Jump to content
Capricorn

Terviseuuringud

Recommended Posts

On võimalik iga kuu teatud summa eest kasutada Pärnus "Terviseparadiisi" tenuseid. Milliseid uuringuid võiks lasta teha? (vaata lehe altpoolt "Tervise Paradiisis teostatavad uuringud": http://www.terviseparadiis.ee/?p=309&s=67&sd= )

Mõtlen just selliseid, mille tulemuste teadmine oleks vajalik/kasulik jõutreeningutega tegelemisel.

Koormus-EKG võibolla, aga mida veel? Kas mõni neist uuringutest sisaldab ka keha rasvasisalduse määramist? (sealt välja ei lugenud).

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga ma tunneks huvi, palju võib maksta spordiarsti külastus:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Allergeenide testi kahjuks ei saa teha, sest selle maksumus ei mahu mulle 1 kuu kohta eraldatud summa sisse ja eemisest kuust järgi jäänud summa edasi ei kandu ning ei taha ise nii suurt summat selle peale välja käia.

Aga Koormus-EKG ja spirograafia võiks ära teha. Kunagi ammu (6 a tagasi) tegin koormus-EKG, siis oli tulemus muidu hea, aga peale testi langes vererõhk väga ära, olin näost valge olnud (arsti sõnul) ja oli suhteliselt selline nõrk tunne ka, pandi pikali ja isegi vist nuuskpiiritust anti, ju siis paistis neile, et hakkan pilti eest ära viskama. ;) Öeldi, et selline reaktsioon võib tulla sellest, et kui kunagi oled korralikult spordiga tegelenud ja nüüd ammu seda teinud pole. Eks ta nii vist oli ka mingil määral. Praegugi kui kõvasti (hantliga) trenni teen, siis on umbes sama tunne. Äkki vihjab see sellele, et liiga vähe aeroobset treeningut (pikema distantsi jooks)? Selle testi tahaks kindlasti uuesti teha ja vaadata kuidas nüüd olukord on. Kopsumaht pidavat hea olema, aga spirograafia peaks natuke põhjalikum asi olema kui lihtsalt mahu mõõtmine.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga ma tunneks huvi, palju võib maksta spordiarsti külastus:)

7-19-aastaste sportlaste terviseuuringu eest tasub haigekassa. Patsient peab tasuma vaid 25 krooni visiiditasu. Kaasa võtta

- Spordiriided ja käterätt

- haigekassa kaart

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×