Jump to content
tonyx2

Kust osta Eestis sellist kaldpinki (pildid)?

Recommended Posts

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu käest saab mida tahad. Võid ühendust võtta

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tänud seniste vastuste eest!

sooviks selili lamades koos selja kaldenurga reguleerimise võimalusega hantleid lennutada / üles suruda. seni olen kaks radiotehnika S-50B puust kõlarit kodupõrandale pikkupidi üksteise kõrvale asetanud, padjad sinnaotsa ja läheb. aga selja kaldenurga regullimine patjade arvuga ei ole just kõige efektiivsem vist:)

see anttila aparaat tundub olevat veidi teistsugune riist ja sinna korralikult selili peale heita ning selja kaldenurka regullida vist ei annagi. arcomani lehel oli igasugu asja, aga konkreetselt sellist lihtsat selja kaldenurgaga pinki ma sealt ei leidnudki. benspordi lehel on vajalik asi olemas, aga hinnaga 2900 eeksu. algse sõnumi linkides toodud samasuguste 600-700-krooniste aparaatidega võrreldes on see peaaegu viiekordne juurdehindlus. muidu õige asi, aga kas viiekordne juurehindlus natuke paljuks ei kisu?

äkki on veel mingeid variante?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu käest saab mida tahad. Võid ühendust võtta

M.M., olen sulle sõnumi saatnud, aga sa pole vist seda kätte saanud. tahaks juba ära otsustada, millist ja kust tellida, äkki saad oma postkasti tsekkida.

või on kellelgi veel mingeid soovitusi? senised soovitused olen juba läbi uurinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×