Jump to content
maximus89

Teie seksuaalne orientatsioon?

Milline on teie seksuaalne orientatsioon?  

553 liiget on hääletanud

  1. 1. Milline on teie seksuaalne orientatsioon?

    • hetero
      444
    • biseksuaal
      8
    • homoseksuaal
      10
    • mõni muu
      7
    • kõik eelpool nimetatud
      10


Recommended Posts

Loomulikult ei ole lapsed mänguasjad. Loomulikult on ema+isa inimeste jaoks kõige loomulikum perekond.

Aga kui me tolereerime variante ka nagu üksikema, üksikisa ja LASTEKODU, siis ma ei näe mille poolest homoseksuaalsest paarist perekond halvem oleks.

ma väga vabandan aga sa võrdled praegu seda, et üks inimene kaotab õnnetuses jala ja teine inimene lõikab selle endal ise otsast ära....

üksikema, üksikisa (teine vanem on kaotatud endast olenevatel või mitte olenevatel põhjustel) ja lastekodust võetud laps(üks või mõlemad vanemad ei ole võimelised lapsi saama) on sunniviisilised olukorrad, kus inimesel ei ole teist võimalust.

homod valivad ise selle, et ei kavatse lapsi saada looduslikult ja võtavad lastekodust või tänavalt ?

või panen ma nüüd mööda ? erand oleks see kui kumbki mees või naine ei ole võimelise ise lapsi saama

ma ei tea sellest mehest midagi kuid kuna ta nimi on perekonna all wikis kirjas siis suure tõenäosusega jagab ta teemast midagi ... samuti ei tea ma kas see on viimane perekonna definitsioon...

George Peter Murdocki kohaselt täidab perekond nelja funktsionaalset ühiskonna püsimiseks vajalikku tingimust: kontroll seksuaalsuhete üle, taastootmine, noorte sotsialiseerimine ja majanduslik ühistegevus.

taastootmine on koht kus homolus ei täida perekonna tingimust seega ma ei tea kas homosid saab perekonnaks nimetada ...

Muudetud kasutaja greenu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga tegelikult...me ju kõik( ka need suured homofoobid, kes siia foorumisse on kokku kogunenud), et homod on meie keskel ja nad on ühiskonna osa ning neid leidub tõesti ÜLE maailma.

Kui juba on tekkinud selline inimüksus, siis mis te pakuksite selle, teie mõistes ülitähtsa, probleemi lahenduseks? Lahendus peaks ju olema, muidu te ju lihtsalt vihkate, jälestate ja põlgate.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jrx: mis sa arvad, kui palju on siin foorumis HARITUD inimesi nagu sina?

Loll ju ei tunnista, et ta loll on!?

Samas leiab siit foorumist palju inimesi, keda sa erialaselt analüüsida saaks - häireid tundub paljudel olevat ;)

Anyway, don't waste your breath.....lihtsam oleks kuldkalale selgeks teha, et misasi on internet :D

Peaks siia foorumisse uue küsimuse esitama - "Mis on sinu haridustase?"

Paljude kasutajate hoiakut saaks võrrelda tegelastega fimist "Tulnukas". Tsiteerin: "Mäletad kui Raido tellingutelt alla kukkus? Enne ei saanud mõistust pähe kui korralikult keppi sai; nüüd on normaalne mees - müüb metsa ja peksab pedesid raudlatiga."

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jrx: mis sa arvad, kui palju on siin foorumis HARITUD inimesi nagu sina?

Loll ju ei tunnista, et ta loll on!?

Samas leiab siit foorumist palju inimesi, keda sa erialaselt analüüsida saaks - häireid tundub paljudel olevat :P

Anyway, don't waste your breath.....lihtsam oleks kuldkalale selgeks teha, et misasi on internet :D

Peaks siia foorumisse uue küsimuse esitama - "Mis on sinu haridustase?"

