Jump to content
PT London

Kanep ja trenn, kas nad v6iksid labi saada oma vahel!?!

Recommended Posts

Mina vihkan ja

sina vihkad ja

nemad vihkavad kanepit....alle-aaa...alle-aaa

Õnnetud olete te kelle hing vihkamist täist.

Kas pole märganud te, et mõni vihkab kanepit, mõni neegreid, mõni vihkab üldse kõike, aga üks tunnus on sama, vihatakse seda millest kottigi ei tea. Igaühe viha on tema enese hälve, tasub siis seda kogu maailmale kuulutada?

Peace

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Just sellist suhtumist ma ei salli:

* TE EI TEA MIDAGI JA TEETE JUBA MAHA - VÕIB JU NIISAMA TÕMMATA

* TEGELT EI OLE PAHA VAID AITAB LÕDVESTUDA

TEGEMIST ON NARKOMAANIAGA

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

on olemas ütlus et probleemi tunnistamine on juba pool võitu <_<:) .... see on see mis aine tarbijatel puudu on .... tavaliselt leitakse miljoneid põhjuseid kuidas oma tegevust õigustada ja heaks enda jaoks luua ..... tegelikult arvavad kõik inimesed et nende teod on õiged ja siis õigustavad neid lõpuni.....

teemast väljast ka natuke .....

käisin hiljuti libedasõidu koolitusel ja räägiti et mega suur vahe on linnas 50 kmh ja 60 kmh .... kui sõita 50kmh siis 28 meetri kaugusel olev inimene jääb ellu ja ei saa kriimuga .. kuid kui on samas olukorras 60kmh siis on 10 juhust 8 see inimene surnud ..... seega isegi linna 50 kmh pole ilmaasjata pandud ... see päästab paljudel juhtudel elu ... me teame seda kui me ei kuula seda ja arvame et meiega ei juhtu õnnetust .....

tarbijad arvavad samuti et teised jäävad sõltuvusse mina ei jää ... ja ignoreeritakse probleemi ja ainult õigustatakse ennast .... niiakaua kui võtakse minu kui maksumaksja rahast 3000 eeku ja elustatkase mingi narkar ....

ma ei mõista hukka kumbagi osapoolt see on inimese oma asi mis ta oma eluga teeb... lihtsalt mõnikord on kahju vaadata mis tublist inimesest saada võib ....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aa-jaa, enne kui targad onud asja paika hakkavad panema, tahaks mainida, et olen teinud ja teen kunagi veel, aga pole ise kasutaja.

Ei propageeri midagi, peale selle, et chill out man.

Lubage meelde tuletada, et asi algas sellest et ühel inimesel tekkis küsimus, vastused võiks olla pigem keemilst ja füsioloogilist laadi, mitte emotsionaalsed.

Kanepil ja muudel rohkem või vähem keemilistel ainetel on sama suur vahe kui alkol ja muudel rohkem või vähem keemilistel ainetel. Alokohol ja tubakas on NARKOOTIKUMID, ainult et legaalsed narkootikumid. (eeldusel et defineerida narkootikum kui sõltuvust tekitav aine)

Antud juhul polegi vist väga mõtet vaielda mingite teaduslike uuringute üle. Iga inimene oma rohkem või vähem piiratud mõtlemisega saab aru ühest lihtsast asjast: on väga suur vahe kas mingi kuri aine sind joovastab või paneb su organismi hoopis teisti tööle ja tegema asju mida küll enam mingiks "joovastuseks" nimetada ei saa. Sama elementaarne on aru saada ka sellest, et kanep ja alkohol kuuluvad selles suhtes ühte patta ja just sinna joovastavate asjade hulka, erinevalt muudest narkootikumidest ja süstaldest mis siia teemasse juba sisse trügima hakkasid.

Miks alkohol ja tubakas on legaalsed ja kanep mitte, võib igaüks juba ise uurida, see on juba puhas poliitika. Ma loodan, et selle toreda kommuuni kasutajad ei ole nii rumalad, et peaksid poliitikat tõe ja õiguse allikaks, mille järgi oma arusaamasid seada.

