Jump to content
Rebane

Foorum, blogi ja galerii - tiba uuenenud

Recommended Posts

Nagu pealkiri ka ütleb, on tiba asjad uuemad.

Möllake ringi ja tutvuge uute seadetega.

Lähipäevil on tulekul ehk veel väikesed (aga mitte silmaga NII nähtavad uuendused).

Nii et tasa ja targu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui vastust kirjutada, siis need "Insert special item" ja selle järel olevad rippmenüüd ei tööta, eeldan et midagi peaks juhtuma kui sinna noolekesele vajutada. :) Samuti selle rea all olevad rippmenüüdega (smaili märgiga ja üks selle ees olev). Brauseriks siis Mozilla Firefox, teiste kohta ei tea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui vastust kirjutada, siis need "Insert special item" ja selle järel olevad rippmenüüd ei tööta, eeldan et midagi peaks juhtuma kui sinna noolekesele vajutada. :) Samuti selle rea all olevad rippmenüüdega (smaili märgiga ja üks selle ees olev). Brauseriks siis Mozilla Firefox, teiste kohta ei tea.

Uurisin kah tõesti FireFoxiga ning tõesti - vastust kirjtuades rippmenüüd nendes kohtades ei avanenud. Uurin, milles võiks olla probleem ning proovin parandada.

Ütleme, et ega paljust ilma ei jää - Special Itemeid saad sisestada ka vasakult käelt, kus on kirjas QUICK ACCESS. Seal siis on huvitavad nupud nagu - CENTER, TOPIC LINK, CODEBOX jne jne jne. Järgmises kastis asuvad erinevad fondid, siis tuleb kirja suurus ning kõige lõpuks kirja värv. Ütleme nii, et kui sa siiamaani pole oma teksti eriti 'pimpind' siis vaevalt et sa ka seda nüüd peaksid tegema hakkama. (Rebane vaatab kurjalt inimeste peale, kes oma teksti sadant erinevat värvi värvivad.

Ja kaks alumist kasti.. noh, vigurnäod peaksid sa kätte saama ka taas oma vasakul käel asetsevast vigurnägude kastist. Nii et ütleme, et paljust sa ilma ei jää.

KUI on aga tungiv soov kasutada selliseid asju, siis IE's paistavad asjad töötavad momendil ilusasti.

Aga nagu ütlesin - uurin ja proovin nuputada, kus on peidus pähkel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paistab, et see asi nüüd töötab, hea töö. :ph34r:

Kas nüüd ongi nii, et kui mingi teema avan, siis näen esimest postitust ainult ja teiste nägemiseks peab seal all neid ükshaaval klõpsima? ;) Või saab kusagilt seadistada ka nii nagu varem oli?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paistab, et see asi nüüd töötab, hea töö. :ph34r:

Kas nüüd ongi nii, et kui mingi teema avan, siis näen esimest postitust ainult ja teiste nägemiseks peab seal all neid ükshaaval klõpsima? ;) Või saab kusagilt seadistada ka nii nagu varem oli?

Sa oled suure tõenäosusega ära muutnud teema seaded. Kui sa avad mingi teema (kasvõi näiteks selle) siis esimese postituse paremas üleval nurgas on rippmenüü nimega SEADED.

Seal on foorumi kuvamisvõimalused - PUU, STANDARD, LINEAARNE. Tõenäoliselt oled selle setingu pannud momendil PUU peale. Pane STANDARD või LINEAARNE ja peaks kuvama asja vanamoodi.

Kui räägid millestki muust asjast, palun tee skreenshot, saada see mulle mailile ning proovin vaadata, milles võib peituda probleem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei olnudki suur probleem, millegipärast oligi seal "Puu", ei mäleta nagu et ise oleksin pannud, ei ole seda rippmenüüd varem märganudki, võibolla siis foorumi uuendamisega juhtus see. Igatahes nüüd palju parem kohe teemasid lugeda, tänan abi eest. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas just siin teemas kõige õigem seda küsida on, aga küsiks siiski. Et milline see fitness.ee nimepoliitika välja näeb, äkki keegi oskab mõne sõnaga selgitada? ;) Paar nädalat tagasi tuli mulle teade: "Seoses Fitness.ee nimepoliitikaga palume Teil endale uus kasutajanimi valida, kuna käesolev kasutajanimi ei ole sobilik...". Praeguseks siis juba uus nimi mul.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas just siin teemas kõige õigem seda küsida on, aga küsiks siiski. Et milline see fitness.ee nimepoliitika välja näeb, äkki keegi oskab mõne sõnaga selgitada? ;) Paar nädalat tagasi tuli mulle teade: "Seoses Fitness.ee nimepoliitikaga palume Teil endale uus kasutajanimi valida, kuna käesolev kasutajanimi ei ole sobilik...". Praeguseks siis juba uus nimi mul.

Reeglid

20. Keelatud on kasutajanimed: admin, (super)administra(a)tor, modera(a)tor ja teised staatust omavad nimed. Samuti on keelatud roppust sisaldavad nimed! Palume mitte panna ka enda kasutajanimeks mõne tuntud inimese nime (eriti veel eestlase)

Ütleme siis ka nii, et ebasündsad nimed on keelatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu ei ütleks, et see eelmine nimi nende reeglitega vastuolus oleks. ;) Ma saan aru kui näiteks "Rambo", "Johnrambo", "ramboke", "Rambo vend", "Rambo vennapoeg" jms (neid olen siin kohanud) sobilikud ei oleks.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna tahtsin kasutajanimesse oma eesnime sisse panna ja päris eesnimega ei saanud võtta ega ka hüüdnime mitte (juba võetud), siis panin "Veikonegger". Mis selles siis nii väga ebasobilikku oli? ;)

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuna tahtsin kasutajanimesse oma eesnime sisse panna ja päris eesnimega ei saanud võtta ega ka hüüdnime mitte (juba võetud), siis panin "Veikonegger". Mis selles siis nii väga ebasobilikku oli? ;)

Kahjuks/õnneks on foorumipoliitika selline diktatuurimaiguline. Kui adminn/moderaator ütleb midagi, siis nii ka on.

Edasikaebamisele asjad ei kuulu.

Saan aru, et võibolla võeti nime tagumine ots Schwarzenegger'ilt vms aga paljud seda nii ei näe. Nii et nii on meil lood siinpool sood.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nagu pealkiri ka ütleb, on tiba asjad uuemad.

Möllake ringi ja tutvuge uute seadetega.

Lähipäevil on tulekul ehk veel väikesed (aga mitte silmaga NII nähtavad uuendused).

Nii et tasa ja targu.

Ma ei osanud kuhugi postida, aga probleem järgmine:

Kirjutasin kommentaari Jackie blogile ja teksti lõpuosa sattus paremale olemasolevale tekstile peale. :D

Milles probleem?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei osanud kuhugi postida, aga probleem järgmine:

Kirjutasin kommentaari Jackie blogile ja teksti lõpuosa sattus paremale olemasolevale tekstile peale. :D

Milles probleem?

Jah, mul sama probleem, blogide kommentaaridega lugemisel, enda arvutis seda jama pole, aga sugulaste juures just.

Aga mul oleks ka küsimus- kuhu on kadunud "tsitaat"-i nupp. Teinekord oli seda päris hea kastutada aga viimastel päevadel enam seda pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×