Jump to content
splint

Kreatiin

Recommended Posts

Kreatiin ja kiima, no mida veel, õnneks mitte :D. Mina sain selle mõjust tunda vaid kerget kaalutõusu, vist hakkasin liiga vara võtma, sest jõunäitajad kasvasid niisamagi. Trenn iseenesest ajab küll rohkem kiima, tõstab testot ikkagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kreatiin ja kiima, no mida veel, õnneks mitte :D. Mina sain selle mõjust tunda vaid kerget kaalutõusu, vist hakkasin liiga vara võtma, sest jõunäitajad kasvasid niisamagi. Trenn iseenesest ajab küll rohkem kiima, tõstab testot ikkagi.

Kreatiin peaks dihüdrotestosterooni tõstma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

otseselt ta mingi taastaja ei ole , võta lihtsalt iga päev nii nagu harjunud oled. 2x päevas vms ( enne + pärast trenni 3-5 g. ja puhkepäeval 1 x 3-5 g.)

oluliselt rohkem taastab nagu kvaliteetne valk, koos mitmekesise toiduga puhkepäevadel !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kreatiin peaks dihüdrotestosterooni tõstma.

minul ajas kyll kunagi :D räigelt ikka,naine jättis sellepärast mahagi :D ausalt.Olin agressiivne nagu loom ja käitusin samuti.Muidugi kühveldasin rohkem kui vaja seda sisse,päevas kuskil 20g.

Muudetud kasutaja mees232 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
minul ajas kyll kunagi :D räigelt ikka,naine jättis sellepärast mahagi :D ausalt.Olin agressiivne nagu loom ja käitusin samuti.Muidugi kühveldasin rohkem kui vaja seda sisse,päevas kuskil 20g.

Seksuaalselt olid agressiivne?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
minul ajas kyll kunagi :D räigelt ikka,naine jättis sellepärast mahagi :D ausalt.Olin agressiivne nagu loom ja käitusin samuti.Muidugi kühveldasin rohkem kui vaja seda sisse,päevas kuskil 20g.

kui kreatiin sind juba agresiivseks teeb, huvitav, milline mõju siis steroididel sinu puhul oleks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kreatiin annab just jõudu, aga ma arvan et ajaliselt on seda jah hea just taastajatega koos süüa.

PS kas kreatiin kedagi kiima on ajanud ? Puhtteaduslik huvi :blink:

Pole just kiima läind aga imelikke asju on juhtund küll. aasta tagasi ostsin mingit odavat kreatiini (USA toodang) ja kui seda tarbisin siis väikemees hakkas mäkra mängima. Nimelt tõusis siis kui polnud vaja ja vajus ära siis kui OLI vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest nuti222

Tahtsin teada milleks seda ikka kasutatakse. Leidsin neitst kreatiini kohta : Kreatiin on kasutamisel peamiselt sprindi, jõu ja kiirusjõualadel. Kergejõustikus kasutatakse peamiselt sprindis, seevastu alates 800m ei kasutata, sest kehakaal tõuseks. Kasutatakse ka ujumise sprindidistantsidel, pallimängudes jm.

Kreatiin suurendab maksimaaljõudu, kiirusjõudu ja jõuvastupidavust. Tõuseb intervalltreeningu tulemuslikkus, kõrgel suutlikkusel esineb kõrgem töövõime. Efektiivne on korduvatel sprindilõikudel. Kreatiini toimel on täheldatud ka anaeroobse läve tõusu, kuid aeroobse töövõime tõusu kohta on andmed vastuolulised. Seevastu on täheldatud ka vaimse töövõime tõusu. Kas see siis vastab tõele? Ise tegelen jooks, ratta, suusa jne. spordiga. Kas ma siis võin ka seda kasutada? ( vabandan, kui lol küsimus ;) )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kiiruslike ja vastupidavuse alade puhul soovitaksin hoopis kreatiin etüülestrit. Antud kreatiin erineb monohüdraadist selle poolest, et ei kogu organismi vett, samas aga suurendab jõunäitajaid ja suurendab ka vastupidavust. Soovitav kombineerida beta alaniiniga, lisades veel dextroosi paremaks imendumiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen kuulnud väga vasturääkivaid väiteid kreatiini kasutamise kohta. Ühed ütlevad et seda tuleks võtta umbes 1h enne trenni. Teised aga räägivad et vahet pole millal sa võtad sest tähtis on kreatiini kogus kehas, mitte et sa tarbiksid seda nagu energiajooki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See nüüd ei tohiks midagi muuta, kas kohe peale treeningut või tund pärast. Pigem võta ennem trenni hoopis, kuna kasu on tast otseselt trennis kangi all(jõu kasv). Muidugi osades taastusjookides on ta ka sees miskipärast ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

.ep ära aja inimest segadusse. Kreatiinil on ikkagi kaks toimet - lihase töövõime kasv suure energia tõttu ja kreatiini sisalduse kasv lihastes. Suuremaks muutuvad lihased vaid sellepärast, et kreatiin koguneb lihasrakkudesse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
.ep ära aja inimest segadusse. Kreatiinil on ikkagi kaks toimet - lihase töövõime kasv suure energia tõttu ja kreatiini sisalduse kasv lihastes. Suuremaks muutuvad lihased vaid sellepärast, et kreatiin koguneb lihasrakkudesse.

ja kas see ei tee siis sama välja? vastasin inimesele väga lihtsalt mida ta teada tahtis. või tuled sa ütlema, et kreatiin ei kasvata lihast? ainult suureneb selle sisaldus lihastes?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×