Jump to content
Alexander Andrusenko

Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

Recommended Posts

Kohtume augusti lõpus.

Siim kirjuta mulle meilile kas 30.08 õhtul on reaalne kohtuda?

PS. Täna oli paavst Seoulis, liikumine sellevõrra raskendatud. Aga muidu korralik linn see Seoul!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lava taga ei sobinud ühele asjapulgale mu mitte sportlikud püksid. Tõmbasin siis suured Gaspid peale ja sain seal alal edasi olla :D

attachicon.gifreceived_m_mid_1407513448428_fe857fd284590edb38_0.jpeg

Jaa-jah, selline nõue on, et assistendid ja treenerid peavad ka olema sportlikes koondise riietes. Korra eest soojendusalas peab vastutama koondise peatreeneriks registreeritud isik, aga eks seda jälgivadkõrvalt ka nn. asjapulgad.

Link peatreeneri kohustustele: http://www.europowerlifting.org/fileadmin/epf/data/Head_Coach_Responsibility_update_9_1_2014.pdf

Tuttavad kohad kõik seal Pilzenis. Tšehhidel on korraldus teada-tuntud kõrgel tasemel. Loodan, et oli innustav ja muljeterohke võistlus.

Edu edaspidiseks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loodan et teete kõik usinasti trenni.

Kuna meie Teami ametlik afterparty koht on

Beergarden Tallinnas, siis leidsin eile Tokyost analoogi:-)

Rongiplaan oli selline, alguses ikka väga raske orienteeruda.

https://db.tt/u9B5CJWf

Muudetud kasutaja kaido leesmann poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meie oma veel pole perfect, peaks ettepaneku tegema ;)

Ja sry, aga ei oodanud sind ära, hakkasin trennidega juba pihta. Sai laupäev poistega ühistrenn tehtud, tunne hea ja tahe suur. Tühi tunne kuidagi, kui trenni ei saa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei-hei!

Annan endast ka märku. Trennis käin hetkel isegi päris palju (tuleb ca 5x nädalas ära). Kahjuks lahtise kangiga veel ei saa harjutusi teha, põlv teeb naks-naks ning on valus. Õnneks saan teha rahulikult jalapressi ja muid masinaid. Nii et väga nutune see seis pole :) Järgmine nädal on aeg ka ortopeedile kinni pandud, eks näis mis tema asjast arvab. Selge on see, et sellised sidemete venitused tahavad pikemat aega paranemiseks. Suure tõenäosusega jääb mul sügisel RAWi võistlus vahele. See on siis esimest kord mu pea 5aastase jõutõstmis"karjääri" ajal, kui kuskil jääb võistlemata vigastuse tõttu (mille ma veel sain mitte jõusaalist vaid jalgpalli mängides) :D

Kuna raskeid jala- ja tõmbepäevi hetkel pole, tuli mõte hakata enda painduvusega rohkem tegelema. Nii ma siis vahel peale trenni möllan ja nuputan uusi asju välja, et igav ei hakkaks :D

Eile proovisin esimest korda poolikut kätelseisu. Seina abiga õnnestus natuke isegi vahepeal hoida seda. Mõnus tunne oli, kuidas pead kontrollima oma kerelihaseid, väsitas ikka korralikult.

Panen vahepeal tehtud pilte ka natuke:

Endlaga poosetamas :P

post-20384-0-74416400-1409465714_thumb.j

Värskes õhus venitamine

post-20384-0-43142400-1409465736_thumb.j

Kui vahurulli polnud käepärast, tuli leida sellele alternatiiv :D

post-20384-0-65694000-1409465758_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Millised on naiste kaalukategooriad jõutõstmises?

Saan aru, et tavaliselt käib asi -57 ja +57 kategoorias wilkside alusel aga on olemas ju ikka mingid kategooriad ka...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Millised on naiste kaalukategooriad jõutõstmises?

Saan aru, et tavaliselt käib asi -57 ja +57 kategoorias wilkside alusel aga on olemas ju ikka mingid kategooriad ka...

http://powerlifting.ee/IPF_rulebook_Estonian.pdf

NAISED
Kuni 43,0 kg (ainult noored ja juuniorid)
47,0 kg klass (kuni 47,0 kg)
52,0 kg klass (47,01 – 52,0 kg)
57,0 kg klass (52,01 – 57,0 kg)
63,0 kg klass (57,01 – 63,0 kg)
72,0 kg klass (63,01 – 72,0 kg)
84,0 kg klass (72,01 – 84,0 kg)
84,0+ kg klass (84,01 kg ja üle).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen tagasi oma Kagu-Aasia tripilt ja alustasime Revalis täna uue tsükliga.

Eesmärgiks on vorm ajastada 25.10 Kundas toimuvaks Masters EMV-ks.

