Jump to content
Rambo vend

Kas kasutaksite steroide

Kas prooviksite lihaste kasvatamiseks steroide arsti järelvalve all ja arsti poolt ettekirjutatud kogustes?  

284 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas prooviksite lihaste kasvatamiseks steroide arsti järelvalve all ja arsti poolt ettekirjutatud kogustes?

    • Jah, kui arstil on suured kogemused steroididega
      110
    • Ei, mitte mingil juhul
      143


Recommended Posts

mul üks vanem tuttav rääkis et kohe kui ta proovis steroidikuuri sai ta tripperi ka... vaevalt et nüüd keemiast aga kui juba niuke saatuse sõrm talle õpetust andis siis mina oleks ikka üliloll, kui sama viga kordama akkaks... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei ole siin mingeid kogenud arste vaja, kui ise lugend ainete kohta farmaatsiat.

küsimus aind rahas! kümneid tuhhe on vaja, andke raha ja panen samad kogused peale mis Andreas Munzeril

Muudetud kasutaja Andreaz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mina annan sulle raha ;)

räägi aga! ei usu et annad.vaevalt et niipalju teenidgi, aga ok võtan suga siis MSN ühendust...

:huh:

Muudetud kasutaja Andreaz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul üks vanem tuttav rääkis et kohe kui ta proovis steroidikuuri sai ta tripperi ka... vaevalt et nüüd keemiast aga kui juba niuke saatuse sõrm talle õpetust andis siis mina oleks ikka üliloll, kui sama viga kordama akkaks... ;)

Tripper tuli pigem muudest lollustest kui steroidide kasutamisest. Ohtlikult elab su tuttav...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peale seda videot mis ma nägin siin kus üks tüüp pani steroide ütlen kohe EI kes teab mis kõrval mõjud tulevad. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsimus ongi suhtumises või uskumises, et ilma ei kasva, ei saa tugevaks, suurek, ilusaks, kiireks vms iganes. Ja see on mäda ja loll jutt! Saab ja vägagi suureks ja tugevaks. Elame paraku mirkrolaineahju, kiirlaevade, lennukite, rongide ajal. Kõike peab saama kergelt ja kiirelt?! Ja läheb ka kiirelt ja kergelt!

Ja ei erine see steroidide panek mõtlemise poolest kuidagi narkomaaniast, kus KÕIK, kes on alustanud, on mõelnud a-la proovin ära, panen vähe, jms jama.

Jama on selles, nagu isegi jõusaalis märganud olete ilmselt- et kunagi ei ole piisavalt. Ja häda ongi, et steroididega kasvab- ja siiis kasvatadki. JA SIIS KÜLL KOHT, KUS SA EI SUUDAGI MÕELDA, ET ILMA VÕIKS KA KASVADA!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

muidugi on võimalik ilma steroidideta suureks ja tugevaks saada, aga mitte nüüd väga suureks ja tugevaks.. nt rammumehed... come on, 150kg liha 27 aasaselt, lihtsalt valgusheigist nii kiirelt ei kasva.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
AA: ega jah, k6ik ple siin foorumis "ilusad poisid", puhtalt ei saaks isegi Eesti tasemel tugevaks

saab ikka , pea kõik eesti kulturistid on puhtad !

...on ka muidugi erandeid :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks peaks kulturism olema teistmoodi kui teised spordialad? Võtame näit motokrossi , kas on tervislik pidevalt risu panna ja ennast lõhkuda , selleks , et saada Eesti parimaks, pärast vanas eas kõik murtud luud valutavad , kas see on seda väärt. Paljudel spordialadel on oma riskid , võib surma saada või vigaseks jääda, aga paljud võtavad selle riski,kui see on ainus võimalus olla tegija omal alal. Keegi ei vaata imelikult rallisõitjat , kes pidavalt riskib oma elu ja tervisega , aga keemia kasutajast kulturistile vaadatakse viltu ja mitte selle tõttu , et keemia on illegaalne vaid selle pärast , et ta riskib oma tervisega. Kas siis motokrossi maailmameistriks saamine väärib riski aga kulturismi maailmameistriks saamine mitte?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Buldooser: demagoogia.

Motokrossis on risk otseselt spordiala iseloomust ja reeglitest tulenev. Keemiaga vormi parandamine on hoopis teine asi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma vaatan et inimesed on väga foobilised sellise sõna nagu "steroid" suhtes. Steroid ei = kohe automaatselt metaaniga, et pärast on maks p*****s ja lihased kaovad kui enam trenni ei tee. Ise tahaks proovida sellist asja nagu DHEA, see peaks olema pre-hormoon, mis ergutab neerupealiste tööd. Pidavat olema tõhus ja tervist isegi parandav, seda kirjutatakse USAs välja vanuritele, et vähendada east tekkivaid probleeme. Kahjuks on selle Eestisse toomiseks vaja ravimiameti luba. Keda huvitab, DHEA kohta rohkem lugemist aadressil http://en.wikipedia.org/wiki/DHEA

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

loen ja mõtlen mis siin toimub!

steroidid on väga lai mõiste ja kui keegi ütleb et kunagi ei kasutaks aga samas elu oleks mängus või näiteks füüsilise vea likvideerimine räägiksite teist juttu!

arvan veel et enamus on teist elus saanud antibiootikume - siinkohal võib tõmmata paralleele ainult mitte lihaskasvu seisukohast!

odavaid asju elus ei ole ja ka steroididega on nii et see mida kasutad on määrav!

on olemas kvaliteetseid steroide mille kõrvalmõjud arstliku kontrolli ja vajalike balanseeriatega on minimaalsed kuid see juba täitsa teise hinnaklassi lõbu!

endal kujuneb nii et normaalsele toitumisele ainuüksi kulub tuhandeid järge...

enamusele võib üelda siinkohal et pange toitumine paika ja vaadake kuidas kasvu tuleb - pole mõttet luua illusioone et paned odavat tabla ja oled nn. KALEVIPOJA MÕÕTU !

PS- ise ei tarvita steroide!

parimat kõigile...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Buldooser: demagoogia.

Motokrossis on risk otseselt spordiala iseloomust ja reeglitest tulenev. Keemiaga vormi parandamine on hoopis teine asi.

Ei maksa sellesse motokrossi klammerduda , siis saad mõttest ka aru. Tahtsin juhtida tähelepanu , kujundatud arvamusele, üldine suhtumine steroididesse ei ole minu arust objektiivne vaid KUJUNDATUD. Ise ei kasuta , aga lugenud seda teemat natuke olen ja tean , et lubatud ja keelatud ainete vaheline piir on õhuke ja liikuv.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise ei kasutaks, seda küll mitte sellepärast, et tervise pärast kardaks, vaid endal oleks halb teada, kuidas tulemus on saadud. Umbes selline tunne võib olla, nagu Kadaka turu ROLEXiga käid ringi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Buldooser: demagoogia.

Motokrossis on risk otseselt spordiala iseloomust ja reeglitest tulenev. Keemiaga vormi parandamine on hoopis teine asi.

Seda küll. Aga lõppude lõpuks pole ükski tippsport tervislik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×