Jump to content
Madis232

nn õhtusöök

Recommended Posts

mida te siis enne magamaminekut julgete süüa toitudest , kui just proteiinipulbrit käepärast ei ole võtta? kas tuleb karta väga süsivesikuid ? rasvadest rääkimata ..

eesmärk on rasva põletada, ilma suurema lihaskaota :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma söön peaaegu kõike, isegi seda mis suht rasvane, naq hapukoort, kuid muidugi 2-3 tundi ennem magama minekut. Ma ei karda pekki, sest see tuleb mul vaevaliselt :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuulge, inimene tahab rasva p6letada ja kysib, mida peab enne magamaminekut s88ma, ja teie r22gite, mida teie s88te, kuigi teil on absoluutselt erinevad kehatyyp, ainevahetus ja eesm2rgid. Parem r22kige, mida peaks ta s88ma, et oma eesm2rke saavutada.

Mina julgen dieedi ajal syya nt sysivesikutevaest jogurtit, 6una, keefirit. Rasvatut kohupiima 6htul ei s88, seda s88n varem.

Muudetud kasutaja alessandro poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga kui inimene tahab allla võta siis minu arvates ta õhtul võiks ikka sellist sööki süüa kus vähem süsivesikuid, nii et igast värsked asjad ma jätaks küll söömata(õunad jne)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

seda küll jah, ma eelistaksin kohupiimale pigem kodujuustu, aga eks see vast maitseasi ka ja oleneb millist kohupiima süüa, kas suhkruga või suhkruta...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
te siin räägite et mida vähem süsivesikuid seda parem,aga miks nii on ju olemas need kõik süsivesiku pulbrid,et taastada energia kaotos jne...

hmm. ära siis söö ültse! kui tahad seda rasva kaotada. siin igaüks räägib kes mida õhtul sisse taob:))) keda see huvitab?

mingit umbes pläusti aetakse koguaeg... ma ei saa aru miks? ma kaalun hommikul 3kilo vähem kui õhtul ja ei saa küll aru et midagi kadunud oleks....või õhtuks juurde tuleks. tundub ,et mõned on koguaeg täitsa kuivad ja tippvormis:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×