Jump to content
maximus89

Teie seksuaalne orientatsioon?

Milline on teie seksuaalne orientatsioon?  

553 liiget on hääletanud

  1. 1. Milline on teie seksuaalne orientatsioon?

    • hetero
      444
    • biseksuaal
      8
    • homoseksuaal
      10
    • mõni muu
      7
    • kõik eelpool nimetatud
      10


Recommended Posts

ei tunne endast puudutatuna aga lihtsalt ei salli ebatolerantsust ja tobedaid eelarvamusi

Kas saab olla (peaks olema) siis tolerantne alati ja iga asja suhtes? Või miks sa arvad, et pedede mitte sallimine on ebatolerantne?

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas saab olla (peaks olema) siis tolerantne alati ja iga asja suhtes? Või miks sa arvad, et pedede mitte sallimine on ebatolerantne?

kas sa üldse tead mis sõna tolerantne tähendab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
eintsius, sinu teadmised loomadest ja meditsiinist küll demonstreerimist ei vääri... Kus sa oled täheldanud, et loomad nii käituvad ja mis imeallikas see AIDSi väidab nii tekkivat?

Loomade kohta sain teada, ühelt tuttavalt endiselt loomaia töötajalt ning suguhaiguste tekke kohta räägiti bioloogia tunnis. Seda ka mainisin, et ei mäleta, kas ka AIDSi tekkemehhanism oli nii.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jrx võiksid ka meid harida sel teemal. Mind näiteks huvitab, kas mu mälu veab mind alt või ei.

Muudetud kasutaja eintsius poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tolerantsus=moraalne lõtvus :D

Vanad germaanlased uputasid näiteks oma kogukonna homoseksuaalsed liikmed lihtsalt sohu

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
see on kaasa sündinud ja paraad on vast selleks et inimesed homodega harjuksid

enne tõid autismi näite ja võrdlesid seda homolusega , et mõlemad on väidetavalt kaasasündinud puuded ... vahe on selles, et autistid ei korralda paraadi kirevates riietes, et propageerida kui lahe on olla autist(stiilis et hakake ka kõik autistiks ja siis on elu lahe:))... paraad korraldatakse sellepärast, et noori (enda seksuaalsuses ebakindlaid inimesi) oma kirevate riietega püüda.... homod sureksid ju välja kui nad ei pööraks uusi inimesi oma "kaasasündinud hälbesse" (puudub võimlus järglasi saada) ma tõesti üritan olla tolerantne inimene ja kui homod tahavad siis tehku omi asju nii nagu tavainimesed teevad omi (rahulikult ja ilma reklaamimata)... pole vaja panna suure kella külge, et ollakse homo ... miks on vaja seda teha ? seda enam et tavaliselt inimesed ei reklaami oma "kaasasündinud hälbeid"

ülalpool siis minu mõtted...

wiki andmetel on homolus olnud suure tõenäosusega aegade algusest saati (hirmutav <-- minu vaatenurgast)

kõik sellised kuulsad nimed nagu Socrates, Alexander the Great, Lord Byron, Edward II, Hadrian, Julius Caesar, Michelangelo, Donatello and Christopher Marlowe on samuti mingitel andmetel tegelenud omasoolistega :D:( .. (kurvastav)

loomade maailmas on ka homolus esinev kusjuures kuninglikud lõvid on suhteliselt tihti isane-isane aktsioonis ;):( ... samuti delfiinid ja vaalad :P:(

kui ma õigesti aru sain siis hetkel kehtiv teooria homoseksuaalsuse kujunemisel on selline "Sexual orientation probably is not determined by any one factor but by a combination of genetic, hormonal, and environmental influences."

minu mõtted jälle

nagu ma aru saan siis teoreetiliselt peaks olema võimalik kahte faktirot kolmest muuta (hormoonid ja keskkond) ... mis annab aga peaks näitama et homolus ei ole puhtalt kaasasündinud hälve...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tolerantsus=moraalne lõtvus :P

Vanad germaanlased uputasid näiteks oma kogukonna homoseksuaalsed liikmed lihtsalt sohu

:D:) ... see tekitas kohe naeru suule ;):) ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mind ei huvita mis inimesed enda magamistoas teevad olgu ükskõik kellega

ei tunne endast puudutatuna aga lihtsalt ei salli ebatolerantsust ja tobedaid eelarvamusi

