Jump to content
ronija

Areng.

Recommended Posts

Rääkige lähemalt sellest kui palju kaalu olete mis ajaga juurde v6tnud\kaotanud, keham66tmed kuidas muutunud.

Alustuseks siis ytlen kohe, et testin praegu sellelt mehelt saadud infot praktikas www.musclegaintips.com

Mina: pikkus 187,5 ( pikkus ei suurenenud B) )

Algus:

kaal: 71,9

M66dud

Rind: 102

Vöökoht: 79,5

Puusad: 83,5

6lad: 120,5

Parempoolne

Biceps: 33,2

Kael: 40,5

Parempoolne

säär: 34,8

Jala ylaosa

(reis?): 53,7

Kahe nädala pärast:

kaal: 75,5kg

M66dud

Rind: 105,2

Vöökoht: 82,2

Puusad: 83,7

6lad: 123

Parempoolne

Biceps: 34

Kael: 41

Parempoolne

säär: 36,5

Jala ylaosa

(reis?): 56

Juurdekasv:

kaal: + 3,6 kg

M66dud

Rind: + 3,2 cm

Vöökoht: + 2,7 cm

Puusad: -

6lad: + 2,5 cm

Parempoolne

Biceps: + 0,8 cm

Kael: + 0,5 cm

Parempoolne

säär: + 1,7 cm

Jala ylaosa

(reis?): + 2,3 cm

Programm on 12 nädalane. Enesetunne hea, yleliigset rasva silmaga ei tundu ( need juurdekasvud ei ole kindlasti vaid lihas), massiperioodil rasvu me ei karda :rolleyes:

Muudetud kasutaja ronija poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaevalt et on, sest ma ei usu, et see kogu info mis seal lehel ja raamatus leidub on m6eldud bodybuildinguks, pigem keha trimmimiseks paremaks natukene, seal raamatus öeldud ka. Kolm kuud teen, siis tuleks Ottilt vist juba n6u kysida toitumise ja värkide kohta.

Praegu 10 nädalat massi siis hakkan rasva p6letama.

Ja ma arvan, et kui ma sama progressiga jätkaks siis ma arvan, et ma oleks natuke pekikolakas äkki :rolleyes:

Söön palju, 6x päevas vähemalt. 3x nädalas trenni.

Muudetud kasutaja ronija poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu pisipoju on kasvanud 27 -> 31 poole aastaga. Muid ma ei oska öelda. Kindlasti ei ole nii suured need arenguhüpped kui sul juba 2 nädalaga. Mul kaal suureneb muidu 4-5 korda aeglasemalt kah, eks sellest see vahe tuleb. Igatpidi olen väiksem, mu mõõdud jäävad tublisti alla kõikidele nendele mis kirjutasid, aga mu säär on millegipärast suurem. See on imelik :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täitsa v6imalik. Mul s6bral oli ka käsi trennist suurem\ j6udu vähem \ rasva rohkem. Ma suht kuival alati olnud rasvaga. Selles m6ttes, et ma tahaks rasva saada, et suurem olla :) aga miskipärast ma ei ole kuigi suutlik rasva juurdev6tmiseks, kuigi ma ei ole kunagi kuulnud, et kellelgi v6iks sellega raskusi olla B) M6nes m6ttes muidugi hea mul lihaseid detailsemalt näha.

Ma alati olnud tugev kaugushyppaja ja lyhikese maa jooksja. Sääre kohta isegi mul 6de öelnud, et "issand kui peenike sa oled" vm :) Nuh ega sääred keerulised asjad ka vist :rolleyes: pärilikus jne.

Muudetud kasutaja ronija poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Areng tundub vinge! Aga palun mõõda oma rasvaprotsent aparaadiga praegu ära - ma tahaks väga teada, palju selle 12 nädala jooksul reaalselt pekki kogud (koos muu massiga).

Kas tellisid sellelt veebisaidilt omale kava või lihtsalt kasutad toodud näpunäiteid?