Narkootikumid ON PAHAD, nii kanep, alkohol kui ka tubakas.

Inimesed ON NÕRGAD, on olnud läbi aegade, siiski midagi on vaja millega vahel pingeid maandada(jällegi mitte et see hea ja kasulik oleks aga kõik me oleme inimesed).

Ja veel üks pisiasi. See keda on vaja elustada, on narkomaan, see kes varastab et narkoks raha saada on narkomaan, isegi see kelle elu on mingilgi määral juba häiritud narkost tulenevalt, on narkomaan.

Kui nüüd võtta inimene, kelle elu on korras, tomub positiivne areng, ma ei mõtle siin ainult füüsilist arengut, kes ei sega sellega ennast ega teisi, et vahel on suitsetand kanepit ja panna ta ühte potti narkomaanidega, nagu eelmises punktis, siis see on PEHMELT öeldes VÄGA rumal.

Nii et ärge siis pikka viha pidage ja hoidke ikka mõtlemist emotsioonidest kõrgemal.

Peace

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ei ole kanepivastane, kuid olen selle vastu kui keegi ütleb "jah kanep on hea trenniks" isegi kui see oleks, sest see oleks kanepi propageerimine.

lisan just ühe vestluse, mis toimus

x says:

muide oli tunda hästi et 2 nädalat korrapärast trenni anduis massi juurde

x says:

aga kui samal ajal pidevalt gaasi teha on mõttetu

Georg says:

miks

x says:

rinnalt surumine ei liikunud üldse

x says:

läks pigem sitemaks

otse väljavõte msnist:)

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mu osad sõbrad kah savutajad. viimane kord nendega koos hängides muud teemat polnud kuskohast savu saada, oleks kasvõi 5km käinud, et ühest kohast juurde hankida. võibolla jah on see täiesti normaalne asi. rohkem nende lahedatel koosviibimistel ei osale.

Ma ei tea... mitmetel koosviibimistel kus ma olnud olen on mindud 5 km kaugusele bensukasse õlle järele keset ööd ja enne muud juttu poldki, et krt joogid on otsas... kas need inimesed on alkohoolikud kõik? Ei vist...

Une kohta räägitakse, et see looduslik "Une-Mati" mis apteegis saada pidi VÄGA hästi mõikama...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tea... mitmetel koosviibimistel kus ma olnud olen on mindud 5 km kaugusele bensukasse õlle järele keset ööd ja enne muud juttu poldki, et krt joogid on otsas... kas need inimesed on alkohoolikud kõik? Ei vist...

Une kohta räägitakse, et see looduslik "Une-Mati" mis apteegis saada pidi VÄGA hästi mõikama...

kui muud juttu ei oska suust välja ajada kui ainult "krt joogid on otsas" siis mina ütleks küll inimese kohta alkohoolik. See on minu arvamus ja mina sellises seltskonnas küll vist kaua ei viibiks.

Aga kus jookseb mitte-alkohooliku ja alkohooliku piir?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tea... mitmetel koosviibimistel kus ma olnud olen on mindud 5 km kaugusele bensukasse õlle järele keset ööd ja enne muud juttu poldki, et krt joogid on otsas... kas need inimesed on alkohoolikud kõik? Ei vist...

suht masendav seltskond siis. ei väitnudki, et narkomaan aga samas nad ilma selleta eriti hästi olla ei oska ja ei ütle, et alko vms oleks parem kui savu. lihtsalt ei peaks promoma, et savu on vähem kahjulik ja sõltuvust tekitavam.

