Jump to content
phonkypapa

Karp erinevate tablettide jaoks. Kust saab?

Recommended Posts

Teab keegi konkreetselt, kust on võimalik miskisugust karpi osta (vitamiinide ja muu pläma jaoks), mis on jagatud erinevateks sektoriteks.

nigu ronniel oli videos jah? tahax ka. neid erinevaid ju pääwas nii palju mida eriaegadel võtma peab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ei pane väga mööda kui pakun et kuskilt ehituspoest, kuna selline asi on kindlasti olemas düüblitele-kruvidele

head isu, härrased..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ehh:D muideks, tabletid rikuvad teie magu. mida v2hem te endale midagi tabletikujul sisse sööte, seda parem teile. purustage eelnevalt:)

aga kust sellist karpi saada ma küll eitea, pole endal vajadust olnud sellise asja järele. vitamiine saab ka toidu seest

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täitsa asjalikud. Tänud lingi eest.

Ma kahtlustan, et need pole selliste asjade hoidmiseks mõeldud, mida suhu pista tahad. Praktikal olles oli memmedel neid karpe väga erinevaid, kahjuks ei mäleta enam, kust neid hangiti. Arvatavasti ikka apteegist, mitte ehituspoest ;)

www.ravimiinfo.ee-st otsides "ravimikarp" annab isegi apteegid, kus need müügil on :ph34r: Hinnad on väga erinevad 8-240 kroonini!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ehh:D muideks, tabletid rikuvad teie magu. mida v2hem te endale midagi tabletikujul sisse sööte, seda parem teile. purustage eelnevalt:)

aga kust sellist karpi saada ma küll eitea, pole endal vajadust olnud sellise asja järele. vitamiine saab ka toidu seest

Õige.

Vitamiine tuleb toidust saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õige.

Vitamiine tuleb toidust saada.

kui vitamiine toidust tahad siis pead ju päev otsa aind kokkama-igasugu erinevaid juurikaid ja salateid sööma ja puuvilju...

ma vaatan ise aind et valgu saax toidust-vitamiin on tabletina mugavam võtta...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui vitamiine toidust tahad siis pead ju päev otsa aind kokkama-igasugu erinevaid juurikaid ja salateid sööma ja puuvilju...

ma vaatan ise aind et valgu saax toidust-vitamiin on tabletina mugavam võtta...

vana hea andreaz on tagasi ;)

valku ju ka mugavam šeigina võtta? :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei soovita tablette ja kapsleid purustama hakata.

Osade sisaldus ei ole m6eldud ei suhu ega neelu ja ka sealt edasi. Sellest siis need kaitsekihid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vana hea andreaz on tagasi ;)

valku ju ka mugavam šeigina võtta? :ph34r:

mugavam aga siis jääb näljatunne piinama. valgu jook või seik siis läheb aind kui aega pole süüa -tööl näitex vahel mul põhiliselt ikka toiduks riis tuunikalaga võis siis kg sea südant või keelt või maksa korraga jm. valgud saab kätte aga mitte vitamiinid , ei viitsi ju päev otsa toor salateid ja juurikaid panna... lihtsam tabla aastaringselt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei soovita tablette ja kapsleid purustama hakata.

Osade sisaldus ei ole m6eldud ei suhu ega neelu ja ka sealt edasi. Sellest siis need kaitsekihid.

jah,kusjuures paljudel on kohe peale kirjutatud,et mitte purustada!Näiteks kasvõi rasvapõletuskapslid:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×