Jump to content
Meelis

Alkohol

Recommended Posts

Oi, mis teemad teil siin on kah :)

Isiklikult ma alkoholiga ei liialda... vahel ikka mõni õlu (saunas on ju nii mõnna) või nati punast veini (õlle ikkagi parem), aga seksile küll piiri ei pane ! ;) Mul füüsika õpetaja kunagi ütles, et siin elus on kaks naudingut: söömine ja seks ! Tal suht õigust tegelikult, aga ma lisaksin trenni ka sinna loetellu :) Muide, õlu pidi piimhapet lihastest vabastama :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

iva selles et kui inimene treenib regulaarselt suure koormusega siis ta ei suuda seda teha kui tal pohmell on! :unsure: endal sama asi et ei saa peale joomist hästi trenni teha ja siis jääb see asi suht. ära kui just suurt põhjust pole! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tõesti huvitav tähelepanek. olen ka enda juures sama asja täheldanud viimaselajal . kuidagi ei taha jooma hakata, teades, et järgmine päev on trenni mõttes samahästi kui nullpäev! ja kui mõtled mitu trenni jääb aastas läbude pärast ära, siis oi oi oi ....

võiksin olla juba poole suurem :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

endal on mul teised tunded, igal ühel oma moodi ma arvan, kuna kui tegin endal normaalse kava ja hakkasin ka korralikult treenima tekkis just suurem isu alko järele, aga jah ei tea miks, aga see lõõgastab ka mõnusalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tõesti huvitav tähelepanek. olen ka enda juures sama asja täheldanud viimaselajal . kuidagi ei taha jooma hakata, teades, et järgmine päev on trenni mõttes samahästi kui nullpäev! ja kui mõtled mitu trenni jääb aastas läbude pärast ära, siis oi oi oi ....

võiksin olla juba poole suurem :lol:

Mul endal sama mõttekäik - seose tööga tuleb palju üritusi, kus saaks korralikult napsi võtta. Siis aga hakkad mõtlema: "ok täna panen tina, homme nullpäev, trenn jääb ära, ja kuna täna niikuinii trenni ei saanud teha seoses toimuva üritusega, siis tuleks juba pikem paus sisse. Seega piirdun selliste ürituste puhul max 1 - 2 klaasi veiniga ja jõuan järgmine päev ka trenni teha.

Muudetud kasutaja thunder poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minu s6nad! nii ta on et jooma ei kipu. mina p6hjendaks seda sellega et kui ikka oled endale mingid eesm2rgid seadnud ja pyydled nende poole(antud juhul j6u ja lihasmassi suurendamine), siis pyyad hoiduda k6igest mis seondub nende eesm2rkide mittesaavutamisega.loodan et k6ik ivast aru said.alkohol on muideks ikka yks t2iesti r6ve asi mis rikub k6ik 2ra! niiet valige ikka sport ja alkoholile 8elge raudne EI!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tean inimesi, kes tegelesid regulaarselt spordiga. Siis aga teatud põhjustel jätsid pooleli ja nüüd on saanud tavaks napsutada nädalavahetustel. Tihti tähendab, see seda, et reedel ja laupäeval. Mõnikord alustatakse juba ka neljapäeval.

Seega nädala lõpp trenni tegemiseks ei sobi. Nädala sees aga ei leia nad enam ka väga pointi teha, sest 1- 2 korda nädalas ei anna ka suurt efekti. Aga eks inimesi erinevaid, mõnd venda kohtad regulaarselt nii jõusaalis, kui ka ööklubides.

Muudetud kasutaja thunder poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

teed päevas 2h trenni ja sis kohe 0.7l viina peale sis saad kuuga suureks ja tugevaks.tegelt näha on kohe kui oled trenni teinud ja sis peale joomist on jõudu vähem.nii on minuga vähemalt olnud B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere! Ott ma tahaks küsida kuidas on sul lood näiteks kangema alkoholiga ja pidudega,et kuidas sa nendest osa võtad?Jälgides su osavust kulturismis,vist eriti ei võiks kuna liigsed kalorid tulevnevad alkoholist ja pidudest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere! Ott ma tahaks küsida kuidas on sul lood näiteks kangema alkoholiga ja pidudega,et kuidas sa nendest osa võtad?Jälgides su osavust kulturismis,vist eriti ei võiks kuna liigsed kalorid tulevnevad alkoholist ja pidudest.

Piirduks see siis ainult kaloritega poleks hullu midagi - jõuetus, areng aeglustub jne...need palju hullemad probleemid alkoholi juures.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alkohol kaob verest aeglaselt.Nt. 80 kg kaaluva mehe maks põletab alkoholi 7 - 10 g tunnis.Pool pudelit viina kaob 11 tunniga,pudel õlut 1,5 tunniga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Alkohol kaob verest aeglaselt.Nt. 80 kg kaaluva mehe maks põletab alkoholi 7 - 10 g tunnis.Pool pudelit viina kaob 11 tunniga,pudel õlut 1,5 tunniga.

Need arvud on täiesti ajuvabad. Ise järele proovitud nende tabelite paikapidavus ja pean tõdema, et need ei pea paika. Kogu põletamise protsess on individuaalne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ongi, suur osa oleneb kaalust, OldMan oligi näite toonud 80kg mehe kohta, muidugi ka aktiivsusest oleneb palju, kas jooksed või magad.... ;)

Dooh...ma sain aru jah, et tõi 80kg mehe arvud välja...ja selle kohta tean kindlalt ei ei pea paika...mul endal ka see tabel kodus olemas

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lisategurid ju ainevahetus ja mida süüa ka! ega peod head ei tee sest nagu eestlastel kombeks ilma vägijoogita hoogu sisse ei saa!

ise arvan et vahel võib ja palun arvestada et tegu vaid minu isikliku arvamusega!

muide testide kohta nii palju et need eriti ei loe sest viimane reede sain testiga 4.72 promilli - kuigi ausalt läks liiale - ei soovita kellelegi! järgmine päev teed ainsaks trenniks vaid 3 km/h kõndi veepudel käes!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×