Jump to content

Recommended Posts

Tekkis ka huvi selle kava vastu praegu treenin klassikalise periodiseerimis kava järgi 4 korda nädalas,kui tüli ei ole sooviksin ka seda kava.Ise kaalun 94 kg rinnalt läheb 125. andureinu@gmail.com aitäh.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no kui siin juba saadetakse siis jõudu oleks ju alati juurde vaja : syphor131@hotmail.com

muidu mmm päevaks paneks 1 või 2 aga kui nii vähe ei sobi siis 3 :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist!

On ka soov sellele surumiskavale.

3x nädalas trenn.

Ette tänades, Valts.

valeri_ivanov35@hotmail.com

P.S.- vanus 16, kaal umbes 60 piires, pikkus 175 cm

Muudetud kasutaja Valts poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii tekkis kavaga seoses üks küsimus, nimelt seal kirjas näiteks et surumine on 1. nädalal 6x2, kas see 6 on siis seeria arv ja 2 on korduste arv <_< ?

Kui jah siis miks nii, ei saa aru miks nii vähe kordusi?

EDIT: täna oli esimene selle kava järgi treeningpäev ning jõusaalis tuli mulle pähe selline küsimus, et kui kaua oleks opitimaalne treeningu kestvus ajaliselt. Olen kuulnud et mida vähem seda parem. Täna läks mul aega umbes 1,5 tundi. Kas see on paras? Kas tohib olla ka rohkem, näiteks 2 tundi ?

Muudetud kasutaja Valts poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nonii tekkis kavaga seoses üks küsimus, nimelt seal kirjas näiteks et surumine on 1. nädalal 6x2, kas see 6 on siis seeria arv ja 2 on korduste arv <_< ?

Kui jah siis miks nii, ei saa aru miks nii vähe kordusi?

EDIT: täna oli esimene selle kava järgi treeningpäev ning jõusaalis tuli mulle pähe selline küsimus, et kui kaua oleks opitimaalne treeningu kestvus ajaliselt. Olen kuulnud et mida vähem seda parem. Täna läks mul aega umbes 1,5 tundi. Kas see on paras? Kas tohib olla ka rohkem, näiteks 2 tundi ?

jah, see on 6 seeriat ja 2 kordust. Ise alustasin esmasp selle kavaga. Mina tegin seda mingi 50-60 min. Aga usun, et 1,5h on ka paras. Mul rinnalt surumisele kuluski kõige rohkem, ülejäänud harjutuste vahel oli 2 minti pausi umbes, triipseps plokil ja biitsepsi teise harjutuse seeriate vahel oi isegi vähem aega vahel v-o.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
EDIT: täna oli esimene selle kava järgi treeningpäev ning jõusaalis tuli mulle pähe selline küsimus, et kui kaua oleks opitimaalne treeningu kestvus ajaliselt. Olen kuulnud et mida vähem seda parem. Täna läks mul aega umbes 1,5 tundi. Kas see on paras? Kas tohib olla ka rohkem, näiteks 2 tundi ?

Mul läheb vahel koos soenduse ja venitustega 2h <_<, nii, et ei ole hullu midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere, sooviks ka palun kava saada kui jagamiseks läks <_<´maili adre. raner5@hotmail.com

tahaks veel teada et kui kaua on mõtekas ühte sama kava teha, ilma muutusteta, et üksluiseks asi ei kisuks? Paluks abi ka veidike praeguse kava suhtes. Et kas see kava on hea, mis tuleks lisada mida muuta. kas see on rohkem jõu või massi? Kava on selline.

1. päev Rind, Biitseps, Kõht

Lamades surumine kangiga 3 x 8-10

Kaldpinnal surumine kangiga 3 x 8 - 10

Lamades hantlitega lendamine 3 x 8-10

Pullover ( ületõmbed ) hantliga 3 x 8 - 10

Biitsepsile üle scottpingi kangiga küünarvarte kõverdused 3 x 8 - 10

Biitsepsile istudes kaldpinnal hantlitega küünarvarte kõverdused 3 x 8 - 10

Biitsepsile seistes kangiga 3x 8-10

Biitsepsile üle scottpingi hantliga(üks käsi ja siis teine käsi) 3x 8-10

Kõhulihastele keretõsted kõhupingil 3 x 20 (10 kg ketas lisaraskusena)

