Jump to content
Sign in to follow this  
nadel

Keefir!

Recommended Posts

Kui jood ära paki keefiri saad sellest u 32g valku...kui söögigga probleemid võid ju keefiri ka lürpida ?? :blink:

Kõike võib, mis kannab toidu nime. Ise rüüpan keefiri kartulipuderi kõrvale. Keefirile lisan veel maitse järgi soola - see viib lausa keele alla ma ütlen.

hea teada... sest keefiri on organismil oluliselt kergem seedida kui piima ... jõin kord liitri piima ära ja pärast piinlesin kõhuvalude käes.. täpsemalt eile :blink:

hea teada... sest keefiri on organismil oluliselt kergem seedida kui piima ... jõin kord liitri piima ära ja pärast piinlesin kõhuvalude käes.. täpsemalt eile :blink:

ma ka seda ei teadnud

see võib olla sellepärast et ta on hapendatud ja sellepärast et piim on kõvasti töödeldud, et koor enam peale ei tuleks

Endal küll selliseid probleeme pole esinenud. Tavaliselt peale trenni joon kodus liitri piima ja mõnikord rohkemgi. Siiamaani pole kõhuga midagi lahti olnud... :ph34r:

Edited by MuskulaarKobras

eks se olene mis piima sa jood.mina poepiima vapsee ei joo vast hädajuhul.iki ehe maapiim ja se da lääb kohe meredena :blink:

ise joon vahel peale jõusaali 10% list kohvikoort..

2x 200ml kohvikoort alla ja midagi tahedat peale... pole tõrkeid tulnud, ning arvatavasti ei tee see ka halba(endal massi vähe)

ise joon vahel peale jõusaali 10% list kohvikoort..

2x 200ml kohvikoort alla ja midagi tahedat peale... pole tõrkeid tulnud, ning arvatavasti ei tee see ka halba(endal massi vähe)

Mis mõttega sa koort jood peale trenni? Peale trenni on vaja süsivesikuid+valke.

ma ei usu

vast rasva pärast

jep.. no ise ma ka suht alakaaluline :/ ja sis loodan saada vähegi juurde...

peale igat trenni joon ka Arcticut.. (5-10 minti peale trenni) see peaks vähegi taastama.

aga koort (koju jõudes ~30 minti vms)

Kui tahad juurde saada siis koor küll sind ei päästa.Söö ikka korralikult valku+süsivesikuid+rasvu suurem rõhk just süsikatel ja valku normaalses koguses.Söö vähemalt 4-5 korda päevas.

Ise tarbin ka koort, aga peale trenni on VÄGA vajalik võtta süsivesikuid (Arcticu jook on ok) ja lisaks ka valku, et taastuda. Ise võtan nt ühe topsi rasvata jogurtit (400 gr). Miks rasvata? Selle pärast, et rasv aeglustab süsivesikute ja valkude imendumist. Peale trenni vajab organism toitaineid kohe.

kõigepealt pane oma tavatoitumine paika, siis hakka lisanditele mõtlema

liha, kana, kala, muna! ja siis valgulisandid

kõigepealt pane oma tavatoitumine paika, siis hakka lisanditele mõtlema

liha, kana, kala, muna! ja siis valgulisandid

sry ot pärast..

aga kasulik oleks iga päev midagi nimetatud asjadest süüa?

nt esm. muna

teis. liha

kolm. kana

nel. kala jnejne. ?

proovi iga päev saada vähemalt 200g liha ja isiklikult soovitaksin vähemalt kord nädalas selle kalast saada, kuna selle on kõik nii ära unustanud. munapäeva küll pole mõtet teha, seda peaksid ideaalis peaaegu iga päev sööma. soovitan raamatut sportlase toitumine, apollo raamatumajast (kui oled tallinnas)

proovi iga päev saada vähemalt 200g liha ja isiklikult soovitaksin vähemalt kord nädalas selle kalast saada, kuna selle on kõik nii ära unustanud. munapäeva küll pole mõtet teha, seda peaksid ideaalis peaaegu iga päev sööma. soovitan raamatut sportlase toitumine, apollo raamatumajast (kui oled tallinnas)

uh.. ei tea kas päris võimalik on, kuid üritan sellejärgi vaadata lisandeid...

http://195.250.169.253/dieet/

räägiks nagu seinaga

eino...ma üritan niipalju kui vähegi võimalik süüa kala,kana jnejne..aga lihtsalt vaatan et pähklid ei tee paha, samas ka šhokolaad.

eino...ma üritan niipalju kui vähegi võimalik süüa kala,kana jnejne..aga lihtsalt vaatan et pähklid ei tee paha, samas ka šhokolaad.

No ega sa neist ju valku saa pigem süsikat ja pähklist rasva.Aga esmatähtis valk nii, et aga söö usinasti liha, kala, muna igast piimatooteid kohupiim, kodujuust jt.

ma ka seda ei teadnud

see võib olla sellepärast et ta on hapendatud ja sellepärast et piim on kõvasti töödeldud, et koor enam peale ei tuleks

see sõna peaks vist olema homageniseerima, et enam koor peale ei tuleks e. tehakse ühtlaseks. Ja ega sellest poe piimast hapupiima ka ei saa....

Ise ostan lahtist piima turult (päris piima).

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.