Jump to content
joker

Erinevad Treeningsu Jaotused

Recommended Posts

väga asjalik artikkel. ise kasutan praegu 6ndat spliti, ainult selle vahega, et on järjest 2 trennipäeva. st rind, selg, vaba, jalg, rind, vaba, selg, jalg, vaba jne.

Muudetud kasutaja barbell poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See nagu polnudki artikkel. Juttu oli lõpus imevähe... sellise teema oleks saanud foorumisse ka teha, kus kõik võivad postitada erinevad jaotusi ja siis kokku tuleks selline trainingsplit-database.

Meeldimisest nii, et mina ei annaks kõigile 5 tärni nendest jaotustest. Aga eks ühtedele meeldib ühtmoodi, teistele teistmoodi. Nt ühes kavas oli mingi päev pühendatud trapestile ja kõhule. Minu meelest täitsa pointless päev. Teen mõne seeria õlakehitusi ja keretõsteid ja kõik??? seda ei saa trenniks nimetadagi.

Sinna nimekirja võiks veel vabalt kaks korda sama palju asjalikke jaotusi lisada. Minu hetke splitti seal pole ja ka selliseid, mida plaanin kasutada (sarnane on küll olemas, aga mitte sama). Pooled nendest splittides seal on sarnased tegelikult, ning Janari enda splitid sarnanevad Jõutõmme+Trapets+Õlatagaosa päeva poolest.

Barbell: teed jõutõmmet selja päeval või jala?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suht huvitavad jah, kui endal kunagi mõistus otsas saab siit head abi :lol: Aga esimeses jäi silma säär kolm korda nädalas B) ise pooldan seda, et ikka ükskord ja korralikult.Ise hakkan kohe massikava kasutama süsteemis:

E-Rind, Kõht

T-Selg, Trapets

K-VABA

N-Jalad, Alaselg, Säär

R-Õlg, Biitseps, Triitseps(iga nädal vahetan nende lihaste alustamis järjekorda)

L-VABA

P-VABA

ja teen nii, et 1 kerge nädal, 2 rasket nädalat, 1 kerge ja 1 raske.

Olen juba pikemataega sarnast süsteemi kasutand ja ei saa kurta arengu üle, mulle sobib aga mõnele vb mitte individuaalne nagu juba "Mr.Y" ütles. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas ka sääre areng on sellise kavaga piisav? Endale on küll mulje jäänud, et säärt tuleb ikka korralikult karistada kui tahad teda arenema sundida ja üks kord nädalas oleks kindlasti liiga vähe...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas ka sääre areng on sellise kavaga piisav? Endale on küll mulje jäänud, et säärt tuleb ikka korralikult karistada kui tahad teda arenema sundida ja üks kord nädalas oleks kindlasti liiga vähe...

Mul kasvab säär 1x nädalas ilusti:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas ka sääre areng on sellise kavaga piisav? Endale on küll mulje jäänud, et säärt tuleb ikka korralikult karistada kui tahad teda arenema sundida ja üks kord nädalas oleks kindlasti liiga vähe...

Ei ütleks küll et ta nüüd ei areneks minuarust piisab mulle!! vähemalt 1 kord nädalas aga peaks katsetama ka kaks korda äkki on veel parem areng. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas ka sääre areng on sellise kavaga piisav? Endale on küll mulje jäänud, et säärt tuleb ikka korralikult karistada kui tahad teda arenema sundida ja üks kord nädalas oleks kindlasti liiga vähe...

järjekordselt... individuaalne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise töötasin välja sellise jaotuse, pole veel seda rakendanud, pole just eriti kogenud nende koostamisel ja eriti selle pärast on igasugune õigustatud kriitika teretulnud:

1. Rind, õla esi- ja keskosa

2. Selg, trapests, kõht

3. Puhkus

4. Biitseps, triitseps, käsi, kõht

5. Rind, õla tagaosa,jalg, säär

6. Puhkus

7. Puhkus

Muudetud kasutaja Creek poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise töötasin välja sellise jaotuse, pole veel seda rakendanud, pole just eriti kogenud nende koostamisel ja eriti selle pärast on igasugune õigustatud kriitika teretulnud:

1. Rind, õla esi- ja keskosa

2. Selg, trapests, kõht

3. Puhkus

4. Biitseps, triitseps, käsi, kõht

5. Rind, õla tagaosa,jalg, säär

7. puhkus

Kas siis tene rinna päev on kerge?peaks nagu olema muidu on küll taastumisega probleeme kuigi see individuaalne aga ikkagi arvan, et kui kaks tugevat trenni lähestikku samale lihasele siis ei taastu ikka korralikult ja tekib tühimik ning ongi lõpuks ületrenn.Ja veel jalad ka samal päeval et siis nagu peaks ikka kindlasti kergem olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas siis tene rinna päev on kerge?peaks nagu olema muidu on küll taastumisega probleeme kuigi see individuaalne aga ikkagi arvan, et kui kaks tugevat trenni lähestikku samale lihasele siis ei taastu ikka korralikult ja tekib tühimik ning ongi lõpuks ületrenn.Ja veel jalad ka samal päeval et siis nagu peaks ikka kindlasti kergem olema.

Jah see teine rinna päev on kergem.

Ja kogemata on vahelt jäänud 6.päev mis on samuti puhkus. Parandan kohe ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen ise ka katsetanud nii ja naa, kuid nüüd saab 4 kuud sama kava järgi trenni mööda ja plaanin samuti vahetada. Artiklis toodud splittide hulgas samuti mu hetke kava pole:

E - puhkus

T - rind, triits, biits, kõht

K - puhkus

N - jalad, kõht

R - selg, õlg, trapets, kõht

L - puhkus

P - puhkus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Osad splitid on seal ikka täitsa KA-KA :( (sel juhul pole kui oled mega kiire taastuja, w6i teed reljeefi)

Ise teen hetkel jargmise spliti jargi massi: E Biitseps, triitseps, säär.(biits. ja triits. teen super sette)

T Õlg(k6ik osad) trapets ja k6ht

K Puhkan

N Nelipea lihas ja hammstrings, kanni lihas ka loomulikult(siin kasutan teatud harjutusi tehes supper sette)

R Rind , selg(super serid tehes korda mooda rinda ja selga) , k6ht

Selle paeva jatsin viimasex kuna, nii labi lihtsalt v6tab!!!

L,P puhkan( vo 20min cardio ja ainult wenitan lihaseid mis ei valuta)

Seda kava tehes teen kaks nadalat kergemad(9-11) trennid ja kaks rasked(6-8reps)

Olen enda jaox avastanud, et areng on parim kui teen vastastike lihastele supper sette.

K6htu teen iga trenn kuna jargmine kava on j6ukas ja ei saa vigastusi lubada!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×