Jump to content
Tanel116

sihuke lugu

Recommended Posts

Palju pikkust?

Mina soovitaksin minna mõneks ajaks sellisele kavale, kus kasutad suuremaid raskusi ja on vähem kordusi - näiteks 5 kordust seerias ning seeriaid kus on just rohkem kui 12 kordust seerias näiteks 15. ja kergemad raskused. Tulemused peaks kuu-paariga näha olema ja saad minna suuremate raskustega oma 10ste seeriate juurde tagasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ära ässa? kuule puberteet, ma räägin just et ma teen sooja sajaga ja Minulgi pole omaarust veel piisavalt massi!!! kus kurat sul see mass siis veel on, kui sa sellise raskusega teed???

mis kuradi ässamisest sa veel räägid siin?!kasvata Massi omale oma 10 aastat enne!ja siis tule rääkima muga.krdi nolk

sellise raskusega tegin ma põhikoolis 9 klass enne trenniga alustamist jõusaalis, siis kui olin peenike vibalik

Ennast võiks siiski jõusaalis või mõnes trennis välja elada, mitte foorumis alaealisi sõimates.

Aga, whatever makes you happy.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui sa 50 ja 40 kg kangiga rinnalt kordusi teed siis ei ütleks et sul massi on. oled pisike poisike siis alles ju.

mul alla 100 kg kangiga häbi rinna trenni isegi sooja teha. ja ei arva et massi piisavalt oleks mul veel

valehäbi ei maksa tunda... areng algab alles siis kui ei karda kasutada väikest raskust... Andrei Abrossimov kellel on Eesti üks võimsamaid rindu üldse on ka 80kg trenni teinud... ja mina pole näinud et ta rinda treenides üle 120kg peale laoks ja ka teistes harjutustes ei kasuta suuri raskusi...

oleneb mis on eesmärk... kui palju suruda... siis lase käia kasuta suuri raskusi... kui tahad suuri ilusaid tisse siis raskus millega teed 10 ülipuhast kordust (4sek alla ja 2sek üles)...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ei saa aru, mehi pole veel ollagi ja juba hakkavad end lihvima igatpidi, kõigepealt saage tugevaks ja tehke üldiseid põhijõuharjutusi, lihvige siis kui suured olete

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×