Jump to content
artikkel

Mida ja kui palju teha enda vanuse ja kaalu kohta?

Recommended Posts

Tere! Jutt siis selline, et kaalun 44 kg ainult ja pikkust on 165cm ainult. Olen 15-aastane noormees. Kõigepealt kas keegi oskaks öelda miks ma pikemaks pole kasvanud? Aga teema kallale asudes, siis selline jutt:

Teatavasti ma kasvan veel ning mul on väikesed kondid ning indeksi järgi ka alakaaluline. Kas võib hakata korralikke treeninguid tegema enne, kui pole kasvamine lõppenud. Sest ma arvan, et kondid peaksid muutuma veel suuremaks ning kasvu tuleb juurde ja koos sellega ka massi. Siiski sooviksin juba praegu hakata treenima ennast. Tahaksin korralikke lihaseid, massi juurde, ning mingil moel võiks pikkus ka kiiremini tulla. Kes oskaks mulle soovitada mingit treeningkava ja hea oleks ka toitumiskava, siis andke tulla! Ootan huviga teie vastuseid ning kas proteiini võib kasutada praegu, kui jah siis millist soovitate? Kasvuspurti pole veel olnud ning häälemurret ka mitte, ning eeldan siis seda et kasvan raudselt veel küllalt palju.

Peale selle soovin, et keegi annaks mingi kava, kuidas ma saaksin lihasmassi kasvatada ning massi juurde. Kaalun liiga vähe, ning võiks olla lihaselisem keha:) Nii et laske tulla! Treeningkava, kui kaua seda võiks teha, toitumisest jms. Aitäh kõigile ette juba!

Muudetud kasutaja artikkel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

söö friikartuleid pikuti siis tuleb pikkus kah :huh:

ok ok tegelt ära põe eriti sul aega kasvada kyll ju...tavaliselt kasv peatub nii umbes 17-18 ja monedel hiljem. Mul õnneks lõpuks peatus kui 23 olin...191 viskas välja lopuks :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu naabripoisil oli sam probleem ei kasvanud ja ei kasvadnus 16 aastaselt oli 157 pikk, aga siis võttis ta endale koera ja hakkas temaga regulaarselt jalutamas käima ja uskuge või mitte, aga peale seda läks alles kasvu spurt lahti. Preaguseks on ta 21 aastane ja 204 pikk. Veel olen kuulnud, et laulukooris laulmine ja antiloopide vaatlemine aitab kasvule kaasa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere! Jutt siis selline, et kaalun 44 kg ainult ja pikkust on 163cm ainult. Olen 15-aastane noormees. Kõigepealt kas keegi oskaks öelda miks ma pikemaks pole kasvanud? Aga teema kallale asudes, siis selline jutt:

Teatavasti ma kasvan veel ning mul on väikesed kondid ning indeksi järgi ka alakaaluline. Kas võib hakata korralikke treeninguid tegema enne, kui pole kasvamine lõppenud. Sest ma arvan, et kondid peaksid muutuma veel suuremaks ning kasvu tuleb juurde ja koos sellega ka massi. Siiski sooviksin juba praegu hakata treenima ennast. Tahaksin korralikke lihaseid, massi juurde, ning mingil moel võiks pikkus ka kiiremini tulla. Kes oskaks mulle soovitada mingit treeningkava ja hea oleks ka toitumiskava, siis andke tulla! Ootan huviga teie vastuseid ning kas proteiini võib kasutada praegu, kui jah siis millist soovitate? Kasvuspurti pole veel olnud ning häälemurret ka mitte, ning eeldan siis seda et kasvan raudselt veel küllalt palju.

Kas sa järeldad sellest et sul pole olnud kasvuspurti ja häälemurret, et sa kasvad veel palju???

Nu proteiin jääb kindlasti ära ja kasv ei ole inimese enda teha

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu naabripoisil oli sam probleem ei kasvanud ja ei kasvadnus 16 aastaselt oli 157 pikk, aga siis võttis ta endale koera ja hakkas temaga regulaarselt jalutamas käima ja uskuge või mitte, aga peale seda läks alles kasvu spurt lahti. Preaguseks on ta 21 aastane ja 204 pikk. Veel olen kuulnud, et laulukooris laulmine ja antiloopide vaatlemine aitab kasvule kaasa.

L

Ma käingi laulukooris!

Kas sa järeldad sellest et sul pole olnud kasvuspurti ja häälemurret, et sa kasvad veel palju???

Nu proteiin jääb kindlasti ära ja kasv ei ole inimese enda teha

Järeldan, sest sellised asjad lihtaslt tulevad millalgi. Kaenla alla karvad ja muud asjad:Dega need tulemata jää. See tulebki murdeeas. eks ma siis alles hakkan sinna jõudma!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No järelikult oled sa siuke vend, kes on algul kõhna ja lühike, hiljem kasvab mingi 190cm pikkuseks, aga kõhnaks jääd sa ilmselt ikkagi.Su kehatüüp on ektomorf ja ilmselt sul pole erilist lootust suuri lihaseid omandada, kuigi tõenäoliselt on sul geneetilised eeldused vastupidavusaladega tegelemiseks.Ära unusta, et maailma tippmaratoonarid on ka kõhnad ja lühikesed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Poiss söö rohkem!

Ma sama vana kui sina ja kaalun 30kg rohkem.

Ega enda tulevast pikkust annab kah enam vähem ette teada.

Kuis sul on näiteks täiskasvanud vend, siis võid arvestada, et kasvad umbes sama pikaks, see pole küll reegel, aga enamjaolt peab paika, sest tal oleks sinuga kõige sarnasemad keenid.

