Jump to content
madis220

Väike küsimus

Recommended Posts

Tere!

Selline küsimus ,et ma akkasin uuesti kreatiini kasutama ma teen 5 päeva nädalas jõusaali ja akkasin kasutama puhast kreatiini+viinamarjasuhkut teen niukest sega et 5g kreatiini ja 35g viinamarja suhkrut kas see lisab väga palju rasva või kaala aind suureneb paari kg võrra ja rasv kaob trenni kulult ära? Ja preegu sisse käimis ajal 4 korda päevas tarbin ja pärast 5 päeva akkan 2 korda päeva seda segu? :blink:

Täpsemalt see kreatiin http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=307

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ESITEKS! Palun kirjuta arusaadavamalt!

Mingist viinamarjasuhkrust sul nüüd küll rasva ei tule,kreatiinist rääkimata.Kui oled tähelepannud kaalutõusu,siis on see arvatavasti vee arvelt:)

Muudetud kasutaja SiimN poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Selline küsimus ,et ma akkasin uuesti kreatiini kasutama ma teen 5 päeva nädalas jõusaali ja akkasin kasutama puhast kreatiini+viinamarjasuhkut teen niukest sega et 5g kreatiini ja 35g viinamarja suhkrut kas see lisab väga palju rasva või kaala aind suureneb paari kg võrra ja rasv kaob trenni kulult ära? Ja preegu sisse käimis ajal 4 korda päevas tarbin ja pärast 5 päeva akkan 2 korda päeva seda segu? :blink:

Täpsemalt see kreatiin http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=307

väga segane tekst. Nii noored, kes ei oska ennast veel korralikult väljendadagi, ei peaks üldse kreatiiniga mässama. Aga noh, kuna selline soovitus miskit niikuinii ei maksa, siis kõige otstarbekam on toidulisandeid tarvitada vastavalt pakendil toodud juhistele ja kogu lugu, miks pead veel siin seda küsima, aru ma ei saa. Kui sa omale tolmuimeja ostad, siis sa ju ei hakka foorumites küsima, et kuidas ma ikkagi seda kasutama pean :huh: . Ok, see selleks. Rasvapõletusprotsess käivitub sul vastavalt treeningu tüübile, kuna sa ei ütle, mis trenni teed, ei saa ka vastata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga õpetusel on kirjas et 5 päeva ja siis 2-4 nädalat pausi aga , kui ma paar nädalt kauem teen ja siis paus kas see mõjub halvasti?

parandan....loe oma enda pandud lingilt uuesti tekst läbi, siis saad teada, mis su viimases postis valesti. Ei tohiks halvasti mõjuda, kui võtad nii, nagu pakendil kirjas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Selline küsimus ,et ma akkasin uuesti kreatiini kasutama ma teen 5 päeva nädalas jõusaali ja akkasin kasutama puhast kreatiini+viinamarjasuhkut teen niukest sega et 5g kreatiini ja 35g viinamarja suhkrut kas see lisab väga palju rasva või kaala aind suureneb paari kg võrra ja rasv kaob trenni kulult ära? Ja preegu sisse käimis ajal 4 korda päevas tarbin ja pärast 5 päeva akkan 2 korda päeva seda segu? :blink:

Täpsemalt see kreatiin http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=307

Mina sinu asemel ostaks kreatiini raha eest hoopis aabitsa !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas keegi oskaks väheke rääkida teemal "algajad ja kreatiin". Olen lugenud, et algajale seda ainet ei soovitata võtta. Kas lihtsalt seetõttu, et sellest pole erilist kasu või siis hoopis mõjub lihaste arengule kuidagiviisi negatiivselt? ;) Või siis võtta lihtsalt vähem? Muidu ju pidi jõudu/vastupidavust natuke juurde andma ja tänu sellele jõuab trennis rohkem teha, lihased suudavad kaua töötada jne. ning tänu sellele peaks treeningu mõju parem olema?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas keegi oskaks väheke rääkida teemal "algajad ja kreatiin". Olen lugenud, et algajale seda ainet ei soovitata võtta. Kas lihtsalt seetõttu, et sellest pole erilist kasu või siis hoopis mõjub lihaste arengule kuidagiviisi negatiivselt? ;) Või siis võtta lihtsalt vähem? Muidu ju pidi jõudu/vastupidavust natuke juurde andma ja tänu sellele jõuab trennis rohkem teha, lihased suudavad kaua töötada jne. ning tänu sellele peaks treeningu mõju parem olema?

Kui oled tugeva põhja alla ennem teinud ja areng on aeglane siisvõid küll kasutama hakata, ennem pole erilist mõtet! Neg. ta ei mõju kui tarvitad nii nagu on soovitav tarvitada. Sellest on siin juttu küll ja pakendi enda peal ka kirjas kui palju ja mida B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×