Jump to content
maximus89

Teie seksuaalne orientatsioon?

Milline on teie seksuaalne orientatsioon?  

553 liiget on hääletanud

  1. 1. Milline on teie seksuaalne orientatsioon?

    • hetero
      444
    • biseksuaal
      8
    • homoseksuaal
      10
    • mõni muu
      7
    • kõik eelpool nimetatud
      10


Recommended Posts

Vot araabiamaades karistatakse kyll homoseksuaalsuse eest,v6ite isegi aimata kuidas :P Seet6ttu pole seal ka igasuguseid perverte maa ja ilm,nagu meil ja samuti pole ka HIV probleemiks.

;)

Ah et araabimaades ei ole perverte, :P

Öeldud-mõeldud ..., :D

A kui prooviks vastupidi,et enne mõtleks ..., :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

niikaua kui homod seda kõik enda magamistoas tegid ei olnud enamusel nende vastu ka mitte midagi... pärast seda kui homod oma eluviisi normaalsetele inimestele peale hakkasid suruma tekkis normaalsetel vastikus selle vastu ... mix on vaja seda kõike reklaamida mingi paraadiga , kirjutada lehtedes ja ajakirjades ? ... tehku oma asja .... ärgu reklaamigu... ja siinsed homod/propageeriajad mida rohkem te räägite sellest kui hea on kellegi karvases pärakus sorkida seda vastikum tundub see normaalsetele inimestele ja seda rohkem hakkavad normaalsed inimesed sede vihkama...

saan teist aru selles mõttes et muidu te ju järglasi ei saa ja sureksite välja kui ei pööraks normaalseid inimesi teie usku...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ETV'st oli mingi teadussaade. Seal rääkis mehe ja naise aju erinevusest. Mõnikord satub mehe kehasse naise aju ja vastupidi...(väärareng) ehk siis tuleb naise "mõistusega" mees, kes ei oska kaarti lugeda, samas on hea suhtleja jne nagu naine noh. Sellise hälbega inimesi pidi olema u 5% maailma rahvast (masendavalt suur osa meie seast). Natuke väiksem või samasuur % inimesi pidid olema aseksuaalsed.

Lisaks sünnib palju suurema hälbega lapsi, näiteks kelle keha külge on kasvand mõlema soo vastavad elundid - sellisel juhul lõigatakse midagi maha, mis arstidele parasjagu lihtsam tundub opereerida, teadmata veel kumb tegelikult on, kas poiss või tüdruk... nende seas on ka trasvestiite, kes oma kehaosa tagasi igatsevad.

Samahästi võiks sõimata siin kõikke puuetega ja hälbega inimesi. Siin mehed laseks maha kõik peded, järelikult ka autistlikud lapsed, nägemis-, kõne-, kuulmispuudega inimesed jne jne. Pede on kaasasündinud puudega inimene, kes ei ole ise valinud omale seksuaalset orientatsiooni.

Tõepoolest looduslik selektsioon tänapäeva ühiskonnas enam inimeste suhtes ei toimi, mis on muidugi väga halb - aina rohkem jäätakse "valede" ja nõrkade geenidega inimesi ellu, kes mõtlematult sigivad ja nende osakaal ühiskonnas aina kasvab.

Kui jõusaalis on 20 meest treenimas, siis suure tõenäosusega on seal vähemalt 1 pede ;)

Vaatan, et seksuaalse orientatsioonii teema muutus hetkega pede teemaks ja on populaarsem, kui ükski teine teema siin foorumis :D

hetero

Muudetud kasutaja Mesku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tolerants on intelligentsi määr, poisid :D :D

See oli hea. Kohe pisara võttis silma :P;):P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas sind häirib see, mida mõned tüübid loomade jms-ga oma magamistoas teevad? Ei tohiks ju häirida, sest sina seda ei näe ja sind see otseselt ei puuduta? Või siiski kui tead, et sellised jobud on olemas, tunned vastumeelsust nende suhtes?

Aga äkki hoopis need on tegelikult peded (kasutades ikka õiget sõna), kes väidavad end hetero olevat, aga samas "solvuvad" või justkui end puudutatuna tunnevad kui pedede kohta nende arust halvasti arvatakse?

mind ei huvita mis inimesed enda magamistoas teevad olgu ükskõik kellega

ei tunne endast puudutatuna aga lihtsalt ei salli ebatolerantsust ja tobedaid eelarvamusi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hetero mees kellele naised meeldivad on väärastunud?

sa/homod on normaalsed?

ainult väärastunud mõtteviisiga inimene arvab, et kui mees mehele keerab siis on norm. kuda üldse saab mehel kõvaks minna teise mehe pääle? haige ju!

