Jump to content
allar189

Mitu korda nädalas käid jõusaalis ja kaua kulub aega trennile?

Recommended Posts

Kava on nii laiali jaotatud et jaguneb pooleteist nädala peale...

Kui vahepealt 2 puhkepäev ära võtta siis tuleks 7x nädalas trenni...

Ja trenni pikkus sõltub treenitavast lihasgrupist...

Ehk siis 1,5 - 2,5 tunni pikkused trennid(sinna sisse siis ka arvestatud 30min. aeroobset)

Nendest 7-st korrast 5 on kangi-trennid(+30min aeroobset trenni lõpus) ja 2 päva on siis eraldi

aeroobsed päevad kus teen 60 or 70min. aeroobset(ratast)

Kuule Alo kunagi me vaidlesime aeroobse trenni vajalikkuse üle.

Ja sina olid väga aeroobse vastu - millest siis nüüd selline muutus ja selline suur aeroobse treeningu maht???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pidasin seda massi kogumise ajal silmas...kui ma massi kogusin siis ei teinud ma üldse aeroobset...aga nüüd liht.hoian muud ei midagi...ja ajan natsa kuivemaks...aitab küll massi kogumisest ei jõua enam liht...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ühel päeval teen u. 1h (max. 1,5 h), siis 2-3 päeva jätan puhkamise jaoks vahele jne, u. 2-3 h tuleb nädalas siis. Aeroobset seal sees eriti pole, plaanin hakata tegema, aga erineval päeval jõutreeningust vist (või ka vahetult enne, aga kindlasti mitte pärast, sest siis ei jõua ;) )

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hetkel: 4x nädalas jooks, 2x nädalas jõusaal, 2x nädalas ujumine, kokku ca 8-9 tundi

suvel: 4x nädalas jooks, 3x nädalas ratas, 2x nädalas ujumine, 1x nädalas jõusaal, ca 13h

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hetkel olen suutnud endale luua sellise olukorra, kus ma ühel nädalal treenin 5 ja teisel 6 korda mis omakorda on jaotatud hommikusteks ja õhtusteks treeninguteks. Lihtsalt patt oleks seda võimalust kasutamata jätta. Peab mainima, et see süsteem töötab hetkel vähemalt hästi, kuna treeningud on lühikesed (suunatud ühele lihasgruppile) ning intensiivsed, mis tagavad suurtemate raskuste kasutamist ja kiiremat taastumist. Kellel võimalus see võiks proovida, küll aga eeldab see ka korraliku väljamagamist ja toitumist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

3x nadalas 2h

algul kaisin 4x nadalas 1,5h, siis tulemused eriti ei paranenud.

Aga nyyd kui kava muutsin, siis umbes iga 8-9 paeva jaral surun rinnalt 5kg rohkem ja mite ainult rinna lihaste naitajad ei parane, vaid ka paljud teised

nii et puhkus loeb ikkagi palju ;)

Muudetud kasutaja aries poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
3x nadalas 2h

algul kaisin 4x nadalas 1,5h, siis tulemused eriti ei paranenud.

Aga nyyd kui kava muutsin, siis umbes iga 8-9 paeva jaral surun rinnalt 5kg rohkem ja mite ainult rinna lihaste naitajad ei parane, vaid ka paljud teised

nii et puhkus loeb ikkagi palju :rolleyes:

Mis muutused sa kavva tõid, et areng nii hea on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis muutused sa kavva tõid, et areng nii hea on?

Ta võtis lihtsalt 1 päeva trennist maha see muutus.

Ta lihased tahtsid trennist lihtsalt rohkem puhata ja õige puhkuse järel akkavab kiiremini areng toimuma.

Ma tegin kunagi ammu ka kui alustasin 5Päeva nädalas trenni alguses tuli ja siis enam ei tulnd tükk aega ja siis

tegijad soovitasid mull rohkem puhata 5 päeva asemel 3 teha ja kohe akkas areng toimuma :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×