) toidulisandite tarvitamise puhul ? Kreatiinikuuri ajal ? Tänan igasuguse tagasiside eest !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

valgule ei tee hullu midagi, kreatiini ja alkoholi vahe tee ka ikka mingi kolm (või nii) tundi ja usun et see ka ei tee hullu(mul ei teinud).Toidulisade ja alkoholi omavaheline mõju ei ole nyyd nii tundlik, et ta kohe tulemuse ära nulliks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuidas oleks proffesionaalse inimese seisukoht, kas alkohol nullib trenni tulemused ära või kui palju üldse alkot võtta võib?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise võtan harva nüüd tuleb viie kuuline paus sisse, arvan et ilma alkoholita jõuan parima tulemuseni. Väärtushinnangud on vaja paika panna kui tahad olla parim, tuleb paljustki loobuda, kuid peale edukat võistlust on ka alkoholil teine mekk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere, siin ühe algaja küsimus ...

Kui tarvitan toidulasendajaid ja rasvapõletajaid, kuidas siis alkoholiga on? Et kui nädalas korra tarvitan - siis selge see, et sel juhul võtan vähem/aeglasemini alla ... Küll aga - et kas siis esineb ka mingit vastunäidustatust? Näiteks rasvapõletajad contra viin,õlu ?

Andri.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks asi mida kreatiin teeb on, et peatab organismis vee kinni. Kreatiini kuuri ajal ei ole kindlasti soovitatav alkohóli tarbida, sest see mõjub vastupidiselt - viib organismist vee välja. Tarbin isegi preagu kreatiini. Olen uurinud. kuidas selle mõju suurendada,,, kõige kasulikuma infi leiad: www.ast-ss.com/research/cribb/obtaining_optimal_results_from_creatine_2.asp Edu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuidas mõjub mu lihastele (organismile) kui ma peale jõusaali trenni tunni aja pärast sünnipäeva laua taga alkoholi tarbin?

räägitakse palju trenn + õige toitumine = hea tulemus. aga kuidas on alkoholiga? kas seda tohib tarbida ja kas peale trenni võib?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina ytleks selle peale et miks mitte. See jutt et inimene kes jõusaalis käib on kulturist on jama. Enamus inimesi kes jõusaalis käivad ei ole kulturistid vaid treenijad. Ja oma elust ei maksa teha rutiinset nyhkimist. Kes tahab see muidugi teeb. Igal asjal, ka alkoholi tarbimisel, peab lihtsalt olema mõistlik piir. Mina pole nõus elama yksluist ja tuima elu ainult selle nimel et saada aastas 0,5 cm lisaymbermõõtu käsivarrele. Ma ei usu et see 0,5 cm mind õnnelikumaks teex . Väike pidu vahetevahel koos väikese napsi ja kena tibiga kaalub iga kell selle 0,5 cm yle. Iga kell.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei vaidle vastu, meie esikulturistid ka vahest häälepaelu puhastavad, sellest siis ka see toost

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis tasemel viga on ? täitsa korralik tase on. ei tasu võrrelda taset nendega kellel dop. kontrolli pole. ja veel. kuidas su enda tase ka on ? oled ennast vahelduseks võrrelnud oma eakaaslastega ? et oma jutule kaalu lisada võiksid oma pildi nurka lisada. siis hea muskleid vaadata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest bohemianrhapsody

Korralik tase? Loomulikult on siin tegijaid, kuid palju neid on?

"kuidas su enda tase ka on ?"

Madal tase, kuid seda enam hoidun ma alkoholist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no näed. su tase on kehva. trenni teed aga kehva oled ikkagi. sinusuguste pärast see tase polegi parem. ja enne kui tuled siia taset määrama tõsta enda tase kasvõi keskpärasele tasemele. siis on nagu põhjust nuriseda/kritiseerida. e. kui oled ise pasa ära teisi arvusta. ja see et sa alkoholist hoidud tuleb ehk seepärast et keegi ei raatsi sinusuguse tolvani peale hyva kraami kulutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks iga üks teab, mida teeb. Ja millest on valmis loobuma, et saada ilusam ja tugevam keha. Ühes asjas olen kindel, see õlu kohe pärast trenni küll head ei tee, iseasi, palju ta halba teeb, seda ei tea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest bohemianrhapsody

Mulle tundub nii, et ma olen vist ainuke siin, kellel on eesmärgid natuke kõrgemale seatud. Eks näis...Praegu võin ma ju pussukott olla.

Inimene, kes ei suuda pidutseda ilma alkoholita on lihtsalt nõrk. Vaimselt nõrk. Ja selliseid(Vambolaid) on liiga palju. Seda ma tahtsingi öelda tegelikult nende kommentaaridega.

Tänan tähelepanu eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mees, see on juba su enda probleem, et end käid saalis lolliks tegemas. bohemianile veel nii palju, et ikka kuradi kõrgel arvamusel paistad endast olema. tegelikult vist oled ikkagi jah üks paras pusskott, nagu ennast kirjeldad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest bohemianrhapsody

Te olete ikka jube tõsised vennad küll. Ei saa küll aru, mis te minu kallal nokite?

oletan, et olen noorem, kui enamus rahvast siin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×