`homoseksuaalsus on kaasa sündinud

sa/homod on normaalsed? otsustad mu postituste järgi mu orientatsiooni?:D

kahju et sa rumal oled nii nagu olen sinu eelmistest postitustest aru saanud on sul juba laps jne aga noh kuna mõistus järgi jõuab

aga mis sa ikka rumala inimesega vaidled vähemalt ütlesin mis arvan

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mind ei huvita mis inimesed enda magamistoas teevad olgu ükskõik kellega

Teemast veidike välja minnes, kuid küll see Sind huvitama hakkab, kui keegi, soost olenemata, Su väikelapse oma magamistuppa viib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no mida iganes arvate, jään oma arvamuse juurde et mehe suguelund käib naise suguelundi sisse vaid, nii on see bioloogiliselt mõeldud. seksuaalses mõttes meeldib mulle kui mehele vaid naise keha. sina ja mõni teine peab aga minu sellist mõtlemist/tõmmet väärarenguks? need kes siin kõvasti homosid kaitsevad võiks avalikult tunnistada kes nad ise on siis!

kes nad ise on siis well ok mina olen igatahes hetero

no mis sa rumalale ikka seletad kui sa ei saa aru mida sa suust välja ajad siis pole vast sellise variandi puhul midagi teha :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teemast veidike välja minnes, kuid küll see Sind huvitama hakkab, kui keegi, soost olenemata, Su väikelapse oma magamistuppa viib.

jep sry ei jõudnud kõiki mõtteid kirja panna ei huvita siis kui keegi sellega kellegile halba ei tee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
niikaua kui homod seda kõik enda magamistoas tegid ei olnud enamusel nende vastu ka mitte midagi... pärast seda kui homod oma eluviisi normaalsetele inimestele peale hakkasid suruma tekkis normaalsetel vastikus selle vastu ... mix on vaja seda kõike reklaamida mingi paraadiga , kirjutada lehtedes ja ajakirjades ? ... tehku oma asja .... ärgu reklaamigu... ja siinsed homod/propageeriajad mida rohkem te räägite sellest kui hea on kellegi karvases pärakus sorkida seda vastikum tundub see normaalsetele inimestele ja seda rohkem hakkavad normaalsed inimesed sede vihkama...

saan teist aru selles mõttes et muidu te ju järglasi ei saa ja sureksite välja kui ei pööraks normaalseid inimesi teie usku...

see on kaasa sündinud ja paraad on vast selleks et inimesed homodega harjuksid

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirsti siin kirjutas...

"I think everyone's bisexual to some degree or another; it's just a question of whether or not you choose to recognize it and embrace it. Personally, I think choosing between men and women is like choosing between cake and ice cream. You'd be daft not to try both when there are so many different flavours." /Björk/

Taani v6ib olla tore maa, kuid selline vabameelsus ei ole inimkonnale sugugi kasulik. Kui on aeg olla laps, palun nautige seda aega, ta ei tule tagasi, kui on v6imalus olla mees, olge seda jne.

Mul l2heb syda pahaks, kui ma n2en "lillaka varjundiga" noori poisse. St mingi kontingent, kes on v2lja kujunemas ja valivad endale 22retult tyhja ja libeda "oh ma n2en ju nii hea v2lja" tee. R22gin kontingendist, kelle hormonaalne olukord vastab normidele, lihtsalt on m6nele kahtlasele onule silma j22nud ja sealt areneb see asi edasi ja kahjuks mitte positiivses suunas.

Ka minul on homodest s6pru. 22retult toredad empaatiav6imelised noored. Kindlasti ei m6ista ma inimest ennast hukka, kuid me ei saa toetuda Vana-Kreeka...v6i, mis iganes kultuurile, et seda 6igustada. Me r22gime yhiskondadest, mis ei olnud j2tkusuutlikud.

