Jump to content
Papoff

Suveks vormi?

Recommended Posts

Tervitus!

Nüüdseks olen jõusaali kasutaja olnud peaaegu 4 kuud ja mõtlen hakata kasvatama massi, ja kusagil 2 kuud ennem suve teha dieet ,et suveks mitte vajalik rasv ära likvideerida.

Mõtlesin ,et ostan selle toote http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=460

Ja kui ma treeniks korralikult 4 kuud , ning võtaksin Extreme Mass XXL-i ka kas siis oleks võimalik põletada üleliigne rasv 2-e kuuga? Ehk siis 4 kuud massi kasvatada ja 2 kuud dieediti ja aeroobset.

Praegu treenin jõusaalis 3 korda nädalas ja aeroobne on samuti kolm korda.

Jõusaal on teispäev,neljapäev,laupäev ja aeroobne esmaspäev,kolmapäev,reede.

Küsimus seisnekski selles ,et kas on 2 kuuga võimalik põletada korralikult rasva?

Ja kas on mõtet hakata tarbima massilisajat?

Olen 17 aastane ja pikkust on 180 ja kaalun 71-72.

Kõik abi ning soovitused on oodatud ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna kõik abistajad on oodatud, siis arvan, et selle 4 kuuga erilist massi sa endale ei kasvata, aga jah ma ei tea su eesmärke. Kui sa teed lisaks 2 kuulise dieedi, siis kaotad sellega ka lihast. Nii lühikese perioodiga raske midagi nii ära teha. Aga naug mainisin vbl polegi su eesmärgid nii suured.

Eks muidugi saab silmnähtava arengu, aga ma hoitatan, et see 2 kuuline dieet ei ole sugugi nii lõbus kui sa arvad ;)

Muudetud kasutaja SHOXi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
;) dieedile ei tasuks sul küll mõelda isegi. dieeti saad planeerida siis kui oled midagi saavutanud. nii et unusta ära, pigem kasuta see dieedipidamise aeg enese harimiseks. 6 kuud on suveilmadeni...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sellise lühikese ajaga on end väga raske vormi saada....

aga paremuse poole saad kindlasti ja soovitaksin sul siis tehatrenni 4* nädalas!!!!

swlle ajaga peaksid sa oma keha suht trimmi saada jalgust teha !!

edu!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervitus!

Nüüdseks olen jõusaali kasutaja olnud peaaegu 4 kuud ja mõtlen hakata kasvatama massi, ja kusagil 2 kuud ennem suve teha dieet ,et suveks mitte vajalik rasv ära likvideerida.

Mõtlesin ,et ostan selle toote http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=460

Ja kui ma treeniks korralikult 4 kuud , ning võtaksin Extreme Mass XXL-i ka kas siis oleks võimalik põletada üleliigne rasv 2-e kuuga? Ehk siis 4 kuud massi kasvatada ja 2 kuud dieediti ja aeroobset.

Praegu treenin jõusaalis 3 korda nädalas ja aeroobne on samuti kolm korda.

Jõusaal on teispäev,neljapäev,laupäev ja aeroobne esmaspäev,kolmapäev,reede.

Küsimus seisnekski selles ,et kas on 2 kuuga võimalik põletada korralikult rasva?

Ja kas on mõtet hakata tarbima massilisajat?

Olen 17 aastane ja pikkust on 180 ja kaalun 71-72.

Kõik abi ning soovitused on oodatud ;)

Dieeti pole mõtet nüüd küll tegema kohe hakata!Anna omale natuke aega ja kasvata sinna naha alla peale rasvkoe veel midagi ja siis tee reljeefi tsükkel,kus jälgid ka toitumist.Pealegi,kui tahad vormi saavutada,siis arvesta sellega,et ÜLE ÖÖ ei tule sul MITTE kui midagi!Selle suveni jäänud ajaga ehitad omle nn. väikese vundamendi ja õpid,kuidas õieti treenida,harjutusi sooritada ja kuidas õieti toituda.Kui tahtsid suveks vormi saada,siis oleks tulnud selle peale lihtsalt varem mõelda,nii kiirelt need asjad kahjuks ei käi!