21 kuuga ca +14kg (hetkel 87.5, vahepeal oli nõks üle 90), biits +4cm, rind +5, reis +5cm

Muudetud kasutaja olli poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma vahepealseid mõõte ei mäleta, aga mõningaid näitajaid, mis olid siis kui alustasin küll.

enne:

Pikkust ei mäleta(mitte rohkem kui 2-3cm lühem, kui praegu)

kaal u54kg

vanus 16

rind 87cm

biitseps 28cm

kõht 72cm

(rohkem ei mäleta)

nüüd:

pikkus 171

kaal 79kg

vanus 18(kohe kohe19)

rind 112cm

biitseps 39cm

kõht 82cm

Muudetud kasutaja zwen poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaspar kui sa algaja siis kust sa tead, et ikka lihast B)

Olli, ma kahjuks ei saa m66ta, kuigi peaksin kava järgi ka seda iga 2 nädala tagant m66tma. Pekki tuleb, see tulemata ei tohiks jääda, selleks on seal olemas massi kavad ja rasvap6letuskavad. Mitte lehekylje infot ei kasuta, vaid raamatut mis selle venna koostatud.

Siinkohal kysiksingi, kas keegi teab kust osta naha m66tjat millega rasvaprotsenti arvutada selline hiigel sirkli v6i millegi moodi peaks välja nägema.

Okei ma toon siis teile r66muks näiteid sellest kavast :rolleyes:

Panen inglise keeles nii mulle lihtsam. Kysige kui aru ei saa. + Ma teen trenni kodus.

settide vaheline paus max 1 minut harjutuste vaheline 3 minutit.

tempo 3/0/1

Session 1( chest, shoulders, triceps )

Flat bench press

2 warmups (2x8 kerge raskusega)

1 workset 6-8 (nii suure raskusega kui v6imalik)

2 workset 4-6 (sama)

3 workset 2-4 (sama)

4 workset 1-2 (sama) + loomulikult kui neil settidel jaksan rohkem juhtumisi siis ikka teen rohkem.

burnout set 6-12 (esimese, selle warmupi raskusega)

Superset to failure ( ilma pausita otsa ) Incline dumbell flyes 8-12

Shoulder press

K6ik sama

2 warmups

1

2

3

4

burnout

superset (to failure) side rises

Shrugs (to failure) 6lakehitused hantlitega, ma teen kangiga ja eest.

k6ik sama

2 warmups

1

2

3

4

burnout

superset siin puudub.

Dips (to failure) mu lemmik :) kaks pukki jalad risti yhel teisele toetad kätega ja lased keha alla p6randa poole ( langetad nagu tagumikku maa poole ) triicepile super harjutus minuarust.

warmup setid puuduvad

1

2

3

4

superset (to failure) Triceps pushdowns - ma teen siin horisontaalpingil kitsa haardega k6hult surumist tricepile, lihtsalt p6hjusel, et mul kodus sellist masinat pole.

Crunches (k6hulihased) sellili maas jalad p6lvest k6verad ja t6stad keha väsitab k6hulihaseid hästi

warmup ja superset puudub

1

2

3

4

See siis esimene treening kolmest nädalas. 6ige toitumine on väga oluline.

Kui on kysimusi siis palun.. V6in vajaduse korral ka teiste päevade kavasid esitleda.

P.S. ntks seitsmendal nädalal lähen ma 10x10 kavale yle, asjad muutuvad, mul kavad prinditud iga nädala kohta, täidan ära ja v6tan järgmise nädala oma ette jne, toitumiskava keha statistika ja k6iksugu paberid mul täitmiseks olemas, m6jub hästi motivatsiooniks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris hea Zwen! B)

Ma unustasin, ma ise olen 19. Jätsin suitsetamise ja joomise trenni nimel :) ja uhke selle yle :rolleyes:

A Olli vaata www.musclegaintips.com siin peaks m6ni pilt ka olema.

Muudetud kasutaja ronija poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

a mis siis, kui see on reklaamitrikk, ahmid siin 10 nädalat massi, siis oled korralik peki hunnik ja kui suudadki siis veel pekist lahti saada, avastad et lihast pole muffigi juurde tuld B):rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah lehekylje nime on muudetud.

Ses m6ttes, et ega ma päris kuu pealt kukkunud ka pole :)

Ma ei julgekski vb proovida selliseid nurgataguseid asju kui mul endal ka vähe teadmisi ei oleks :)

Tuleb pekki siis tapan ta ära (peki) :rolleyes:B)

Muudetud kasutaja ronija poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×