Muudetud kasutaja jaaniuss poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ka mind ei pannud se unemati magama.Aga hakkab looma..päris palju asjalikku juttu on siia ilmunu ning seda on rõõm lugeda.Tõsi se on,inimene vihkab tihti seda millest ta ei tea midagi aga ka teie kommentaare on lõbus lugeda.Need mehed kes kärbseid taga ajasid kandideerisid tõenäoliselt õhtu parima näitleja auhinnale sest kanep nii moodi käituma ei pane on päris kindel.Ütleks ka nendele täiskarsklastele,kes siin kõva häälega üle foorumi karjuvad et tegu jälgi asjaga on.Ütleks seda et ärge päris kindlasti kohe proovige kanepit sest kui kanepit proovite on taga järjed kõige hullemad mis olla saavad,kui kanep mõjub teile niimoodi juba teda proovimatta,et paneb karjuma ja ajab viha täis <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ka mind ei pannud se unemati magama.Aga hakkab looma..päris palju asjalikku juttu on siia ilmunu ning seda on rõõm lugeda.Tõsi se on,inimene vihkab tihti seda millest ta ei tea midagi aga ka teie kommentaare on lõbus lugeda.Need mehed kes kärbseid taga ajasid kandideerisid tõenäoliselt õhtu parima näitleja auhinnale sest kanep nii moodi käituma ei pane on päris kindel.Ütleks ka nendele täiskarsklastele,kes siin kõva häälega üle foorumi karjuvad et tegu jälgi asjaga on.Ütleks seda et ärge päris kindlasti kohe proovige kanepit sest kui kanepit proovite on taga järjed kõige hullemad mis olla saavad,kui kanep mõjub teile niimoodi juba teda proovimatta,et paneb karjuma ja ajab viha täis <_<

Kle sa paned päris head teksti, arvan et need DUM-DUM karjujad on tühja viha täis :)

Igaljuhul su suhtumine meeldib mulle ja jätka samas vaimus!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kle sa paned päris head teksti, arvan et need DUM-DUM karjujad on tühja viha täis <_<

Igaljuhul su suhtumine meeldib mulle ja jätka samas vaimus!

mul on miskipärast tunne et sa ei tahagi tegelikult niivõrd teada kas see on kasulik v mitte, sest sul on endal nii kindel arvamus välja kujunenud, et seda vast keegi ei muudagi. Seega on see suht mõttetu teema, kui nüüd just mõni tegija ei tule ja asja paika ei pane

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sa ei tea kuidas sul pauguga on ????????????? ....... et ma ei mõnita ega midagi aga proovi nii et leiad mingi naise ... siis kas hea jutuga ilusa kehaga või siis äärmisel juhul rahaga meelitad ta kusagile kus vähem rahvast ... kas voodi või siis pubi peldik ja siis võtate oma alakeha katvad riideesemed ära ja siis ...... kui sul selleks hetkeks on ühesilmaline madu üles ärganud siis on asi peaaegu korras .... jääb üle vaid küsida naisukese käest mida edasi teha ja ongi impotentsuse test algajatele tehtud <_<

sama testi võib olenevalt orientatsioonist ka meessoost isikuga teha kuid sellega ma ei tegele seega näpunäiteid võib vaadata filmist brokeback mountain <--- pole ise näinud kuid rägitakse :)

Pauk a.k.a sperma, et siis ei tea kuidas mul selle kvaliteet on, potentsiga ja k6vaks minemisega pole kyll mingeid probleeme! Ja kas sina suur tarkpea ei tea ei mees kes lapsi ei saa on ka impotent, aga kuidas minuga lood on tuleb siis valja kui testid teen w6i hakkan last tegema!!

mul on miskipärast tunne et sa ei tahagi tegelikult niivõrd teada kas see on kasulik v mitte, sest sul on endal nii kindel arvamus välja kujunenud, et seda vast keegi ei muudagi. Seega on see suht mõttetu teema, kui nüüd just mõni tegija ei tule ja asja paika ei pane

seda ootangi et tulex keegi ja paneks asja paika, siia maani olen ainult mingite lambikate arvamusi lugenud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aa-jaa, enne kui targad onud asja paika hakkavad panema, tahaks mainida, et olen teinud ja teen kunagi veel, aga pole ise kasutaja.

Ei propageeri midagi, peale selle, et chill out man.

Lubage meelde tuletada, et asi algas sellest et ühel inimesel tekkis küsimus, vastused võiks olla pigem keemilst ja füsioloogilist laadi, mitte emotsionaalsed.