Edu,

Siim

Muudetud kasutaja SiimN poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sellise lühikese ajaga on end väga raske vormi saada....

aga paremuse poole saad kindlasti ja soovitaksin sul siis tehatrenni 4* nädalas!!!!

swlle ajaga peaksid sa oma keha suht trimmi saada jalgust teha !!

edu!!!

4 korda nädalas võib viia su ületreeninguni. Kuna oled ikkagi algaja. Aga eks sa ise tunned. Et sa täna päeva pealt hakkad täiega rauda sikutama ei too sulle lihasmassi kiiremini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sellise lühikese ajaga on end väga raske vormi saada....

aga paremuse poole saad kindlasti ja soovitaksin sul siis tehatrenni 4* nädalas!!!!

swlle ajaga peaksid sa oma keha suht trimmi saada jalgust teha !!

edu!!!

No ma ei tea, kui on vähekegi geneetilist soodumust, siis "rannavormi" on end võimalik poole aastaga küll saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ma ei tea, kui on vähekegi geneetilist soodumust, siis "rannavormi" on end võimalik poole aastaga küll saada.

Kui rannavormiks nimetada seda,et sixpack paistab,siis tõesti!;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui otsustad ikkagi dieeti pidama hakata, siis ära söö asju segamini vaid kõike eraldi (kartul..2h pärast liha jne..) see variant pidi väga hästi kaalule mõjuma!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
4 korda nädalas võib viia su ületreeninguni. Kuna oled ikkagi algaja. Aga eks sa ise tunned. Et sa täna päeva pealt hakkad täiega rauda sikutama ei too sulle lihasmassi kiiremini.

Jõusaal 4 korda nädalas on ületreening, ;)

Kui 'uvitav ...

Kas ei oleks võimalik anda mingit linki,kus taolist revolutsioonilist avastust lähemalt tutvustatakse?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Valk+trenn= lihas

massilisaja(valk+süsivesk)+ trenn=lihas+rasv

Kui pole rasva siis milleks dieet?

valk ja süsik on sama kalori sisaldusega (4,5) kui ma väga ei eksi ... seega kalori mõttes pole vahet kumba sööd .... vahe selles et valku kasutatakse lihase kasvatamiseks ja süsikut energiaks ..... mõlemat peab toiduga saama ... ja mõlemi ülesöömisel on sama tagajärg .... kaloreid rohkem kui vaja ja seega rasvakiht paisub ... ja pärast trenni on nagunii vaja süsivesikuid et taastada energiavarud .... kui ainult proteiini tarbida siis süsivesikute saamiseks tuleb midagi süsiku rikast juurde süüa, juua ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Valk+trenn= lihas

massilisaja(valk+süsivesk)+ trenn=lihas+rasv

Kui pole rasva siis milleks dieet?

Väga imelik võrdlus!Ega üksinda valgust ei kasva sul midagi!Kõik oleneb sellest,KUIDAS sa antud süsivesikuid,rasvu ja valke tarbid.Massi kasvatades suurendad süsivesikute ja rasvade hulka toidus!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervitus!

Nüüdseks olen jõusaali kasutaja olnud peaaegu 4 kuud ja mõtlen hakata kasvatama massi, ja kusagil 2 kuud ennem suve teha dieet ,et suveks mitte vajalik rasv ära likvideerida.

Mõtlesin ,et ostan selle toote http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=460

Ja kui ma treeniks korralikult 4 kuud , ning võtaksin Extreme Mass XXL-i ka kas siis oleks võimalik põletada üleliigne rasv 2-e kuuga? Ehk siis 4 kuud massi kasvatada ja 2 kuud dieediti ja aeroobset.

Praegu treenin jõusaalis 3 korda nädalas ja aeroobne on samuti kolm korda.

