Jump to content
lutsukomm

100% Whey Gold Standard vs. Proteiin No.1

Recommended Posts

Selline küsimus/arvamus, et see 100% Whey Gold Standard on küll hea maitsega ja soodne aga mulle tundub et tulemused pole nii head kui No.1-ga. On neil proteiini jookide sisaldus väga erinev? Proteiini sisaldavad ju kõik enamvähem ühe palju ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selline küsimus/arvamus, et see 100% Whey Gold Standard on küll hea maitsega ja soodne aga mulle tundub et tulemused pole nii head kui No.1-ga. On neil proteiini jookide sisaldus väga erinev? Proteiini sisaldavad ju kõik enamvähem ühe palju ;)

mismõttes enamvähem?. Vähemasti pakendite etikettidel on koostised toodud, samuti siinsetes toodete kirjeldustes vm. Antud toodete puhul on ikka vahe sees. NO.1's on proteiini osakaal suurem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul pani no.1 kõvasti ikka tagumiku kärgatama. whey-ga ei olnud mingeid probleeme. whey maitse on muidugi oluliselt halvem minu meelest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ütleks nii palju, et NO1 erilisi tulemusi ei andnud, kuid maitselt ta väga meeldis. Praegu kasutan igaljuhul Whey Goldi ning tulemustega olen väga rahul. Maitse on küll tiba kehvem, aga kui ma midagi tõeliselt maitsvat tahan, siis ma teen parem jäätiskokteili ploomimahlaga. Juua tuleb teda eelkõige ikkagi tulemuste pärast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Whey pidi ka hüdrolüüsitud olema, NO.1 ultrafiltreeritud. Vahe on ju sellistel asjadel sees. Esimene on tunduvalt "puhtam" valk ja kiirem imendumisega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei hakand uut teemat tegema, ning küsin siinsamas.

Et kas sellel ajal kui proteiini tarbid, võib ka alkoholi nädalavahetusel mõõdukalt aegajalt tarbida, või teeb see väga suurt kahju?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei hakand uut teemat tegema, ning küsin siinsamas.

Et kas sellel ajal kui proteiini tarbid, võib ka alkoholi nädalavahetusel mõõdukalt aegajalt tarbida, või teeb see väga suurt kahju?

ikka võib ma arvan<_< ja juhul kui ei tohi siis lõpeta proteiini tarbimine ja lase alkot edasi ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oleneb, kui palju kellegi jaoks mõõdukalt on

mõne jaoks on mõõdukalt vbl see kui veel oksele pole hakand

alko teemasid on siin küll ja küll, kirjuta otsingusse, viin

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×