Jump to content
woobidoo

säärelihas

Recommended Posts

Tere, selline väike probleem ehk oskate aidata.

Nimelt, ma hakkan nüüd jõusaalis treenima, aga väga jalga ei sooviks treenida, kuna see niigi suur. Muidu priske pole, täitsa normaalne aga jalg on üsna pirakas. Ja probleem ongi,et kuidas oleks võimalik säärt ilusamaks treenida,et ta suuremaks ei läheks..vaid väiksemaks. Et oleks säärel ilus kuju ja poleks suur ka. Ehk on olemas mingeid harjutusi, toitumine vist on ka tähtis.. või kuidas saada säärt ilusaks..väiksemaks. oleks väga tänulik,kui oskaksite midagi soovitada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, selline väike probleem ehk oskate aidata.

Nimelt, ma hakkan nüüd jõusaalis treenima, aga väga jalga ei sooviks treenida, kuna see niigi suur. Muidu priske pole, täitsa normaalne aga jalg on üsna pirakas. Ja probleem ongi,et kuidas oleks võimalik säärt ilusamaks treenida,et ta suuremaks ei läheks..vaid väiksemaks. Et oleks säärel ilus kuju ja poleks suur ka. Ehk on olemas mingeid harjutusi, toitumine vist on ka tähtis.. või kuidas saada säärt ilusaks..väiksemaks. oleks väga tänulik,kui oskaksite midagi soovitada.

Päris selge jutt. Et siis säär juba niigi suur, tahad väiksemaks ja ilusamaks?

Trenni tehes ei lähe ükski lihas väiksemaks, kui just seda ära ei rebesta ja järgmised pool aastat vahele ei pea jätma ;)

Ainuke viis kuidas sa oma soove täita saad on rasvaprotsenti alla saada. Siis hakkab üle keha sentimeetreid kukkuma. Lisa sellele paras reljeefne treening(väiksemad raskused, suuremad kordused), mõnusalt aeroobset nagu jalgratas ja kogu moos.(rasvaprotsendi allasaamine nõuab muidugi dieeti. Sellest ma pikemalt rääkima praegu ei hakka, teemasid selle kohta küll)

Aga pead arvestama, et rasva kaotada ühe koha pealt ei ole võimalik. Niiet, kui ainult jalgu vaja väiksemaks saada siis ei ole muud võimalust, kui ülejäänud keha suuremaks saada, et asi proportsioonis oleks.

Kuigi mul on küll jäänud mulje, et enamusel on just sääred need, mis kasvamist vajaksid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Probleem on t6esti yllatav ;)

Tundub, et parem on seda lahendada joostes ja hypeldes kui j6usaalis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Probleem on t6esti yllatav ;)

Tundub, et parem on seda lahendada joostes ja hypeldes kui j6usaalis.

Joostes ja hüpeldes säärelihast küll väiksemaks ei saa - vaata kasvõi iluvõimlejate jalgu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Joostes ja hüpeldes säärelihast küll väiksemaks ei saa - vaata kasvõi iluvõimlejate jalgu.

Ok...Lamagu siis voodis ja t6stku jalad yles ;)

Kas old mani prillid on valed v6i ta spetsiaalselt loeb yle rea? Starost ne radost.

Ta tahtis s22ri vormi saada? Olete te n2inud baleriini v6i v6imlejat, kellel ei oleks vormis s22r? V6i te arvate, et iluv6imleja s22r on v6rreldav kulturisti omaga?

Meestel on muuseas palju v2hem vabandusi, et kiuslik olla. Mina ei saa juba 6ite mitu kuud 88siti normaalselt magada. Mis oleks teie vabandus?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ta tahtis ju sääri väiksemaks ja vormi saada .... kas poleks kasulik teha palju aeroobset (mis jalgu väga ei koorma näiteks ujumine) ja selle juurde natuke jõusaalis et anda säärele reljeefi ? ..... et siis peaks ju rasva arvelt säär väiksemaks minema ja jõusaali arvelt säär ilusaks ... vormi .... sest hüpates ja joostes saab ju säär kogu aeg trenni ja võib paisuda lõppkokkuvõttes suuremaks kui praegu juba on ? ... ja võimlejatel on tõesti vormis säär kuid igal tasemel võimlejal on see säär ka paksem kui tavalisel inimesel ... sama kehtib baleriini kohta .... olen suht kindel et varvastel pikka aega seismine kasvatab suured sääred ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ta tahtis ju sääri väiksemaks ja vormi saada .... kas poleks kasulik teha palju aeroobset (mis jalgu väga ei koorma näiteks ujumine) ja selle juurde natuke jõusaalis et anda säärele reljeefi ? ..... et siis peaks ju rasva arvelt säär väiksemaks minema ja jõusaali arvelt säär ilusaks ... vormi .... sest hüpates ja joostes saab ju säär kogu aeg trenni ja võib paisuda lõppkokkuvõttes suuremaks kui praegu juba on ? ... ja võimlejatel on tõesti vormis säär kuid igal tasemel võimlejal on see säär ka paksem kui tavalisel inimesel ... sama kehtib baleriini kohta .... olen suht kindel et varvastel pikka aega seismine kasvatab suured sääred ...

