Jump to content
KaarelAr

Noorel mehel abi vaja

Recommended Posts

Pakun, et sul võib olla puudust nii valkudest, rasvadest kui süsivesikutest.

Löö kokku oma päevased sissesöödud toitained ja vaatab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igaüks saab ennast 'parandada', küsimus vaid selles, mis on see etalon, mille poole?

Heas tasakaalus füüsiline vorm peaks olema piisav - ebaloomulikult arenenud lihased-ei ole kindel.

KaarelAr näeb välja heas vormis olevat. Fakt.

Arvan, et enamus siinseid 'tee jõutõmbeid'-nõuandvaid-mehi on oluliselt kehvema visuaalse pildiga, suurema rasvaprotsendiga, ei ole nii 'esteetilised' vaadata kui tema. Huvitav oleks näha..kas eksin. Kurivari?lifthard?Martinkink? :) väljakutse;)

Fit olema ei tähenda siiski võimalikult suurt raskust tõsta jõudma, eksin?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kas sa 100 euri eest elasid niisama süües või käisid samal ajal trennis lihast kasvatades ?

Samal ajal ikka trennis ka. Ma ülikoolis alustasingi trenni tegemist ehk siis kõik, mis on peale kasvatatud on ülikooli ajal. Gmaster ka ülikooli ajal ju rohkem kasvanud kui enne oli :P

Eat smart, not hard! (T.Merisalu, 2013) :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

100 eurine eelarve on tehtav ja umbes selline ta praegu ongi. 210 euri on üür ja ülejäänu 200-300 euri läheb mul fondi. Ei taha seda ka niisama ära süüa. Ja ma olen juba pildiga juba üsna rahul. Kuid asi on selles, et ma tegelen kõvasti ka Kaitseliiduga ja käisin ka eelmine aasta Kevadtormil, kus ma kandsin pmst n-ö nagu ennast seljas (varustus oli kõige raskemana 50 kilo). Ja see tekitas mu seljale tüsistusi. Tahaks natuke seda numbrit suurendada, mitte nii, et läheksin välimuselt ka ebaloomulikuks, vaid et jaksaks massipealt enda tervist hoida. Üks põhieesmärke ongi saada terveks ja taas sellisesse vormi, kus saakis õppustel edukalt edasi osaleda, mitte ohkida nagu 50-aastane mees. Muidu puhkasid mahalangenud puu peal ja kott tõmbas jalad taevapoole. Kuigi kaaluindeks on arstide silmis mul perfektne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igaüks saab ennast 'parandada', küsimus vaid selles, mis on see etalon, mille poole?

Heas tasakaalus füüsiline vorm peaks olema piisav - ebaloomulikult arenenud lihased-ei ole kindel.

KaarelAr näeb välja heas vormis olevat. Fakt.

Arvan, et enamus siinseid 'tee jõutõmbeid'-nõuandvaid-mehi on oluliselt kehvema visuaalse pildiga, suurema rasvaprotsendiga, ei ole nii 'esteetilised' vaadata kui tema. Huvitav oleks näha..kas eksin. Kurivari?lifthard?Martinkink? :) väljakutse;)

Fit olema ei tähenda siiski võimalikult suurt raskust tõsta jõudma, eksin?

Isiklikult mulle meeldib väga teha jõutõmmet. Rasva% on mul kindlasti kõrgem kui pildil oleval kutil , kuid ega ma tahagi ennast väga kuivatada.

See on suht vaba valik kas ajad jõusaalis raskusi taga või rabeled sixpacki nimel .

Kuna ma lavale minema ei hakka siis võtan söömist natukene kergemalt , mitte et mul nüüd õllekõht vms oleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igaüks saab ennast 'parandada', küsimus vaid selles, mis on see etalon, mille poole?

Heas tasakaalus füüsiline vorm peaks olema piisav - ebaloomulikult arenenud lihased-ei ole kindel.

KaarelAr näeb välja heas vormis olevat. Fakt.