Kanepil ja muudel rohkem või vähem keemilistel ainetel on sama suur vahe kui alkol ja muudel rohkem või vähem keemilistel ainetel. Alokohol ja tubakas on NARKOOTIKUMID, ainult et legaalsed narkootikumid. (eeldusel et defineerida narkootikum kui sõltuvust tekitav aine)

Antud juhul polegi vist väga mõtet vaielda mingite teaduslike uuringute üle. Iga inimene oma rohkem või vähem piiratud mõtlemisega saab aru ühest lihtsast asjast: on väga suur vahe kas mingi kuri aine sind joovastab või paneb su organismi hoopis teisti tööle ja tegema asju mida küll enam mingiks "joovastuseks" nimetada ei saa. Sama elementaarne on aru saada ka sellest, et kanep ja alkohol kuuluvad selles suhtes ühte patta ja just sinna joovastavate asjade hulka, erinevalt muudest narkootikumidest ja süstaldest mis siia teemasse juba sisse trügima hakkasid.

Miks alkohol ja tubakas on legaalsed ja kanep mitte, võib igaüks juba ise uurida, see on juba puhas poliitika. Ma loodan, et selle toreda kommuuni kasutajad ei ole nii rumalad, et peaksid poliitikat tõe ja õiguse allikaks, mille järgi oma arusaamasid seada.

Narkootikumid ON PAHAD, nii kanep, alkohol kui ka tubakas.

Inimesed ON NÕRGAD, on olnud läbi aegade, siiski midagi on vaja millega vahel pingeid maandada(jällegi mitte et see hea ja kasulik oleks aga kõik me oleme inimesed).

Ja veel üks pisiasi. See keda on vaja elustada, on narkomaan, see kes varastab et narkoks raha saada on narkomaan, isegi see kelle elu on mingilgi määral juba häiritud narkost tulenevalt, on narkomaan.

Kui nüüd võtta inimene, kelle elu on korras, tomub positiivne areng, ma ei mõtle siin ainult füüsilist arengut, kes ei sega sellega ennast ega teisi, et vahel on suitsetand kanepit ja panna ta ühte potti narkomaanidega, nagu eelmises punktis, siis see on PEHMELT öeldes VÄGA rumal.

Nii et ärge siis pikka viha pidage ja hoidke ikka mõtlemist emotsioonidest kõrgemal.

Peace

Õige jutt <_<

Muudetud kasutaja StaticMoth poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pauk a.k.a sperma, et siis ei tea kuidas mul selle kvaliteet on, potentsiga ja k6vaks minemisega pole kyll mingeid probleeme! Ja kas sina suur tarkpea ei tea ei mees kes lapsi ei saa on ka impotent, aga kuidas minuga lood on tuleb siis valja kui testid teen w6i hakkan last tegema!!

Erektsioonihäire

ka impotentsus

Erectile dysfunction, impotence (ingl.k.)

Selgitus

Erektsioonihäire on kestev võimetus saavutada või säilitada suguühteks vajalikku erektsiooni ehk suguti jäigastumist.

Ülevaade

Uuringute alusel esineb erineva raskusega erektsioonihäireid 52 %-l meestest vanuses 40-70 eluaastat. Nendest 17%-l esineb kerge raskusastmega, 25%-l keskmise raskusastmega ja 10%-l täielik erektsioonihäire. Peamiste erektsioonihäiret põhjustavate faktorite seas on diabeet ehk suhkruhaigus, südamehaigused, kõrgvererõhutõbi. Kõrge on erektsioonihäirete esinemine meestel, kes on läbi teinud eesnäärmevähi operatsiooni või kiiritusravi.

et impotentsus pole mitte mingilgi määral seotus spermaga... hoopiski piisavalt kaua kõva olemisega .... seega su jutus pole iva .... et uuri enne välja mida kirjutad muidu su jutt kaotab vettpidavuse ja seda ei saa usaldada ... mitte paha pärast...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vo on sul t6esti 6igus, seda et impotent on ka see kes paukpadruneid tulistab ytles mulle yx Doktor, kui teda kylastan siis kysin asja yle+ see pole yldse teema millest praegu raakisime , aga pole ullu et tahtsid tarka panna <_<