Saage juba rahvas aru,et ei saa olla lõputult tolerantne,kuskilt peab see piir jooksma.Tundub,et mõnedele on EL ja tema debiilsed reformide pähe hakkanud,ei suuda enam oma kainet talumehemõistust kasutada.Sest see,kuhu liigub nn. arenenud Euroopa,on tegelikult hukatus.Kurjategijaid seal ei karistata,surmaanuhtlus on kaotatud,pederastidele antakse lapsendusõigused ja veel lõputult igasugust üliliberaaalset s***a lükkab Lääne-Euroopa lihtsalt kuristikust alla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Saage juba rahvas aru,et ei saa olla lõputult tolerantne,kuskilt peab see piir jooksma.Tundub,et mõnedele on EL ja tema debiilsed reformide pähe hakkanud,ei suuda enam oma kainet talumehemõistust kasutada.Sest see,kuhu liigub nn. arenenud Euroopa,on tegelikult hukatus.Kurjategijaid seal ei karistata,surmaanuhtlus on kaotatud,pederastidele antakse lapsendusõigused ja veel lõputult igasugust üliliberaaalset s***a lükkab Lääne-Euroopa lihtsalt kuristikust alla.

Pederastidele antakse lapsendusõigused :D:O:O:O Mida fucki ? Seda küll juhtuda ei tohiks, kuna mul hakkaks lapsest kahju, eriti kui ta vanemaks saab ja kool ja värgid. On lastevanemate koosoleks ja sul tuleb 2 isa ? Nagu wtf ? Last mõnitatakse koolis arvan niikaua kui ta seal vähegi õpib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pederastidele antakse lapsendusõigused :P:O:O:O Mida fucki ? Seda küll juhtuda ei tohiks, kuna mul hakkaks lapsest kahju, eriti kui ta vanemaks saab ja kool ja värgid. On lastevanemate koosoleks ja sul tuleb 2 isa ? Nagu wtf ? Last mõnitatakse koolis arvan niikaua kui ta seal vähegi õpib.

huvitav kas selle lapse vaba valik seksuaalse orientatsiooni osas säilib või ei :D:( .. suure tõenäosusega kasvatavad 2 homost vanemat ka lapsest homo ;):(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nagu ma aru saan siis teoreetiliselt peaks olema võimalik kahte faktirot kolmest muuta (hormoonid ja keskkond) ... mis annab aga peaks näitama et homolus ei ole puhtalt kaasasündinud hälve...

et homod hormoonravile:D?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas sa üldse tead mis sõna tolerantne tähendab?

Kas on põhjust kahelda? Loomulikult tean, et tähendab sallivust, kuid võin ka pikema definitsiooni siia kopeerida:

Sallivus ehk tolerantsus on inimese või ühiskonna võimelisus taluda, tunnustada või/ja usaldada harjumuspärasest erinevaid arvamusi, uskumusi, hoiakuid, tavasid, kombeid, ideoloogiaid või kultuure üldse. Sallivus ei pruugi alati tähendada heakskiitu või mõistmist, kuid enamasti sisaldab austust.

Et siis sinu arust peaks olema salliv kõikide nö. harjumuspärasest erinevate hoiakute, tavade, kommete ja ideoloogiate suhtes? Nagu siin ühes eelnevas postituses mainiti: "Vanad germaanlased uputasid näiteks oma kogukonna homoseksuaalsed liikmed lihtsalt sohu". See oli nende germaanlaste komme või tava. Me peaksime ka olema tolerantsed selle suhtes? Ma oleks küll igati nõus. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
huvitav kas selle lapse vaba valik seksuaalse orientatsiooni osas säilib või ei :D:( .. suure tõenäosusega kasvatavad 2 homost vanemat ka lapsest homo ;):(

VALE. Seda on uuritud ning homopaarides kasvanud lapsed erinevad heteropaaride lastest ainult ühes asjas - nad on rohkem tolerantsed homode suhtes.

Mina pooldan hompaaride (loomulikult rangelt kontrollitud!) õigust lapsendada - pigem kasvaku laps armastavas ja maj. kindlustatud peres, kus on kaks samasoolist vanemat kui et lastekodus või tänaval.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
VALE. Seda on uuritud ning homopaarides kasvanud lapsed erinevad heteropaaride lastest ainult ühes asjas - nad on rohkem tolerantsed homode suhtes.

Uuringud näitavad igasugu asju. "Akadeemias" oli kunagi artikkel sellest, et USA-s tehti põhjalik uuring selle kohta, kuidas mõjub laste vaimsele tervisele pedofiilide poolt ahistatud saamine. Tuli välja et ei mõjugi kuigi halvasti, täiskasvanuna oli enamus neist tavalised inimesed - "häireid" ei olnud rohkem kui nende seas, kes polnud ahistamise all kannatanud. Mina ei suuda siit järeldada, et peaksin pedofiile sallima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Uuringud näitavad igasugu asju. "Akadeemias" oli kunagi artikkel sellest, et USA-s tehti põhjalik uuring selle kohta, kuidas mõjub laste vaimsele tervisele pedofiilide poolt ahistatud saamine. Tuli välja et ei mõjugi kuigi halvasti, täiskasvanuna oli enamus neist tavalised inimesed - "häireid" ei olnud rohkem kui nende seas, kes polnud ahistamise all kannatanud. Mina ei suuda siit järeldada, et peaksin pedofiile sallima.