Peoloomana olin ma ysna h2sti kursis, mis toimus VIBE del VIP-i ruumides. Aelemine oli suisa grupiviisiline.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul l2heb syda pahaks, kui ma n2en "lillaka varjundiga" noori poisse. St mingi kontingent, kes on v2lja kujunemas ja valivad endale 22retult tyhja ja libeda "oh ma n2en ju nii hea v2lja" tee. R22gin kontingendist, kelle hormonaalne olukord vastab normidele, lihtsalt on m6nele kahtlasele onule silma j22nud ja sealt areneb see asi edasi ja kahjuks mitte positiivses suunas.

Selliseid metroseksuaale on viimasel ajal tõesti kuidagi palju siginenud,ka siin ,Eestis on neid kuhjaga.Ja tundub,et asi kogub aina hoogu,Tallinnasse tulles pani see mind kohe tõsiselt imestama.Meil,maal ei kandnud ükski tüüp näiteks roosat,peene kudumiga kampsunit,Tallinnas aga ma muud näinud polegi.Kuidagi veits pedelik tundub see mulle,ei teagi miks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
see on kaasa sündinud ja paraad on vast selleks et inimesed homodega harjuksid

Väga valesti teevad kui arvavad et inimesed hakkavad pededega siis harjuma kui neid paraadil reklaamitakse.

Mind ausalt öeldes ajab eriti närvi see pede paraad, no nahhui :D ? Lihtsalt rõve vaadata mis nad seal teevad, veel hullem mõelda mida nad privaatses kohas teha võivad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on selline küsimus, et kuidas defineeritakse naissoost isikut, kes on oma soo armastaja? Kas ta siis on lesbi, gay või homo või kõik eelpool nimetatud?

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Homofoob- üldjuhul väga macholiku käitumisega meesterahvas, näitab igal võimalikul viisil välja oma põlgust homode vastu. (annab oma pojale peksa, kui see homoks osutub, mispeale poeg üritab tõenäoliselt enesetappu :D )

Kapipede- Homoseksuaalne meesterahvas, kes varjab oma orientatsiooni, valetab igal võimalikul juhul teistele ja endale oma sekseelistuste kohta, varjab oma suundumust macholiku käitumise taha.

Kas see on su isiklik tragöödia?xD

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ütleks ka sõna sekka. Loomade (imetajate) seas on nii, et homokalduvustega isendid visatakse karjast välja ning on ka esinenud, kus murtakse maha. Tehke ise järeldused. Lisaks muule ei saa kõrgeltarenenud samasoolised isendid järeltulijaid. See juba näitab, et loodus ei eelista sellist meetodi.

Homode kohta nii palju: Neil esineb suurem võimalus seksuaalvahekorras mõni haigus saada, mis on tingitud genitaali vigastatmisest.

Muudetud kasutaja eintsius poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eintsius, sinu teadmised loomadest ja meditsiinist küll demonstreerimist ei vääri... Kus sa oled täheldanud, et loomad nii käituvad ja mis imeallikas see AIDSi väidab nii tekkivat?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ütleks ka sõna sekka. Loomade (imetajate) seas on nii, et homokalduvustega isendid visatakse karjast välja ning on ka esinenud, kus murtakse maha. Tehke ise järeldused. Lisaks muule ei saa kõrgeltarenenud samasoolised isendid järeltulijaid. See juba näitab, et loodus ei eelista sellist meetodi.

Homode kohta nii palju: nende seksuaalvahekorra tulemuseks on tihti haigused, mis on tingitud genitaali vigastatmisest ning sinna sattunud sekrementis sisalduvate haiguste edasikandumises. Kui ei eksi, siis ka AIDS tekib nii, kahel mitteaidsihaigel.

Teen ettepaneku see post kustutada, kuna see on lihtsalt faktuaalselt otsast otsani VALE.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teen ettepaneku see post kustutada, kuna see on lihtsalt faktuaalselt otsast otsani VALE.

Kus tead, et see otsast otsani vale on? Kas sa pärast selle postituse lugemist läksid selle kohta netist artikleid lugema või millega sa oma seisukohta toetad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kus tead, et see otsast otsani vale on? Kas sa pärast selle postituse lugemist läksid selle kohta netist artikleid lugema või millega sa oma seisukohta toetad?

Ei, ma olen enne selle postituse lugemist artikleid lugenud. Ülikoolis räägitakse üht koma teist ka loomade käitumisest. No ja HIV levimise kohta peaks juba keskkoolis piisavalt infot saama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×