Jump to content
kristo1979

päevane energiakulu

Recommended Posts

küsimus siis selline, netis on väga palju kalkulaatoreid, et päevast energiakulu arvestada, aga tulemused varieeruvad +- 500kal vähemalt. kas keegi oskab öelda või anda mingi lingi, mis peaks arvutama suht täpselt ? või oskab keegi ise mulle välja arvestada, palju mu päevane kaloraaz on, et kaalu hoida.

vanus 32, m, 177cm, 84kg. 5 päeva nädalas tööl, torutöö, mitte väga füüsiline, 4-5x nädalas jõusaali, alati pigistan viimase välja trennis. muul ajal suht puhkereziim, tv jne.

olen saanud tulemusi 2400-3400 kalorit, kuid mille järgi siis otsustada, milline on õige :S

ette tänades.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

küsimus siis selline, netis on väga palju kalkulaatoreid, et päevast energiakulu arvestada, aga tulemused varieeruvad +- 500kal vähemalt. kas keegi oskab öelda või anda mingi lingi, mis peaks arvutama suht täpselt ? või oskab keegi ise mulle välja arvestada, palju mu päevane kaloraaz on, et kaalu hoida.

vanus 32, m, 177cm, 84kg. 5 päeva nädalas tööl, torutöö, mitte väga füüsiline, 4-5x nädalas jõusaali, alati pigistan viimase välja trennis. muul ajal suht puhkereziim, tv jne.

olen saanud tulemusi 2400-3400 kalorit, kuid mille järgi siis otsustada, milline on õige :S

ette tänades.

Ca 2691 kcal saan Fitness.ee BAV kalkulaatorit ja kiiremat arvutusteed kasutades.

Milline on õige? Õige on selline, mille juures sinu kehakaal ei tõuse ega lange, vaid püsib sama.

Ükski kalkulaator ei saa 100% teada, kui palju sa end päeva jooksul liigutad. Küll aga annab ette mingi umbkaudse väärtuse, mille järgi toitumist planeerid ja mida vajadusel muudad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

küsimus siis selline, netis on väga palju kalkulaatoreid, et päevast energiakulu arvestada, aga tulemused varieeruvad +- 500kal vähemalt. kas keegi oskab öelda või anda mingi lingi, mis peaks arvutama suht täpselt ? või oskab keegi ise mulle välja arvestada, palju mu päevane kaloraaz on, et kaalu hoida.

vanus 32, m, 177cm, 84kg. 5 päeva nädalas tööl, torutöö, mitte väga füüsiline, 4-5x nädalas jõusaali, alati pigistan viimase välja trennis. muul ajal suht puhkereziim, tv jne.

olen saanud tulemusi 2400-3400 kalorit, kuid mille järgi siis otsustada, milline on õige :S

ette tänades.

Arvuta huvi pärast, palju sa selle valemiga saad:

RMR (rest metabolic rate) = 418 + (20,3 x rasvavaba mass kilodes)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

selle valemiga tuli 1859, see peaks olema siis bav jah ? bavi ma olen saanud igalpool sama suht, aga just see koefitsent on minu arust varieeruv erinevatel lehtedel. yhel öeldakse, et korruta 1.4 , teisel on sama aktiivsuse juures koefitsent 1.7-18, seda just tahakski tegelikult teada, palju see koefitsent reaalselt oleks siis minu aktiivsuse puhul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×