Ei saa ka asetada võrdusmärki homoperes kasvamise ja pedofiili poolt ahistamise vahele.

Ma tegelikult ei saa aru, miks tonti nähakse - ühiskonnas on nii palju muid muresid, mis on palju otsesemalt ühiskonnale kahjulikud kui homoseksuaalsed seda eales olema saavad...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei saa ka asetada võrdusmärki homoperes kasvamise ja pedofiili poolt ahistamise vahele.

Ma tegelikult ei saa aru, miks tonti nähakse - ühiskonnas on nii palju muid muresid, mis on palju otsesemalt ühiskonnale kahjulikud kui homoseksuaalsed seda eales olema saavad...

Ei saa või? Mõlemal juhul ei küsita lapse nõusolekut ning kahjulikud mõjud(väidetavalt) puuduvad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kindlasti on palju probleeme juba maailmas olemas kuid homoluse propageerimine ja reklaamimine on 1 probleemi juurde tekitamine. Arvestades seda kui jõudsalt on homolus alates 1970 arenenud (kõigepealt võeti see haiguste ja hälvete alt ära, kapist välja tulemist ülistatakse, osades maades homoabielud legaliseeritud jne) võib sellest järgmise 40 aasta jooksul saada väga suur probleem (lisaks juba olemasolevatele probleemidele) kuna puud on kergem hävitada siis kui ta on pisike idu siis oleks kasulik homolusega ka võimalikult vara tegeleda. arenenud maades on iive nagunii juba negatiivne, kahe homo abielust ei saa iive isegi mitte teoreetiliselt praeguse tehnoloogia juures suureneda.

kui praegu selle peale mõelda, et mu poeg algkoolis kehalise kasvatuse tunni lõppedes läheb pesema ja mingi homo klassivend küsib et kas võib katsuda või et tule siia ma pesen su selga ... huhh ... minu arvates on see jube ....

klassides on tavalsielt 1-2 autoriteetset klassikaaslast, kelle sarnased tahavad teised olla... suht hirmutav oleks kui see autoriteet oleks homo ja keerab mõned oma usku

tean et last tuleb kasvatada nii, et ta oskab ise otsustada kuid kui klassis on jube 5-6 homo siis on seal raske käiia ... vähemalt nii arvan mina...

tean et kõiges tuleb näha ka head ... homodes on ainuke neutraalselt hea asi mille peale ma tulen see, et neil on endal hingeragu ? nagu, et kui see tõesti on nii, et nad sündisid valesse kehasse siis ok las ollavad koos ja nad on rahul ... nad on õnnelikud see on vast ainuke positiivne asi mis ma selles näen .... noo ok ... makse maksavad ka ... sellest saab riik midagi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lapsed ei ole mänguasjad ja ma ei poolda nende väljajaotamist, et homoseksualistid saaksid kodu mängida. Muidu on inimese seksuaalsus tema enese asi, senikaua kui ta sellega teisi ahistama ei hakka. Ei saa aga öelda kahjuks, et homoaktivistid sellest piirist ei oleks mõnikord üle astunud. Neile on kohati ilmselgelt mõistetamatu, et maailm ei tiirle nende seksuaalsuse ümber. Homoseksuaalsusesse võib asjasse mittepuutuv inimene suhtuda kui kellegi hobisse. Kui aga keegi hakkab oma hobi teistele peale suruma, siis on teistel täielik õigus see inimene pikalt saata. Nüüd kindlasti mõni ahmib õhku, et aaah, kuidas ta nii ütleb, see on ju teiste inimeste elu ja armastus! Jah, mis siis. Mõne inimese elu ja armastus on margid. Katsu sa öelda, et need peavad olema tema jaoks vähem tähtsad. Aga kolmandaid inimesi ei või kummagagi ahistada, sellest minu võrdlus hobidega. Kui nüüd mõni tahaks öelda, et sel juhul on heteroseksuaalsus ka hobi, siis sellega jällegi ilmselgelt ei saa nõustuda. Heteroseksuaalsed suhted on siiani inimkonna elu alus, see on see, kust me kõik tuleme. Just sellel põhjusel ei saagi vaadelda hetero- ja homoseksuaalsust võrdsetena. Võibolla teaduse arenedes muutuvad kunagi mõlemad hobideks :D