Paljude kasutajate hoiakut saaks võrrelda tegelastega fimist "Tulnukas". Tsiteerin: "Mäletad kui Raido tellingutelt alla kukkus? Enne ei saanud mõistust pähe kui korralikult keppi sai; nüüd on normaalne mees - müüb metsa ja peksab pedesid raudlatiga."

hästi öeldud ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Peaks siia foorumisse uue küsimuse esitama - "Mis on sinu haridustase?"

Ma arvan, et haridustase ja tolerantsus pedede suhtes ei pea küll olema ja ka ei ole võrdelises seoses. ;)

"...nüüd on normaalne mees - müüb metsa ja peksab pedesid raudlatiga."

See oli küll hea lõik. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
huvitav kas selle lapse vaba valik seksuaalse orientatsiooni osas säilib või ei ;):( .. suure tõenäosusega kasvatavad 2 homost vanemat ka lapsest homo :(:(

e-ee ...

loogika on raudne, :P

Ehk siis,sinu järgi ei ole homosid üldse olema:homost vanemad kasvatavad homo,heterovanemad hetero,homoabielupaare meil senini ei ole - ja loodetavasti ka ei tule - seega,homosid ei meil kah ei ole, :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

(9) Või te ei tea, et ülekohtused ei päri Jumala riiki? Ärge

eksige: ei kõlvatud ega ebajumalateenijad, ei abielurikkujad ega

lõbupoisid ega meestepilastajad,

(10) ei vargad ega ahned, ei joodikud ega pilkajad ega

riisujad päri Jumala riiki!

1. Kor. 6:9-10. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Praegult mõtlen tõsiselt järgi, et miks ma ültse vaevusin terve teema läbi lugeda, midagi uut teada ei saanud ja kokkuvõttes järgmine teema, mis midagi juurde ei anna ega inimeste arvamusi ei muuda.... :) . Ise olen suht tolerantne selliste asjade suhtes nii kaua kuni mind see ei häiri või ei sega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jrx: mis sa arvad, kui palju on siin foorumis HARITUD inimesi nagu sina?

Loll ju ei tunnista, et ta loll on!?

Samas leiab siit foorumist palju inimesi, keda sa erialaselt analüüsida saaks - häireid tundub paljudel olevat ;)

Anyway, don't waste your breath.....lihtsam oleks kuldkalale selgeks teha, et misasi on internet :)

Peaks siia foorumisse uue küsimuse esitama - "Mis on sinu haridustase?"

Paljude kasutajate hoiakut saaks võrrelda tegelastega fimist "Tulnukas". Tsiteerin: "Mäletad kui Raido tellingutelt alla kukkus? Enne ei saanud mõistust pähe kui korralikult keppi sai; nüüd on normaalne mees - müüb metsa ja peksab pedesid raudlatiga."

Njah, eks haridusel ja haritusel on ka vahe sees, niiet päris üks ühele ei ütle see haridus midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
palju sul vanust on ;)?

Rohkem kui sul, aga ma arvan, et see pole antud juhul tähtis.

Räägi parem kas pedede klubis turvamehena töötamine on teinud sind nende (pedede) suhtes sallivamaks või on nad ja nende "elustiil" sulle nö. lausa meelidma hakanud? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rohkem kui sul, aga ma arvan, et see pole antud juhul tähtis.

Räägi parem kas pedede klubis turvamehena töötamine on teinud sind nende (pedede) suhtes sallivamaks või on nad ja nende "elustiil" sulle nö. lausa meelidma hakanud? :)

nagu ma nägin töötasid paljud öö klubides ja üritasin nalja teha ju siis ei tulnud välja ;)

millest sa seda järeldad et mulle homode elustiil meeldima on hakanud

ma ühes eelmises postituses mainisin mis mind häirib

mainin veel mind häirib see tobe ebatolerantsus ja mingite stereotüüpide loomine

ja teatud eelarvamused

Muudetud kasutaja alr89 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaga rumal teemakasitlus!

Kas teate mida tahendab jaapani keelne sona "hentai"?

Ei tea, eskole?

Aga, kas olete minuga nous sel juhul, et teie koik olete harimata sel juhul, ja see kes teab, on haritud?

No vot, ei saa minuarvates kasutada nii primitiivset elukasitlust selle kohta, kes on harjatud ja kes mitte.