Muidugi võidga oma isa pikkuse järgi aimdust saada, aga see pole nii täpne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere! Jutt siis selline, et kaalun 44 kg ainult ja pikkust on 163cm ainult. Olen 15-aastane noormees. Kõigepealt kas keegi oskaks öelda miks ma pikemaks pole kasvanud? Aga teema kallale asudes, siis selline jutt:

Teatavasti ma kasvan veel ning mul on väikesed kondid ning indeksi järgi ka alakaaluline. Kas võib hakata korralikke treeninguid tegema enne, kui pole kasvamine lõppenud. Sest ma arvan, et kondid peaksid muutuma veel suuremaks ning kasvu tuleb juurde ja koos sellega ka massi. Siiski sooviksin juba praegu hakata treenima ennast. Tahaksin korralikke lihaseid, massi juurde, ning mingil moel võiks pikkus ka kiiremini tulla. Kes oskaks mulle soovitada mingit treeningkava ja hea oleks ka toitumiskava, siis andke tulla! Ootan huviga teie vastuseid ning kas proteiini võib kasutada praegu, kui jah siis millist soovitate? Kasvuspurti pole veel olnud ning häälemurret ka mitte, ning eeldan siis seda et kasvan raudselt veel küllalt palju.

Peale selle soovin, et keegi annaks mingi kava, kuidas ma saaksin lihasmassi kasvatada ning massi juurde. Kaalun liiga vähe, ning võiks olla lihaselisem keha:) Nii et laske tulla! Treeningkava, kui kaua seda võiks teha, toitumisest jms. Aitäh kõigile ette juba!

Kõigepealt hakka tegema kodus kätekõverdusi lamades ja kükke ühe jala peal. Samuti oleks väga hea teha kätekõverdusi kangil rippes e. "lõuatõmbeid".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No järelikult oled sa siuke vend, kes on algul kõhna ja lühike, hiljem kasvab mingi 190cm pikkuseks, aga kõhnaks jääd sa ilmselt ikkagi.Su kehatüüp on ektomorf ja ilmselt sul pole erilist lootust suuri lihaseid omandada, kuigi tõenäoliselt on sul geneetilised eeldused vastupidavusaladega tegelemiseks.Ära unusta, et maailma tippmaratoonarid on ka kõhnad ja lühikesed.

Paar süsti ja tuleb lihas küll :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No järelikult oled sa siuke vend, kes on algul kõhna ja lühike, hiljem kasvab mingi 190cm pikkuseks, aga kõhnaks jääd sa ilmselt ikkagi.Su kehatüüp on ektomorf ja ilmselt sul pole erilist lootust suuri lihaseid omandada, kuigi tõenäoliselt on sul geneetilised eeldused vastupidavusaladega tegelemiseks.Ära unusta, et maailma tippmaratoonarid on ka kõhnad ja lühikesed.

olen ma muidu väga kõhna?

17selt olin mingi 65, praegu 85

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olin ise ka noorelt väga lühike ja peenike(oma klassis kõige lühem vist isegi), 17 aastaselt kasvasin väga palju pikemaks, nüüd olen klassi pikemate hulgas, tõsi- peenike olen siiski veel, kuid tegelen ka massi kasvatamisega lihaste arvelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olin ise ka noorelt väga lühike ja peenike(oma klassis kõige lühem vist isegi), 17 aastaselt kasvasin väga palju pikemaks, nüüd olen klassi pikemate hulgas, tõsi- peenike olen siiski veel, kuid tegelen ka massi kasvatamisega lihaste arvelt.

Lihaste arvelt pole küll mõtet massi kasvatada.

Aga mina soovitaks mõnes trennis käima hakata või siis kui võimalust pole alusta jooksmisega ja kergemate koduste treeningutega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lihaste arvelt pole küll mõtet massi kasvatada.

Aga mina soovitaks mõnes trennis käima hakata või siis kui võimalust pole alusta jooksmisega ja kergemate koduste treeningutega.

Aga mille arvel sa siis soovitad hakata massi kasvatama?Lihaste arvel tuleb mass ehk kõige kiiremini ja see mass on kvaliteetmass,mitte nagu rasv,millest pole suurt kasu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
olen ma muidu väga kõhna?

17selt olin mingi 65, praegu 85

ma huvi parast kysin kui vana sa oled.

olen ise 16 ja 65kg.(180cm)

ma ise kasvatan meeleheitlikult valgupulbriga massi, aga viimasel ajal on valja tulnud, et k6ik hakkasid mingi 19-21selt alles kaalu viskama, eriti mu sugulased.

isa oli minu vanuselt 60kg 176cm, aga praegu on mingi 90kg rasvatynn ja pikkus on sama :blink:

Muudetud kasutaja aries poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

15 aastaselt olin umbes 75-80 kilo rasvaprotsent oli päris suur.

hetkel 18 aastasena on kaal väga muutuv sügisel oli 115, hetkel 104 kg rasvaprotsent ikka tunduvalt vähenenud.

pikkus 190 cm ja viimastel aastatel pole juurde visanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui saad 16, siis hakka trenni tegema. Ja arvan, et hakkad kasvama kindlasti. Aga massi sellest ei tule.

Millest sa seda järeldad et massi ei tule?? Kui õigesti toitud, puhkad ja korralikult trenni teed siis tuleb kõik mis tulema peab!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui saad 16, siis hakka trenni tegema. Ja arvan, et hakkad kasvama kindlasti. Aga massi sellest ei tule.

wtf???? ;)

sama loogiline kui "ma olen 85 kg, aga mul massi pole"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×