Jump to content
nurmsalu

Naljanumber!

Recommended Posts

1.Veebruaril näitas telekast 37-id Kulturismi ja Fitnessi võistlust...ja just hakkas mulle see silma et kuidas saab üks koomentaator nii mööda oma jutuba panna...

just see kui selgitati välja -70kg meeste võitjaks Valju Jaagomäe ja öeldi et ta võistles Planet Spordi alla kuigi tegelt võistles ta Reval Spordi all ja et ta võitis ka kevadel Juunorite karika kuigi tegelt olin mina see kes võitsi kevadel...

Muudetud kasutaja nurmsalu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei ole mötetu!! täitsa teemakohane ! Ka Kiivikasele on Kroonika kaudu vist jah vingerpussi mängitud! Ise oleks kah maruvihane ikka ,sama tunne kui souli olümpiamängudel salumäe silme ees tömmati sini-must-valge vardasse tagurpidi! Ja koige hullem ,minuarust ei tehtud pea üldse sellest probleemi!!! Tiblakari,mis sis kui sirp ja vasar oleks tagurpidi tömmatud ? sis arvata löuna korea oleks peatselt pöhja korea kooseisus olnud liitlaste abiga. Palju teksti selle ,et hästi vihale ikka ajab ,kui teiste inimesi ei tunnustata ja alandatakse!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei nuh salmäel ju jumala pohhui ( selles möttes ,et koik teadsid ,kes salumäe on) oli kuis tömmati lipp ta ju ikka irvitas kah nende kilide üle seal , kes sis salumäed ei teadnud ,temal ju autoriteet juba varakult olemas oli,meie kulturiste praegugi tipus olles ei tunnustata ! aga Alo,tal ju veel koik ees,mingi motivatsioon peaks olema,aga keegi tömbas vee peale eelmisele tulemusele .noored vajavad ju tunnustust.

Muudetud kasutaja builder poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×