Jump to content
UFC

toidulisandid tööajal?

Recommended Posts

et siis akkasin mõtlema..kui käin jõusaalis siis nagunii tarbin toidulisandeid..aga kui teha hullult füüsilist tööd... et kas siis tasub natukene võta mõnda kokteili vms?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui töötad laos ja vahepeal liigutad pesumasinaid?

olen näind küll neid "ma töötan laos, mulle pole trenni vaja"- vendasid

:huh:

mu vastus oli mõeldud sellisena, kui ainult füüsilist tööd teha, mitte trenni eraldi*

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

einoh trenni teen õhtuti..aga just päeva..(ei tööta laos..vaid olen maja lammutaja.. :huh: )et mõtlen et ei võta samat kogust vaid natukene väiksemat..?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no mõni mees võtab 3xpäevas lisandeid

ses suhtes et kõigepealt soovitan töö ajal päristoitu süüa, kui aega üle jääb siis võid ju selle shake võtta küll, ainult sellest jääb väheks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõne toidukorra võid ikka asendada, kui tõesti võimalust tavatoitu süüa pole. Sellisel juhul vali aga nt mõni siin poes olevatest toidukorra asendajatest või sega toode ise valmis, tehes see võimalikult aeglasesti imenduvaks (lisa rasvu, kiudaineid jne).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

et jah võimalus kodus süüa..päevas läheb 4 muna isegi siis kui trenni ei tee :) aga ütleme kui mingit kohupiima ja muna süüa ja muud kraami ka siis pmts polegi vaja lisandeid võtta?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui halvasti mõjub siis see kui töö on raske(füüsiline ja 8 tundi jalgadel)ja peale tööd puhkan tunnike ja siis jõusaali?? Trenni teen 3xnädalas

See ei mõju üldse halvasti! Vastupidi - ikka hästi ! Ja kõige parem hindaja oled sa ikka ise - kuidas endal tunne on, kas mõjub siis hästi v halvasti! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×