Palju sa baleriinide s22ri n2inud oled? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

baleriinide sääri näinud pole ... tegin loogilise arvamise ... kui palju lihast kasutad siis peaks see olema ka arenenud .... aga võimlejate sääri olen näinud küll ... ja need on küll suuremad kui keskmisels inimesel ... aga see ei ole point ju .... point on selles et inimene soovis sääri väiksemaks ja vormi ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
baleriinide sääri näinud pole ... tegin loogilise arvamise ... kui palju lihast kasutad siis peaks see olema ka arenenud .... aga võimlejate sääri olen näinud küll ... ja need on küll suuremad kui keskmisels inimesel ... aga see ei ole point ju .... point on selles et inimene soovis sääri väiksemaks ja vormi ...

Eestlastele vist meeldivad sellised hyyum2rk jalad? ;)

Rasva% langedes kaotab ta seda ka s22rtelt. Tehku siis ainult dieeti ja nagu sa juba ytlesid ujumise m6ju oleks s22relihasele v2ga minimaalne. K6ndimine...ilma kontsata...

Asi l2heb jamaks. Kellele neid atrofeerunud s22relihaseid vaja on?

Mis ilu te seal n2ete? S22r on t66s enamiku lusti ja l6bu pakkuvate liigtuste puhul. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ok...Lamagu siis voodis ja t6stku jalad yles ;)

Kas old mani prillid on valed v6i ta spetsiaalselt loeb yle rea? Starost ne radost.

Ta tahtis s22ri vormi saada? Olete te n2inud baleriini v6i v6imlejat, kellel ei oleks vormis s22r? V6i te arvate, et iluv6imleja s22r on v6rreldav kulturisti omaga?

Meestel on muuseas palju v2hem vabandusi, et kiuslik olla. Mina ei saa juba 6ite mitu kuud 88siti normaalselt magada. Mis oleks teie vabandus?

Teise silmas pindu märkate, enda omas palki mitte.

Lugege woobidoo kaks esimest lauset veelkord läbi ja kui te aru ei saa, mida ta soovib, ma võin teile suurte tähtedega trükkida:

NIMELT, MA HAKKAN NÜÜD JÕUSAALIS TREENIMA, AGA VÄGA JALGA EI SOOVIKS TREENIDA, KUNA SEE NIIGI SUUR. MUIDU PRISKE POLE, TÄITSA NORMAALNE AGA JALG ON ÜSNA PIRAKAS.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii, et dieet ja lisaks sellele paras reljeefne treening?

Ja tänan OldMan, sa tead täpselt..mida ma soovin. Ja ujumine suurt ei aita? Aga jooskmine?

aga tänan teid siiski,eks ma siis vaikselt nuputan ja mõtlen.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Joostes ja hüpeldes säärelihast küll väiksemaks ei saa - vaata kasvõi iluvõimlejate jalgu.

Vabandust! Ma l2ksin liiale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, selline väike probleem ehk oskate aidata.

Nimelt, ma hakkan nüüd jõusaalis treenima, aga väga jalga ei sooviks treenida, kuna see niigi suur. Muidu priske pole, täitsa normaalne aga jalg on üsna pirakas. Ja probleem ongi,et kuidas oleks võimalik säärt ilusamaks treenida,et ta suuremaks ei läheks..vaid väiksemaks. Et oleks säärel ilus kuju ja poleks suur ka. Ehk on olemas mingeid harjutusi, toitumine vist on ka tähtis.. või kuidas saada säärt ilusaks..väiksemaks. oleks väga tänulik,kui oskaksite midagi soovitada.

Kuna me keegi sind ei ole näinud, siis ei tea ka, kui proportsioonist väljas on alakeha võrreldes ülakehaga. Hakka aga ülakeha treenima ja kui lihased juba kasvavad, siis on võimalik konkreetsemalt nõu anda, kuidas jalgu kõige paremini treenida.

Meestel on muuseas palju v2hem vabandusi, et kiuslik olla. Mina ei saa juba 6ite mitu kuud 88siti normaalselt magada. Mis oleks teie vabandus?

Mina soovitan sel puhul rohkem seksida. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuna me keegi sind ei ole näinud, siis ei tea ka, kui proportsioonist väljas on alakeha võrreldes ülakehaga. Hakka aga ülakeha treenima ja kui lihased juba kasvavad, siis on võimalik konkreetsemalt nõu anda, kuidas jalgu kõige paremini treenida.

Mina soovitan sel puhul rohkem seksida. ;)

Suured t2nud B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×