Jõusaal on teispäev,neljapäev,laupäev ja aeroobne esmaspäev,kolmapäev,reede.

Küsimus seisnekski selles ,et kas on 2 kuuga võimalik põletada korralikult rasva?

Ja kas on mõtet hakata tarbima massilisajat?

Olen 17 aastane ja pikkust on 180 ja kaalun 71-72.

Kõik abi ning soovitused on oodatud ;)

180 ja 72 kg , kuskohas see dieet siin vajalik on , tee korralikult trenni ja söö nagu mees. Selles vanuses ja kaaluga ei ole mõtet dieedi peale isegi mõelda , kõige parem aeg suuremaks ajada ennast , testosterooni on organismis eriti palju , kasuta ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

arvestades postitaja trennikogemust oleks 4 korda nädalas intensiivset trenni palju ... arvan mina ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
arvestades postitaja trennikogemust oleks 4 korda nädalas intensiivset trenni palju ... arvan mina ...

Kuidas sa saad seda väita, kui sa ei tea tema tausta ega trennist üldse midagi? Aga kui ta teeb trenni 30-45 minutit korraga, 2 lihasgruppi nt ühes trennis? Kas siis on ka kindel ületreening?

Tervitus!

Nüüdseks olen jõusaali kasutaja olnud peaaegu 4 kuud ja mõtlen hakata kasvatama massi, ja kusagil 2 kuud ennem suve teha dieet ,et suveks mitte vajalik rasv ära likvideerida.

Mõtlesin ,et ostan selle toote http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=460

Ja kui ma treeniks korralikult 4 kuud , ning võtaksin Extreme Mass XXL-i ka kas siis oleks võimalik põletada üleliigne rasv 2-e kuuga? Ehk siis 4 kuud massi kasvatada ja 2 kuud dieediti ja aeroobset.

Praegu treenin jõusaalis 3 korda nädalas ja aeroobne on samuti kolm korda.

Jõusaal on teispäev,neljapäev,laupäev ja aeroobne esmaspäev,kolmapäev,reede.

Küsimus seisnekski selles ,et kas on 2 kuuga võimalik põletada korralikult rasva?

Ja kas on mõtet hakata tarbima massilisajat?

Olen 17 aastane ja pikkust on 180 ja kaalun 71-72.

Kõik abi ning soovitused on oodatud ;)

2 kuuga midagi erilist ei saavuta. Ehk siis kui sa lööd käega oma tehtud tööle (lihasmass) ja teed dieeti, kaotades lihast siis jah, see on võimalik. Ise hiljuti tegin dieeti ning kaotasin 3 kuuga 3kg rasva. See on reaalsus, rasv ei põle kiiresti, kui, siis koos lihasega.

Mina soovitaksin sul hoopis toitumist hoolega jälgida ja massi teha nii, et kaal ei tõuse sul järsult, vaid tasapisi. Mõne kuu pärast saad alles teha järeldusi, kas on ülsde vaja konkreetselt mingit dieeti teha.

hmm kas ma nüüd ise ka aru saan, mis ma siia kokku mökerdasin... B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas sa saad seda väita, kui sa ei tea tema tausta ega trennist üldse midagi? Aga kui ta teeb trenni 30-45 minutit korraga, 2 lihasgruppi nt ühes trennis? Kas siis on ka kindel ületreening?

kui ta kirjutab "Nüüdseks olen jõusaali kasutaja olnud peaaegu 4 kuud" siis see viitab sellele et ta pole väga kogenud ... ja minu postituses oli kirjas et kui trenn on 4 korda nädalas ja intensiivne siis on seda 4 kuulise kogemuse puhul arvatavasti palju ..... ma ei kirjutanud poole sõnagagi et see on ületreening ja või et 30 minutit korraga on ületreening ..... ütlesin vaid et 4 korda nädalas intensiivset trenni on 4 kuulise kogemuse juures minu arvates palju ....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×