NB! tean et see kedagi ei huvita aga seal all mul koi OK!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kohe naljakas vaadata seda inimeste rumalust ja harimatust.Kanep pole selline nagu enamik teisi mõnuaineid - see ei tekita bioloogilist sõltuvust, selle tegemisel ei pea doose suurendama.Muidugi kui palju teha tekib psühholoogiline sõltuvus, aga see on teine asi.See on mingi loll jutt, et algul kanep ja siis edasi kangemad ained - see on bullshit.Kanepit on kasutatud juba tuhandeid aastaid, see oli esimene taim mida inimene kasvatama hakkas ja seda mitmel põhjusel:

1)kanepiseemned jäävad oma toitainetesisalduselt alla vaid sojale

2)1 hektarist kanepipõllust saab sama palju tselluloosi (paberit), kui 4 hektarist metsast

3)kanepiõlil on sama kütteväärtus, mis maagaasil, seega see oleks heaks ja odavaks alternatiiviks naftale

4)kanepist saab toota plaste, mis on tugevamad, kui teras ent samas kaaluvad sama palju nagu plastmass

Kanepist pole saanud keegi siiani üledoosi, kanep pole põhjustanud otseselt ühegi inimese surma.Näiteks surmav kogus kannabinoide või THC'd on mitusada(!) korda suurem kui nikotiinil.Kanep keelustati esimesena USA's 20. saj. alguses DuPont'i suurfirma (isegi president oli siis nende palgal) eestvedamisel.Kanepikiud oleks olnud suureks rivaaliks DuPont'i tollasele plastmassimonopolile ja oleks firma pankrotti viinud.70ndatel viidi läbi teste kanepi kahjulikkusest, kus inimahve praktiliselt lämmatati kanepisuitsuga ja pole siis ime, et tulemused kinnitasid selle kahjulikkust ajule.Sama kogus tubakasuitsu näiteks oleks need vaesed inimahvid kohe ära tapnud.Kanep sisaldab palju vähem tõrva ja minimaalselt nikotiini, seega see on kopsudele palju ohutum, kui tubakas.Inimesed räägivad kanepi kahjulikkusest, mis suuresti põhineb absurdsetel faktidel, katsetel mis ei kajasta sugugi tegelikku kasutamist ja tihti ka lihtsalt puhtal valel ja müütidel, aga ometi ei näe nad ohtu seal, kus see tegelikult on.Näiteks Hollandis, kus kanep on väikestes kogustes legaalseks tehtud, on vähenenud nii kopsuvähi juhtumite arv, kui ka tubaka tarbimine, rääkimata teistest narkootikumidest ja isegi kanepi tarbimine on seal vähenenud.See on nüüd igaühe enda asi, kas ta tahab seda uskuda või ta lihtsalt ignoreerib seda ja otsustab edasi elada silmaklappidega ja uskuda kõike seda mida valitsus meile ette söödab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kohe naljakas vaadata seda inimeste rumalust ja harimatust.Kanep pole selline nagu enamik teisi mõnuaineid - see ei tekita bioloogilist sõltuvust, selle tegemisel ei pea doose suurendama.Muidugi kui palju teha tekib psühholoogiline sõltuvus, aga see on teine asi.See on mingi loll jutt, et algul kanep ja siis edasi kangemad ained - see on bullshit.Kanepit on kasutatud juba tuhandeid aastaid, see oli esimene taim mida inimene kasvatama hakkas ja seda mitmel põhjusel:

1)kanepiseemned jäävad oma toitainetesisalduselt alla vaid sojale

2)1 hektarist kanepipõllust saab sama palju tselluloosi (paberit), kui 4 hektarist metsast

3)kanepiõlil on sama kütteväärtus, mis maagaasil, seega see oleks heaks ja odavaks alternatiiviks naftale

4)kanepist saab toota plaste, mis on tugevamad, kui teras ent samas kaaluvad sama palju nagu plastmass

