Jump to content
6nnetualgaja

Vajan Abi!

Recommended Posts

Otter, ma soovin kuulda kindlat seisukohta nüüd, ilma linkide ja teooriateta.

KAS ON otstarbekas mitte süüa 3 tundi enne magama minemist?

Lihtsalt jah või ei. Jah - ära söö hiljem kui 19.00 kui uneaeg on 22.00 , EI - sellist piirangut on tobe soovitada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Otter, ma soovin kuulda kindlat seisukohta nüüd, ilma linkide ja teooriateta.

KAS ON otstarbekas mitte süüa 3 tundi enne magama minemist?

Lihtsalt jah või ei. Jah - ära söö hiljem kui 19.00 kui uneaeg on 22.00 , EI - sellist piirangut on tobe soovitada.

Targad ei ole need, kes oskavad valida hea ja halva vahel, vaid need, kes oskavad valida kahe s**a variandi vahel.

Muudetud kasutaja ROtter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Söödud toit viibib maos 3-5 tundi ja 2-3 tunni pärast on enamik toidust seeditud ja maost edasi peensoolde toimetatud.

Seega on ainult kaks võimalust- magama saab minna ainult täiesti tühja kõhuga või siis nii täis topitud maoga, et hakkab lukku lõhkuma?
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seega on ainult kaks võimalust- magama saab minna ainult täiesti tühja kõhuga või siis nii täis topitud maoga, et hakkab lukku lõhkuma?

Targad ei ole need, kes oskavad valida hea ja halva vahel, vaid need, kes oskavad valida kahe s**a variandi vahel.

Veel on 50 halli varjundit, aga enamusele käib sellest arusaamine ilmselgelt üle võimete. B)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on tõesti niivõrd tihti teemaks. Miks antakse valida kahe ekstreemse valiku vahel? Valikuid on ju lugematu hulk. Kas 1 pähkel vahetult enne voodi heitmist on toidukord, mis põhjustab negatiivseid reaktsioone? Aga 2 pähklit? Tükk vorsti? Kohupiim? Kus asub see piir, nii ajaliselt, kui ka koguseliselt, kust maalt peaks kas kella järgi söömise lõpetama, või kogusele piiri panema? Vastus on lihtne - sellist universaalselt määratletavat piiri ei eksisteerigi. Võime umbkaudseid vahemikke soovitada, kasutades selleks olemasolevaid teaduslikke materjale ning inimese andmeid, kuid kokkuvõttes on tegemist suuresti subjektiivse olukorraga, kus inimesed peavad enda peal järgi proovima.

Mulle ei meeldi absoluutselt piiravad väited. Selle asemel, et öelda: "nii peab sööma", tasuks öelda, et "nii võib süüa, aga ei pea + nüansid on sellised ja sellised". Jah, jõuame jälle sinna, et paljudel sõidab katus ära ja hakatakse vinguma, et nii segane on kogu see toitumine, et mida ma siis tegema pean? Mida, millal ja kui palju ma siis söön ikkagist, jne... :D - Aga pagan küll, pole ju õige öelda, et inimene peab sööma nii või naapidi, kui tegelikult ei pea. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tankige kõht täis ja magage istukil. Lukk saab puhata

Maos tekkida võivate gaaside ja nende väljutamise vastu ei aita ka püsti magamine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×