Jump to content
foggy01

Käed

Recommended Posts

treeni mõlemat kätt sama raskusega ning hästi kordineerituna, et mõlemad saaksid võrdselt vatti. nii kaua teed sama raskusega kuni teine käsi jõuab järgi lihtsalt. Ennemgi siin sellised probleeme olnud...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul endal ka parem käsi tugevam,aga see väike probleem,tuleb jh lihtsalt mõlemale käele sama raskusega teha,või siis tee selle nõrgemale käele algul natuke rohkem trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul endal ka parem käsi tugevam,aga see väike probleem,tuleb jh lihtsalt mõlemale käele sama raskusega teha,või siis tee selle nõrgemale käele algul natuke rohkem trenni.

Selle venna s6nu, ärge kyll jumala eest t6siselt v6tke!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mingit ületreenitust ei tule, kui teedki suurema raskusega nõrgemale käele. Point lihtsalt selles, et lõpuks, ilma et aru saad, on see nõrgem käsi järsku tugevamaks saanud ja jällegi ei ole asi tasakaalus. Nii et tee ikka võrdsete raskustega, võin soovitada hantlitega harjutusi pigem rohkem, kuna nagu postitaja gannibal mainis, hakkad kangi kasutades ikkagi tugevamat kätt rohkem kasutama. Hantliga seda ei juhtu, kasutad seda ja ainult seda kätt. Ja kui tõesti, parema käega jõuad tõsta suuremaid raskusi, kui vasaku käega, võtad raskuse kasvõi nõrgema käe järgi ;)

Lihtne.

Kuid tegelikult see on üsna loomulik, kui sul parem käsi tugevam, eeldusel, et sa ka parema käeline.

Ma ka parema käeline ja üldse, parem kehapool oli tugevam, muidugi ei saand silmaga suurustele pihta, kuid mõõtes kasvõi õlavarsi, oli parem suurem. Nüüd on vasak võrdsustunud paremaga, võib isegi öelda, et hakkab "ette" jõudma paremast, kuid seda ma ei lase juhtuda. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma olen paremakäeline, aga vasak käsi tugevam ja vasak biitseps 1 cm võrra suurem paremast.

Sa tegeled jõutrenniga. See "parema käeline ja parem käsi tugevam ja suurem" peaks kehtima enam-jaolt neile, kes ei tegele jõutrenniga. Muidugi on olemas erandeid. Nagu maailmas neid vähe poleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
;);) Vb natuke panin mõõda aga eks natuke oli ka õigust ka. :blink:

palju k2ra v2he villa...

Alustad alati n6rgema poolega. Tugevamaga teed sama arvu ja ka sama raskusega. Ma ei saa kyll ammu enam aru, et olen paremak2eline.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see et kangiga tehes kompenseerid nõrka kätt on küll jama jutt ... see saab juhtuda ainult siis kui tehnika vale .... ja kui teed hantlitega siis tee ikka samade raskustega kuid tee nõrgemale käele siis paar kordust rohkem ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×