On olemas palju rohkemaid vaateid kui see binaarne "+-" vark (et "--" ja "++" on homod siis), et on olemas palju keerukamaidki maomente, uks minu tookaaslane tegeles hentai/manga teemaga, no seda plussikese ,ega ka miinusega ei defineeri, laheb vaja teist sumbolit!

No ja mida siis arvata temast, voi kilpkonnast, kes sunnib kahe peaga, nagu delfi paevapildis viimati naha oli, no ei ole miskit tarka kindlat peale hakata.

Ja miks? Aga seetottu minuarvates, et maailm on loplikult defineerimata, ei saa defineerida koike viimase algosakeseni, lopuks ikka jaab see algosaka vms korrektselt defineerimata (mina kui matemaatik oppisin noorena, et ring on punktide kogum, aga punkt ku iselline definitsionoi ei saanud ,see sai aktsioomi nimelt, eh ksiis sellise "as is" seletuse, ehk siis lihtsalt eelduse, et se enii on, me ei teagi miks). No vo tnii sobrad,. Et tahtsin oelda ,et hariduse suhtes arge kraagelge ,kuna see (teadus)maailm on loplikult moistetamatau meile koigile. vot seline spontaanne mottekaik, vabnadan kirjavigade parast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nagu ma nägin töötasid paljud öö klubides ja üritasin nalja teha ju siis ei tulnud välja ;)

millest sa seda järeldad et mulle homode elustiil meeldima on hakanud

ma ühes eelmises postituses mainisin mis mind häirib

mainin veel mind häirib see tobe ebatolerantsus ja mingite stereotüüpide loomine

ja teatud eelarvamused

See, et päevas 3 korda juukseid pesed ja 2 korda föönitad oli ka nali? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siis sa oled meil küll siin üks kõva naljamees. :)

Aga ok, ma arvan et meile kummalegi on juba selged teineteise arvamused ja see eriti midagi ei anna kui neid mitmeid kordi ja läbi mitmete postituste siin foorumis korrata. Sina oled pedede suhtes tolerantne, aga mulle meeldiks kui neid raudlatiga pekstakse ja soosse uputatakse. ;)

Minu poolt vist selle teema kohta kõik. :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siis sa oled meil küll siin üks kõva naljamees. :)

Aga ok, ma arvan et meile kummalegi on juba selged teineteise arvamused ja see eriti midagi ei anna kui neid mitmeid kordi ja läbi mitmete postituste siin foorumis korrata. Sina oled pedede suhtes tolerantne, aga mulle meeldiks kui neid raudlatiga pekstakse ja soosse uputatakse. ;)

Minu poolt vist selle teema kohta kõik. :P

minu poolt samuti kõik :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jrx: mis sa arvad, kui palju on siin foorumis HARITUD inimesi nagu sina?

Loll ju ei tunnista, et ta loll on!?

Samas leiab siit foorumist palju inimesi, keda sa erialaselt analüüsida saaks - häireid tundub paljudel olevat ;)

Anyway, don't waste your breath.....lihtsam oleks kuldkalale selgeks teha, et misasi on internet :)

Peaks siia foorumisse uue küsimuse esitama - "Mis on sinu haridustase?"

Paljude kasutajate hoiakut saaks võrrelda tegelastega fimist "Tulnukas". Tsiteerin: "Mäletad kui Raido tellingutelt alla kukkus? Enne ei saanud mõistust pähe kui korralikult keppi sai; nüüd on normaalne mees - müüb metsa ja peksab pedesid raudlatiga."

Ma olen täheldanud, et enamusel oma soo ihaldajatel on kõrge intelligents!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaga rumal teemakasitlus!

Kas teate mida tahendab jaapani keelne sona "hentai"?

Ei tea, eskole?

Ma küll tean ;), võn teidki kõiki harida:

http://www.themepsp.com/albums/userpics/10366/Hentai~0.jpg

http://www.sydlexia.com/blogstuff/hentai.jpg

:(

Elagu k6ik arstiussid! :)

Elu oleks ilma meedikuteta ikka pagana igav...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×