Üldiselt ma soovitan inimestesse suhtuda, nii palju kui võimalik, selle inimese enda põhjal. Tunnen homoseksuaalseid inimesi, kes on täielikud tropid ja tunnen ka neid, kes on üsna ok. Seega minu jaoks loeb ikkagi, milline on see konkreetne inimene ja mitte see, mis teda seksuaalselt erutab. Samas teeb igaüks selle otsuse ise, mida ta teistes hindab ja mida põlastab. Tolerantsusega on kahjuks jah nii, et miskitõttu peaks see mõndade arvates töötama ainult ühtpidi. Mina isiklikult austan inimese õigust olla homoseksuaalne sama palju kui teise inimese õigust homoseksualismi rõvedaks ja surmakultuuriks pidada. Pealesunnitud poliitiline korrektsus tegelikult vaid suurendab teadmatust ja viha. Kui sallivus, siis mõistuse piires ja mõlemat pidi.

Muudetud kasutaja Vägivaldur poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

arenenud maades on iive nagunii juba negatiivne

Ja kuidas see halb on? Inimesi on niikuinii liiga palju ju:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei saa või? Mõlemal juhul ei küsita lapse nõusolekut ning kahjulikud mõjud(väidetavalt) puuduvad.

Demagoogia.

Vahe on selles mida selle lapsega tehakse. Homoseksuaalidest lapsevanemad peaks tegema lastega samu asju, mida teevad heteroseksuaalsed vanemad.

kui praegu selle peale mõelda, et mu poeg algkoolis kehalise kasvatuse tunni lõppedes läheb pesema ja mingi homo klassivend küsib et kas võib katsuda või et tule siia ma pesen su selga ... huhh ... minu arvates on see jube ....

See on TÄPSELT SAMA JUBE (eeldusel, et sinu poja jaoks on see ebameeldiv) kui jõusaalis mees läheb naise juurde ja küsib, et kas võib katsuda või, et tule siia ma hoian...midaiganes... selleks et aidata seda harjutust sooritada samas kui TEGELIKULT on tal hoopis mingid muud kavatsused.

Enamus heteroseksuaalseid eestlasi ma arvan on käinud ka segasaunas, ilma et asi oleks mingiks orgiaks muutunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lapsed ei ole mänguasjad ja ma ei poolda nende väljajaotamist, et homoseksualistid saaksid kodu mängida.

Loomulikult ei ole lapsed mänguasjad. Loomulikult on ema+isa inimeste jaoks kõige loomulikum perekond.

Aga kui me tolereerime variante ka nagu üksikema, üksikisa ja LASTEKODU, siis ma ei näe mille poolest homoseksuaalsest paarist perekond halvem oleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
arenenud maades on iive nagunii juba negatiivne

Ja kuidas see halb on? Inimesi on niikuinii liiga palju ju:)

jumal tänatud et see smaili seal taga oli :D ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Halvem on ta selles suhtes, et homode mittesallimine kandub üle ka nende kasvatatavatele lastele. Kas see on homode süü? No ütleme et ei ole. Kas see on laste süü? No kindlasti mitte ja nende heaolu on antud küsimuses siiski nr 1.

See on kõige peamine oht.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Demagoogia.

Vahe on selles mida selle lapsega tehakse. Homoseksuaalidest lapsevanemad peaks tegema lastega samu asju, mida teevad heteroseksuaalsed vanemad.

Analoogia on tõesti üks demagoogia võtteid, aga kas moraalinormid ikka on(peaksid olema, saavad olla) loogiliselt põhjendatavad? See uuring mida ma ennem mainisin tõi USA-s kaasa suure pahameele ja mitte teadlaste poolt, vaid poliitikute ja muude avalike elu tegelaste poolt. Küsimus on selles, kuhu tõmmata piir ja mille alusel. Kui võtta aluseks lapse üleskasvamine normaalseks inimeseks, siis justkui polekski vahet kas last ahistab pedofiil või ta kasvab üles homeperekonnas. Aga see pedofiili variant(olen täiesti kindel) on vastuvõtmatu palju suuremale hulgale inimestest. Ehk siis otsustust(mis on aktsepteeritav ja mis mitte) ei tehta loogika abil. Mis on see helge tulevik kuhu me lõpuks välja jõuame, kui inimesed hakkavad selliseid uuringuid enda tarbeks ära kasutama? Hollandis juba asutati pedofiilide partei.

Lisamärkusena: teadlaste kohta ma paha sõna ei ütle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×