Arvan, et enamus siinseid 'tee jõutõmbeid'-nõuandvaid-mehi on oluliselt kehvema visuaalse pildiga, suurema rasvaprotsendiga, ei ole nii 'esteetilised' vaadata kui tema. Huvitav oleks näha..kas eksin. Kurivari?lifthard?Martinkink? :) väljakutse;)

Fit olema ei tähenda siiski võimalikult suurt raskust tõsta jõudma, eksin?

Pilte minust? Mnjaa..

post-29847-0-74887600-1374245058_thumb.j

Olen küll suurema rasvaprotsendiga, sest hetkel käsil maksimaalne keha lihaste kasvatamis periood. 3% keharasvaga on lihase kasvatamine võimalik, aga vähe keerulisem.

Vorm on hea, pole midagi öelda.

Toidul ja toidul on suur vahe. Kaloril ja kaloril samamoodi. Kas sa sööd 100kcal jagu viinerit või 100kcal jagu sealiha siis kumb kasulikum on ja kummas on rohkem kasulikke aineid? Vot see oli minu nõuanne. Ligi 6x vahe ainete sisalduselt pidi olema täistera ja tavalise jahu vahel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvan, et enamus siinseid 'tee jõutõmbeid'-nõuandvaid-mehi on oluliselt kehvema visuaalse pildiga, suurema rasvaprotsendiga, ei ole nii 'esteetilised' vaadata kui tema. Huvitav oleks näha..kas eksin. Kurivari?lifthard?Martinkink? :) väljakutse;)

Fit olema ei tähenda siiski võimalikult suurt raskust tõsta jõudma, eksin?

No arutame siis mis on "fit".Pmt kui oled superlean,siis oled fit? Aga saab siis väita et kõik jõutõstjad,rammumehed on kehavas vormis?Minu jaoks on fit näiteks see kui tervis on korras,jõuan energiliselt oma igapäevased toimetused korda saata,trennis on energiat ja üldse on hea olla.Ja jällegi,mis sellel jõutõmbel siis sinu arust viga on,väga hea harjutus ju.Rasvaprotsent mul võibolla tibake kõrgem on,aga enda puhul polegi nagu eesmärk seda väga madalaks ajada(olen ka päris madalal protsendil tiksunud).Enda jaoks on keha piisavalt vormis ja olen rahul.Ja võimalikult suur raskus on ka suhteline mõiste.Kui ma näen postusest ,et inimesel oleks võimalik veidi raskust lisades veelgi areneda,siis ma lihtsalt avaldan arvamust,igaüks tehku kuidas heaks arvab. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No arutame siis mis on "fit".Pmt kui oled superlean,siis oled fit? Aga saab siis väita et kõik jõutõstjad,rammumehed on kehavas vormis?Minu jaoks on fit näiteks see kui tervis on korras,jõuan energiliselt oma igapäevased toimetused korda saata,trennis on energiat ja üldse on hea olla.Ja jällegi,mis sellel jõutõmbel siis sinu arust viga on,väga hea harjutus ju.Rasvaprotsent mul võibolla tibake kõrgem on,aga enda puhul polegi nagu eesmärk seda väga madalaks ajada(olen ka päris madalal protsendil tiksunud).Enda jaoks on keha piisavalt vormis ja olen rahul.Ja võimalikult suur raskus on ka suhteline mõiste.Kui ma näen postusest ,et inimesel oleks võimalik veidi raskust lisades veelgi areneda,siis ma lihtsalt avaldan arvamust,igaüks tehku kuidas heaks arvab. :)

[iroonia] kas sa siis ei teagi, et kui tahad fit olla pead tegema ainult jõhkralt isoleerivaid harjutusi sest kogu keha hõlmavad harjutused nagu kükk, jõutõmme ja klassikalise tõstmise harjutused on pussudele ja nende tegemisega "fit" ei saa vaid sinust saab ainult paks jõutõstja või rammumees[/irony] spetsialist marxengeli arusaamade tõlge.

Muudetud kasutaja Tim. poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega see jõutõmme naljaasi väga pole.

Ise tegin ka, meeldis , tegin päris raskega enda kohta, enda arust oli tehnika täitsa hea, kasutasin ka vööd suurema raskuse puhul.

