Jump to content
Akrapovic

Unustage doping, olümpiavõidu tagavad peet ja vaglad!

Recommended Posts

Unustage doping, olümpiavõidu tagavad peet ja vaglad!

1/1

Venemaa bioloogilise meditsiini agentuur otsustas kulutada 130 000 euro suuruse summa, et välja töötada spetsiaalsest peedisordist preparaadi, mis peaks garanteerima omadele medalivõidud Sotši olümpial.

Väidetavalt uuritakse juba viis aastat peedi mõju sportlikele tulemustele. Antud juurvili sisaldab vajalikke mineraalaineid ja parandavat sportlaste vastupidavust ja kiirust, kinnitas USA St.Louise ülikooli dietoloogiakateedri dotsent Edward Weiss: «Peedist on kasu kõigil vastupidavusaladel – suusatamises, pikamaajooksus, sõudmises, ujumises.»

Venelased võtsid asjast kinni ning üritavad toota peedist kontsentreeritud mahla ning sellest preparaati, mis mõjub sama efektiivselt kui doping, kuid pole keelatud.

Venemaa ajakirjanduse andmetel on bioloogilise meditsiini agentuur välja töötamas ka sportlastele mõeldud valgupreparaate, kus kasutatakse käbeste ja koiliblikate vaklu.

(Orig. arttikel siin :http://sport.postimees.ee/1236392/unustage-doping-olumpiavoidu-tagavad-peet-ja-vaglad/ )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Venelased on ikka inimesed :D

Selleks, et võita ja korralikult trenni teha. Kui tuleb siis tuleb, mõeldakse välja mooduseid, kuidas ainult petta. Saaks ainult lihtsamini :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peet ju teada tuntud asi , pidavat lausa verega imet tegema. Mäletan kui mul kunagi verega probleeme oli siis arst rääkis SÖÖ PEETI JA PEETI JA VEELKORD PEETI :D , mina ei kuulanud sõin maksa ja sain ka vere korda.

Vakladest ei tea midagi aga mäletan veel sõjaväest kuidas instruktor rääkis et lihtsaim viis lihast kasvatada on vihmausse süüa, hoiad hea hunniku raha kokku mida muidu proteiini pulbrite peale raiskad :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peet ju teada tuntud asi , pidavat lausa verega imet tegema. Mäletan kui mul kunagi verega probleeme oli siis arst rääkis SÖÖ PEETI JA PEETI JA VEELKORD PEETI :D , mina ei kuulanud sõin maksa ja sain ka vere korda.

Vakladest ei tea midagi aga mäletan veel sõjaväest kuidas instruktor rääkis et lihtsaim viis lihast kasvatada on vihmausse süüa, hoiad hea hunniku raha kokku mida muidu proteiini pulbrite peale raiskad :D

Sa käisid vist Tai armees :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa käisid vist Tai armees :D

Ma käisin kunagi ikka Eesti armees, selle algus päevil. Meil oli instruktor mingi endine Vene kroonu ohvitser, vist mingi sõjalise õpetuse õppejõud.

Ma võtsin asja huumoriga aga mine sa tea äkki rääkis tõtt ka. Ma pole proovinud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×