Jump to content
joker

Musklite ÖÖ!

Recommended Posts

Väga võimas oli ikka vaadata.Selliseid saateid võiks rohkem olla aga mis teha Eestis pole see just kõige popim ala. ;) Samuti meeldis ka see surumis võistlus. :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Surumisvõistlus oli päris huvitav, seal ma ei käinud, selle pärast pakkuski see eriti huvi. Janar Kummitsa surumine on päris huvitav. Kolmandal katsel olin ma juba kindel, et katset ei loeta...ja noh..ka teisel..aga ikka läks kirja. Väga lühike paus oli tal alumises faasis. Ju ta siis oskab nii täpselt minimaalse pikkusega pausi teha, mida veel pausiks loetakse. Respect talle igatahes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hea saade oli aga oleks võinud vähe pikem olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud positiivse tagasiside eest !

Kas tahate, et sellised saated sagedamini ja söödavamal ajal teles tuleksid ?

Kui jah, siis on mul teile üks ettepanek: kirjutage, helistage Kanal 2 toimetusse ja nõudke Musklite ÖÖ kordust !

Kui telejaamade programmidirektorid märkavad, et asja vastu on laiem huvi siis tulevikus hakkavad

vastavasisulised programmid olema eetris ka normaalsel kella-ajal, ning pole vaja maksta meeletuid summasid - öise - niigi tühja eetriaja eest !

Aitähh! kõigile , kes Te meie saateid vaatasite ja lindistasite ! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida sa Ranger silmas pead selle uue all? kas järgmise aasta Mr Olümpia otseülekannet? muidugi poleks paha!!!

ja kommentaatoriks oleks Helar Osila ;)

Muudetud kasutaja kentaur poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina kirjutasin juba Kanal 2-te! kellel on plaan samuti saate kordust paluda?

Kordus võiks olla küll, sest ma lol ei tulnud selle pealegi, et lindistada. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida sa Ranger silmas pead selle uue all? kas järgmise aasta Mr Olümpia otseülekannet? muidugi poleks paha!!!

ja kommentaatoriks oleks Helar Osila ;)

Mitte seda ,ma m6tlen et midagi muud näiteks vöiks teha treenigu eri saate,et näitab kuidas eesti paremik trenni teeb annab näppunäiteid,aga see lihtsalt minu arvamus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kordust võiks paluda mitte selle pärast, et te seda kordust näha tahate, vaid selleks, et näidata, et asja vastu tuntakse huvi. Siis on võimalus, et tulevikus tuleb selliseid saateid veel. Ott seletas ju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

postihiir:

The previous world record for the heaviest bench press at 1005 lb (456 kg) was set by Gene Rychlak under International Powerlifting Association rules in November 2004. This record was later broken by Scot Mendelson, who pressed 1,008 pounds on his first attempt at the Fit Expo at the 2006 Iron Man Bodybuilding contest on February 18, 2006. It must be noted that the different federations have subtly different rules on technique, the equipment that is allowed and whether performance enhancing drugs are tested for.

The heaviest "raw" bench press (without equipment such as denim shirts) is 713 lb (325 kg) by Scot Mendelson.

The world record for women's bench press is 551 lb (250 kg), set on August 26, 2006 by Becca Swanson in Daytona Beach at the APF/WPO Debbie Kruck Bench Press Contest.

(allikas: wikipedia).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põnev saade oli, kogemata sattusin peale ja jäingi vaatama.

Sellest tädist ka pilt, kes 250 kilo üles lükkab :

becca-swanson-4.jpg

Kalmus tundus piltide pealt suurem kui televiisoris, kuid oleks võinud küll parema koha saada natuke. Seal oli nõrgemaid mehi küll ja küll. Teinekordki vaataks. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
postihiir:

The previous world record for the heaviest bench press at 1005 lb (456 kg) was set by Gene Rychlak under International Powerlifting Association rules in November 2004. This record was later broken by Scot Mendelson, who pressed 1,008 pounds on his first attempt at the Fit Expo at the 2006 Iron Man Bodybuilding contest on February 18, 2006. It must be noted that the different federations have subtly different rules on technique, the equipment that is allowed and whether performance enhancing drugs are tested for.

The heaviest "raw" bench press (without equipment such as denim shirts) is 713 lb (325 kg) by Scot Mendelson.

The world record for women's bench press is 551 lb (250 kg), set on August 26, 2006 by Becca Swanson in Daytona Beach at the APF/WPO Debbie Kruck Bench Press Contest.

(allikas: wikipedia).

Huvitav palju see mees kaalus? 300 kg? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

niii väike parandus saate Musklite öö kohta.

Kiivikas mainis päris mitu korda et need surujad on seal eesti tugevaimad. Tegelikult on hoopis teistmoodi. Kiivikas ütles et Kaido Leesmann on kõige tugevaim suruja eestis(parandage kui ma eksin). Kaido Leesmann kehakaalus -110kg surus Robocup Cupil 252,5kg, aga selline mees nagu Timo Majuri (Eesti Metal Team) on surunud 285kg.( Link: http://www.gometal.ee/images/WPC%20EESTI/W...0benchpress.htm ) hiljem -125kg kehakaalus surus Timo 300kg. Isegi -100kg kehakaalus mees Eesti Metal Team´i kuuluv Andrus Moroz surus Kaidost rohkem- Andruse tulemus oli 262,5kg. Isegi see pole veel kõik: -82,5kg kehakaalus surus Robocup Cupil Janno Jürgenson 200,5kg aga samasse kehakaalu kuuluv mees Sergei Baumer on surunud 235kg.

Postituse eesmärk on rahvale õiget infot anda.

Ja kui kellegil tekib küsimus et miks siis Metal Team´i mehed seal surumisvõistlustel ei osale siis võtke teadmiseks et kui nad juba korra on võistelnud teatud võistluse sarjas(mingi proffide sari, nimi meeles pole) siis nad mujal võistelda ei tohi. Karistuseks saavad võistluskeelu teatud aja peale

Muudetud kasutaja teras poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×