Kanepist pole saanud keegi siiani üledoosi, kanep pole põhjustanud otseselt ühegi inimese surma.Näiteks surmav kogus kannabinoide või THC'd on mitusada(!) korda suurem kui nikotiinil.Kanep keelustati esimesena USA's 20. saj. alguses DuPont'i suurfirma (isegi president oli siis nende palgal) eestvedamisel.Kanepikiud oleks olnud suureks rivaaliks DuPont'i tollasele plastmassimonopolile ja oleks firma pankrotti viinud.70ndatel viidi läbi teste kanepi kahjulikkusest, kus inimahve praktiliselt lämmatati kanepisuitsuga ja pole siis ime, et tulemused kinnitasid selle kahjulikkust ajule.Sama kogus tubakasuitsu näiteks oleks need vaesed inimahvid kohe ära tapnud.Kanep sisaldab palju vähem tõrva ja minimaalselt nikotiini, seega see on kopsudele palju ohutum, kui tubakas.Inimesed räägivad kanepi kahjulikkusest, mis suuresti põhineb absurdsetel faktidel, katsetel mis ei kajasta sugugi tegelikku kasutamist ja tihti ka lihtsalt puhtal valel ja müütidel, aga ometi ei näe nad ohtu seal, kus see tegelikult on.Näiteks Hollandis, kus kanep on väikestes kogustes legaalseks tehtud, on vähenenud nii kopsuvähi juhtumite arv, kui ka tubaka tarbimine, rääkimata teistest narkootikumidest ja isegi kanepi tarbimine on seal vähenenud.See on nüüd igaühe enda asi, kas ta tahab seda uskuda või ta lihtsalt ignoreerib seda ja otsustab edasi elada silmaklappidega ja uskuda kõike seda mida valitsus meile ette söödab.

jällegi toonitan et kontrolli mida kirjutad kuna muidu kaob su jutu usutavus....

see kanep millest sina räägid on "industrial hemp" (Cannabis sativa<--- taime liik ja täpsemalt isane taim) sellel on tõesti need omadused millest sa räägid samas sellel liigil on thc sisaldus alla 0,3% ja seda kasvatavad suured firmad sinu poolt nimetatud nelja eesmärgiga....... veel on 2 kanepi liiki Cannabis indica ja Cannabis rasta mis on suurema thc sisaldusega kuni 30% ja neid kasutatakse siis ravimite valmistamiseks ja narkootilise ainena...

ja siin tekib jälle see kahtlus et suurem osa teist pole suitsetanud korralikku kanepit et ostate mingit odavat varre ja tubaka segu millel vaid kanepi lõhn küljes või siis ei tõmba kopsu... kui see teile "ei mõju" paar mahvi korralikku õit ja 2-3 tundi on mega lõbus tuju .... enamus asju ajavad naerma ja iba jookseb sajaga ....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See ei ole normaalne, et foorumis, mis peax rohkem käsitlema just tervislikku eluviisi, propageeritakse kanepit. Mis kasu sellest treeningust siis üldse olema peab, kui narkootikumidega kõik saavutatu ära nullitakse? <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

USA's keelustati eelnevalt nimetatud ajal lisaks kanepile ka alkohol, kuid alkoholi suure nõudluse ja kuritegevuse kasvuga muudeti see uuesti legaalseks. Samas kanepisuitsetajad olid tol ajal peamiselt afroameeriklased, kellel teatavasti võimu riigis oli minimaalselt ning taim jäigi illegaalseks. Praegu peamiseks takistuseks kanepi legaliseerimisel on kindlasti alkoholi ja tubakatööstus, kes kardab uut rivaali. Hollandis väga liberaalsete seadustega riigis tarvitatakse narkootikume vähem kui Suurbritannias ja paljudes muudes konservatiivsemates riikides. Seega need inimesed, kes enne ei suitsetanud kanepit ei hakka ka järsku tarvitama seda ning vanad tõmbajad suitsetavad lihtsalt edasi ning suurt muutust ei toimu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no praegast tuleb välja nii....

KANEP ON HEA JA KASULIK

TEHKE KÕIK KANEPIT

tra kuradi narkomaanid pange ennast põlema. nahhui te oma saasta siin propageerite.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×