Jump to content
delusional

Peale esimest trenni

Recommended Posts

Trenniga pole aktiivselt muidu tegelenud ja otsustasin hakata.Leidsin netist lõuatõmmete suurendamise jaoks kava mis sisaldab negatiivseid lõuatõmbeid.(astud üles ja lased aeglaselt alla)
tegin 3x8 ja 1x4.Peale seda tegin ka kätekõverdusi 1x20, 1x12 , 1x8.
Järgmisel hommikul kui ärkasin olid mu käed äärmiselt kanged, ei saanud isegi alla lasta enne kui paar minutit ei venitanud.

Trenni tegin reedel, nüüd käes esmaspäev ja ikka annab tunda.
Küsimus tuleb siit, kas trenn oli liiga koormav mulle?Või peaksin nüüd täna õhtul ikka sama tegema kuniks keha harjub, ja siis tõsta koormust?

Tänud ette,delusional.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mäletan kui ühel võistlusel 37kilose kanguga 213 jükki järjest tegin. Ei saanud pärast 4päeva põhimõtteliselt üldse kõndida.

Kui vähegi suudad siis tee kõigile kangetele lihastele üks üli kerge taastav trenn. Üli kerge all pean silmas umbes 30%-se raskusega.

Paneb vere ringi käima ja valu taandub.

Trenn oli lihtsalt harjumatu muud midagi. Ka järgmine kord läheb keha kindlasti valusaks, kuid iga trenniga see valu väheneb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trenniga pole aktiivselt muidu tegelenud ja otsustasin hakata.Leidsin netist lõuatõmmete suurendamise jaoks kava mis sisaldab negatiivseid lõuatõmbeid.(astud üles ja lased aeglaselt alla)

tegin 3x8 ja 1x4.Peale seda tegin ka kätekõverdusi 1x20, 1x12 , 1x8.

Järgmisel hommikul kui ärkasin olid mu käed äärmiselt kanged, ei saanud isegi alla lasta enne kui paar minutit ei venitanud.

Trenni tegin reedel, nüüd käes esmaspäev ja ikka annab tunda.

Küsimus tuleb siit, kas trenn oli liiga koormav mulle?Või peaksin nüüd täna õhtul ikka sama tegema kuniks keha harjub, ja siis tõsta koormust?

Tänud ette,delusional.

Eks ta ole sul esimene ehmatus, vaevalt sa midagi ära rebestasid.

Mis sa koormuse tõstmise all mõtled ? Kui teed ainult kätekaid ja lõuatõmbeid siis tee neid palju jaksad arvan mina.

Tehnika tee nii puhtalt kui saad isegi kui selle tõttu jaksad vähem teha. Youtubes on palju videosid erinevate kätekõverduste tehnikate jaoks kust ideid saada. Lisaks ei tea ka palju sa lõuga jaksad tõmmata et oskaks midagi soovitada(milliseid seerijad teha jne),kuna mainisid et esimene trenn oli siis vaevalt sa neid vägapalju teed:)

Jõudu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trenniga pole aktiivselt muidu tegelenud ja otsustasin hakata.Leidsin netist lõuatõmmete suurendamise jaoks kava mis sisaldab negatiivseid lõuatõmbeid.(astud üles ja lased aeglaselt alla)

tegin 3x8 ja 1x4.Peale seda tegin ka kätekõverdusi 1x20, 1x12 , 1x8.

Järgmisel hommikul kui ärkasin olid mu käed äärmiselt kanged, ei saanud isegi alla lasta enne kui paar minutit ei venitanud.

Trenni tegin reedel, nüüd käes esmaspäev ja ikka annab tunda.

Küsimus tuleb siit, kas trenn oli liiga koormav mulle?Või peaksin nüüd täna õhtul ikka sama tegema kuniks keha harjub, ja siis tõsta koormust?

Tänud ette,delusional.

See Sul esimene trenn, ei ole mingi ime, et valu on ja lihas kange, pikemat aega. Minu puhul näiteks on üldse nõndaviisi, et lihas jääb valusaks alles ülejärgmisel päeval peale trenni. Viimasel ajal enam ei kipu jääma valusaks aga on ka paremaid päevi,kui jääb.

"Valu on nõrkus, mis lahkub kehast"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×