Ja tundub, et vigastasin selga, nüüd juba pea pool aastat möödas, ja pole terveks saanud.

Vb, juhtus see hoopis rinnalevõtu või kükiga, aga ei tahaks väga uskuda. :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No arutame siis mis on "fit".Pmt kui oled superlean,siis oled fit? Aga saab siis väita et kõik jõutõstjad,rammumehed on kehavas vormis?Minu jaoks on fit näiteks see kui tervis on korras,jõuan energiliselt oma igapäevased toimetused korda saata,trennis on energiat ja üldse on hea olla.Ja jällegi,mis sellel jõutõmbel siis sinu arust viga on,väga hea harjutus ju.Rasvaprotsent mul võibolla tibake kõrgem on,aga enda puhul polegi nagu eesmärk seda väga madalaks ajada(olen ka päris madalal protsendil tiksunud).Enda jaoks on keha piisavalt vormis ja olen rahul.Ja võimalikult suur raskus on ka suhteline mõiste.Kui ma näen postusest ,et inimesel oleks võimalik veidi raskust lisades veelgi areneda,siis ma lihtsalt avaldan arvamust,igaüks tehku kuidas heaks arvab. :)

Keegi ei ole jõutõmmet antud teemas laitnud.

Aga kui tahaks, võiks seda teha, sest igale ühele see EI SOBI. Nõrk alaselja-ristluu-vaagna piirkond - ja parem seda ei harrastaks, Võib proovida väikse raskusega - ise saab aru, kas on 'minu' või mitte.

Fit - ongi see, kui oled visuaalselt heas vormis ning sealjuures võimeline tavaelus ette tulevad toimetused ära tegema, sest see on kõik, milleks meid progammeeritud on. Igal ühel võib olla oma definitsioon, mul on selline.

Kas 'ülekaaluline' harrastussportlane, kes võimeline iga nädal ühe rahva'maratoni' läbi tegema vaatamata oma õllekõhule on fit? Võimekuselt nagu oleks, pildi järgi mitte. Subjektiivne teema, nagu enamus teemasid.

*

Timi "iroonia" on täiesti kohatu. Lugemisoskus mingil määral säilinud aga loetud tekstist arusaamine puudulik.

Muudetud kasutaja Marxengel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aluseks võiks võtta (jätta) teema algataja ja temaga seotu. Isegi kui arutelu natuke laiendada.

Ta ei plaani ilmselgelt jõutõstjaks hakata, mitte et see oleks kuidagi negatiivse alatooniga vaid see lihtsalt ei ole tema teema. (Miks jõujõmmid puudutatuna tunnevad end? Ilma, et neid rünnatud oleks)

Kutt soovib lihtsalt olla keskmisest paremas vormis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega see jõutõmme naljaasi väga pole.

Ise tegin ka, meeldis , tegin päris raskega enda kohta, enda arust oli tehnika täitsa hea, kasutasin ka vööd suurema raskuse puhul.

Ja tundub, et vigastasin selga, nüüd juba pea pool aastat möödas, ja pole terveks saanud.

Vb, juhtus see hoopis rinnalevõtu või kükiga, aga ei tahaks väga uskuda. :D

Minu seisukoht on,et on olemas halb tehnika,valesti valitud raskus,vähene soojendus,s.tt mobiilsus.Olen elus tõmmanud ära rinnalihase,õlga vigastanud,palju muid väiksemaid vigastusi veel ja võin öelda ,et omast lollusest,mitte et rinna-või õlaharjutused pahad asjad oleks.Kui muidugi on tervislik seisund nagu teemaalgatajal,mis ei lase antud juhul tõmmet teha ,siis see on juba teine asi.

Aluseks võiks võtta (jätta) teema algataja ja temaga seotu. Isegi kui arutelu natuke laiendada.

Ta ei plaani ilmselgelt jõutõstjaks hakata, mitte et see oleks kuidagi negatiivse alatooniga vaid see lihtsalt ei ole tema teema. (Miks jõujõmmid puudutatuna tunnevad end? Ilma, et neid rünnatud oleks)

Kutt soovib lihtsalt olla keskmisest paremas vormis.

