Jump to content
joker

Rahurikkumine!

Recommended Posts

Paistab, et tonn999 jõudnudki enam raporteerima B)

ma pole veel trennigi jõudnud :huh:

trenn peale seitset umbes, kuna olen prakitkal kuueni ja enne trenni tahan korralikult süüa ja kergelt seedida ka!

Muudetud kasutaja tonn999 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

trenn tehtud aga seekord kukkusin läbi,kuna keset täismängu(60-es kordus) lõi pähe vana tuttav valu(ühe korra enne on ka olnud), mis tähendas, et vererõhk on kõrgeks tõusnud ja selle peale tõmbasin kohe hoo maha B) , kogusin natuke ja tegin trenni edasi masinatega natuke kergemate raskustega...

jo siis oli lihtsalt s*** päev, järgmine esmaspäev ehk parem päev

Muudetud kasutaja tonn999 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
trenn tehtud aga seekord kukkusin läbi,kuna keset täismängu(60-es kordus) lõi pähe vana tuttav valu(ühe korra enne on ka olnud), mis tähendas, et vererõhk on kõrgeks tõusnud ja selle peale tõmbasin kohe hoo maha :huh: , kogusin natuke ja tegin trenni edasi masinatega natuke kergemate raskustega...

jo siis oli lihtsalt s*** päev, järgmine esmaspäev ehk parem päev

Hea, et siis ikka ellu veel jäid ;) Saad vähemalt uue raporti teha B)

Muudetud kasutaja mullaonu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proovisin ka täna tolle šhokeerimise variandi ära - valisin õlevarre kolm- ja kakspealihase selleks.

Aega võttis ca.30min. Väga mõnus enesetunne oli peale trenni, biits polegi varem nii punnis olnud - täitsa uskumatu vaatepilt oli:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kui nii teha siis peakski kiiremini minema, saad ju kaks lihast korraga põhimõtteliselt, 2in1! B)

Vabandust, et nii võhik olen, aga kui mul on nii jaotaud et üks päev teen selga, siis ka ma võin seljale ka niimoodi teha? 20seeriat ühte ja sama harjutust?

Ning kas selline võib olla hea treening, kui surun istudes kangi eest ja tagant (õlale) ja siis puhkan 30sek?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vabandust, et nii võhik olen, aga kui mul on nii jaotaud et üks päev teen selga, siis ka ma võin seljale ka niimoodi teha? 20seeriat ühte ja sama harjutust?

Ning kas selline võib olla hea treening, kui surun istudes kangi eest ja tagant (õlale) ja siis puhkan 30sek?

see see on mõeldud vastandlihastele: rind-selg, biits-triits, reis eest-tagant, esi delta - tagumine delta

ühte ja sama lihast ple mõtet selle tehnoloogiaga lambist 20 seeriat teha B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tahan lamades surumist teha superseerias , siis milline harjutus treenib rinna vastandlihast.Saan aru et tuleb selga teha kuid milline oleks see parim harjutus selleks ? B)

Muudetud kasutaja sanzs poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×