2. päev Reie esiosa, reie tagaosa, säär

Täiskükk kang turjal 3 x 8 - 10

Jalapress 3 x 8 - 10

Säärte sirutused ette trenazööril 3 x 8-10

Jalatagaosale jalgade kõverdamine kõhuli trenazööril 3 x 8 - 10

Istudes trenazööril jalgade kõverdamine 3 x 8 - 10

Säärtele pöiale tõus hack- masinal 3 x 8 - 10

Säärtele istudes trenazööril pöialetõus 3 x 8-10

kõhulihased ja selg

3. päev Õlg, selg, kõht, alaselg

Istudes kangi surumine kukla tagant 3 x 8 - 10

Lendamine hantlitega küljele 3 x 8-10

Lendamine trenazööril 3 x 8 - 10

hantlitega pea kohale kokku 3x 8-10

Ettekallutatult kangi tõmbed vastu kõhtu 3 x 8 - 10

Kitsalt vastu kõhtu kangi ktõmbed 3x 8-10

Istudes kangi tõmbed kukla taha 3x 8-10

Traktor (mõlemad käed eraldi) 3x 8-10

Trapetsile eest ülestõmbed plokiga 3 x 8 - 10

Seljasirutajale keretõsted pukil 3 x 8 - 10

kõhulihased

Iga trenni lõpp teen kõhulihaseid ja selga ka. Ning kas sellisel asjal on mõtet et kui mingi päeva kava on kõik ära tehtud ja siis tahaks teha veel midagi peale nt. rinda või siis kätt. ainult ühe harjutuse. On sesllest kasu ka või mitte? Ja tavaliselt käin jõusaalis 4x nädalas, ja siis 2x käin taipoksis.

No nii nüüd lõpetaks. Päris pikk tuli :D. Kui viitsimist on siis võiks kommenteerida. Kui ei siis pole ka hullu.

Ette tänades.

Muudetud kasutaja Tere poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tekkis veel üks küsimus,

kas selle treeningtsükli ajal on lubatud suruda rinnalt vähemalt 1kord oma maximum raskust? Asi on selles et täpset raskust naga ei teagi, aga enamvähe olen kindel et 60kg olen suuteline suruda. Et kas siis tohib või see ei ole soovitatav?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Valts - kannatlik peab olema. Alati ei ole võimalik kirjutada sama päev.

1.6x2 on jah esimene nädal kerge päev. Programm on tehtud arvestusega, et maksimum saavutatakse 9.nädalal.

Miks nii vähe alguses? Sa hakkad ehitama maja ja vundament ehk siis põhi peab saama tugev. Võta seda nii.

2.Programmi optimaalne pikkus on mul olnud tavaliselt kerge päev 45.min.-1h, raske päev 1.20.-1.30.

Tähtis on tõesti, et kerge päev oleks kerge ja mõnuga tehtud. Raske päev oleks raske. Vastavalt sellele ka pausid seeriate vahel.

3.Võta aluseks see, milles oled hetkel kindel. Kui 60kg, siis 60kg.

Tere (adre.raner5@hotmail.com) - enne kui su kava kommenteerida tuleks teada, mida sa taotled? Kas jõudu, massi või midagi muud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere (adre.raner5@hotmail.com) - enne kui su kava kommenteerida tuleks teada, mida sa taotled? Kas jõudu, massi või midagi muud?

Tere, ikka suuremat rõhku tahaks panna massile ja lihase suurendamisele.

Küll kunagi jõuab seda jõudu ka teha :)

Tänades

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleks soov saada surumiskava, kaalun 60 kg, rinnalt surun 55kg ja edasi ei taha minna enam.

Trenni teen kodus treeningpingiga 3-4 korda nädalas.

e-mail madzq@hot.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Ma sooviksin saada surumiskava, kuidas suruda selliste raskustega et edasi ikka areneks.

ise tegelen kergejõustikuga(sprint, kuul, ketas). olen 18 a ja kaalun 83 kg, nädalas on meil 5 korda trennid, suvel külastan jõusaali vähe, talvel u 3-4 korda nädalas. surumise max on 82.5kg sooviksingi rohkem talveperioodiks seda kava..meiliaadress on raidokivikangur@hotmail.com

Tänan.

Muudetud kasutaja muumia poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×