Miks kohe jõutõstjaks? Baasharjutuste kasutamine ei tee inimesest jõutõstjat.Kükid,tõmbed,surumised ja teised baasharjutused on lihtsalt ülitõhusad.Ja kui sa minule vihjasid,siis jõujunn ma pole,samuti mitte "ülekaaluline harrastussportlane".Kõht ei ripu ja rahvamaratoni võin ka läbi teha kui isu peaks tulema :D Ja nagu ma juba ütlesin,et kui tervislik seisund ei toeta,siis muidugi eemale hoida harjutusest, või kasutada väiksemaid raskusi. :)

Ok ,peace!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu idee üldiselt, miks ma siia pöördusin (esmane pöördumine üldse fitness.ee foorumis), oli see, et ma lootsin leida veel ideid ja võimalusi, kuidas tõhustada oma treenimist (sealhulgas pidades silmas ka kaalu tõstmist), ilma lisaaineteta. Sest ma olen pikalt kaalunud massilisajat proovida ja nüüd lasen naturaalsel jõutrennil teha oma mägickut veel ehk kuu, aga kui ma ikkagi ei saa ree peale, siis tõsiselt kaalun mõne toote soetamist. Kreatiini effekt ei olnud püsiv, kahjuks (välja arvata 2 kilo, mis jäid püsima, kuid see ei pruugi ka otseselt selle teene olla). Ideid on ja lasen käiku, tänud kõigile asjalikele!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Kreatiini effekt ei olnud püsiv, kahjuks (välja arvata 2 kilo, mis jäid püsima, kuid see ei pruugi ka otseselt selle teene olla)

"

:D

Arvad, et kreatiini kuur tekitas 2 kg lihast :D?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Kreatiini effekt ei olnud püsiv, kahjuks (välja arvata 2 kilo, mis jäid püsima, kuid see ei pruugi ka otseselt selle teene olla)

"

:D

Arvad, et kreatiini kuur tekitas 2 kg lihast :D?

Kaudselt kindlasti võis nii olla.

Kreatiin andis massi ja jõudu, selle arvelt tõesteti suuremaid raskusi, ja sealt tuli ka rohkem lihast.

Vesi läks välja, ja lihas enamuselt jäi.

Muudetud kasutaja Nesatur poolt
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu idee üldiselt, miks ma siia pöördusin (esmane pöördumine üldse fitness.ee foorumis), oli see, et ma lootsin leida veel ideid ja võimalusi, kuidas tõhustada oma treenimist (sealhulgas pidades silmas ka kaalu tõstmist), ilma lisaaineteta. Sest ma olen pikalt kaalunud massilisajat proovida ja nüüd lasen naturaalsel jõutrennil teha oma mägickut veel ehk kuu, aga kui ma ikkagi ei saa ree peale, siis tõsiselt kaalun mõne toote soetamist. Kreatiini effekt ei olnud püsiv, kahjuks (välja arvata 2 kilo, mis jäid püsima, kuid see ei pruugi ka otseselt selle teene olla). Ideid on ja lasen käiku, tänud kõigile asjalikele!

Massilisaja ilmselt suurim raha raiskamine. Miks mitte lihtsalt toitu süüa?

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Holgeri arvamuseks kõlbab küll aga tõestuseks küll mitte :D

No ma igal juhul loodan, et keegi artiklit päris tõestuse pähe ei võta. Tõin vaid välja mõned uuringud ja tollased arvamused teemast. Muidugi võiks enamikke teemasid arvatavasti aastaid uurida ning ka lõpuks jõuda punkti, kus oskad öelda vaid "möh!?! :D

Antud teema käsitlus jäi tõesti liiga pinnapealseks ja ühesuunaliseks. Mõned teemad tõesti on sellised, kus peaks tegelt rohkem aega kulutama ja sügavamalt uurima. Kusjuures antud teema uus käsitlus on mul kavas, aga ei oska öelda millal selleni jõuan.

See nädal tuleb midagi hoopis huvitavamat, mille vastukaja on kindlasti 10x põhjalikum ja arvatavasti tekitab minus soovi Alaskale kolida. :lol:

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×