Enne suuremaid reise tegin trennis pikemaid seeriaid, parimateks jäid:

24.07 Tarmo Pärna KV tehtud 80kgx57,5kg 1minuti jooksul

25.07 hommikul tegin kohe otsa 50kgx103kordust

Väike video viimasest ettevõtmisest on siin:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii, tuleb ka ajaga kaasas käia ja popp olla :P

Täna õnnestus saada Fitshopist veel üks viimaseid pannkoogipulbried. Lisaks võtsin ka karamellikastme. Peale trenni saigi siis tehtud laadung kooke. Võiks mainida, et kogu valmistamise protsess ei võtnud rohkem aega kui tavalise omleti tegemine. Väga mugav oli selle valmis seguga möllata. Maitselt tulid ka väga maitsvad. Karamellikastme oli aga sellise omamoodi harjumatu maitsega. Ju ma ei ole piisavalt veel dieedil ning lisaks sellele sõime kooke veel jäätise, moosi ja meega :D Oli vaja ikka kõik maitsekooslused ära testida :D

post-20384-0-69797300-1409596374_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole väga pikalt endast juba märku andnud, eluvaim on veel sees ja vaikselt tegutsen. Suvi on möödunud kiirelt, aga trennis üritasin ikkagi korralikult käia, kuigi peale viimast võistlust Rootsis tegin teadlikult 3 nädalat pausi, lisaks oli ka tööl puhkus, ehk siis puhkasin korralikult.

Uuesti alustasin vaikselt juulis ja sedasi nädalast nädalasse kergelt progresseerudes ja harjutusi vahetades see suvi möödunud ongi.

Esmaspäevast siis algas tõsisem ettevalmistus, võtsin katsetada Sheiko programmi nr 30. Antud programmis on küll trenn 3x nädalas, aga maht mida baasharjutustes läbi tuleb töötada on väga suur, eks ole näha kuidas ma need 4 nädalat ära kestan. Esmaspäevane trenn läks 3h, mille käigus tuli 20 seeriat surumisi ja 20 seeriat kükke. Täna on ootamas 20 seeriat tõmbeid ja 20 seeriat surumist.

Mõte oli, et iga nädala lõpus teha väike kokkuvõte, et kuidas on toimunud taastumine ja kas kõik ikkagi on läinud nii nagu kava ette näeb.

Toidulisadest olen pidevalt kasutanud HPR, Hera80 ja trenni ajal on asendamatuks abimeheks EAA või Intra. Esmaspäevast lisasin ka kreatiini ja mõne ajapärast läheb juurde veel beta-alanin.

Lisan ühe video ka suvest, õnnestus teha rekord, aga viimane kordus jääb siiski natuke kripeldama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esimene nädal siis uue kava järgi üleelatud. Võib öelda, et enesetunne on küllaltki normaalne, kõik mis ettenähtud sai kenasti ära tehtud. Kõige raskem oli kolmapäev kus tavaline jõutõmme ja pakkudelt tõmme väsitasid ikka korralikult ära ja trenn venis väga pikaks.

Hetkel ongi kõik trennid umbes 2.5-3h kestnud, aga tundub, et keha harjub ja eile olid pausid juba oluliselt lühemad ning sai natuke intensiivsemalt tööd teha kui esmaspäeval ja kolmapäeval. Eks esmaspäeval ole näha kuidas asi edasi läheb, aga loodan, et kõik liigub siiski tõusvas joones.

Lisan video ka nädala 40-ndast küki seeriast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No nii, nüüdseks on juba 7 trenni 12-nest tehtud ja siiani täitsa elus veel. Kõik mis kava ette näeb on tehtud, kõige raskemad on siiani olnud kolmapäevad, sest jõutõmbes pole harjunud nii palju seeriaid tegema, aga saan hakkama.

Üllatav on see, et keha, eriti just jalad taastuvad küllaltki hästi nendest koormustest, just see oli asi mida ma alguses kõige rohkem pelgasin ja kartsin.

Toidulisadest kasutan ikka hera80 ja HPR peale trenni, Bcaa trenni ajal ning hommikul ja õhtul kreatiin.

Üks video ka esmaspäevasest kükist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pärast Pilsenit olen üritanud puhata. Trenni ka teinud, aga raskusi pole suureks ajanud, üle 150ne pole rinnale ajanud. Kuna õlg hakkas haiget tegema, lisasin kavva jälle lõualõmbed, paari trenniga sain murest lahti. Viimasel ajal on olnudki palju probleeme liigestega, täna valutavad mõlemad küünarnukid ja alaselg.

Üldiselt oli plaan aasta lõpuni jälle kaalu vähendada ja vaikselt trenni teha, siis täna on päevakorral Record Breakers. Tegu siis võistlusega lamades surumises, kuhu on kutsutud 10 Eesti parimat ;)

Record Breakers toimub 18.okt Salmes, algusega 14.00

Täna sai selga aetud särk, tahtsime näha, kus ma hetkel olen ja mida püüdma minna. Tegime 8cm pakule, alustasime 240kg, edasi 250, 260, 270, 280 ( uus rekord ), viimaseks jätsime 285, aga selleks enam jõudu polnud. Kuna esimene raske nädal, siis ei tulnud mõttesse rekordeid teha ja filmida, üritan järgmisel nädalal miskit ka "linti võtta".

Kokkuvõtvalt, pole nii head algust seni olnud, tõenäoliselt on Pilsen siiani sees.

See nädal alustasin kreatiini ja beetaka võtmist, loodan sealt miskit lisa saada järgmiseks trenniks.

Toidulisadest kasutan Olympi BCAA Xplode, Mega Strong Protein ja Malto. Sheik tuleb tavaliselt 120-140g, valk ja süsivesik suhtes 50/50.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu tänane trenn oli umbes minut aega pikk ja koosnes kükkidest :D

Tegelikult toimusid Viljandi meistrivõistlused kiikingus ning soovijad said 2 euro eest proovida 3,5m kiiku. Võtsin siis julguse kokku ja lasin jalad kiigel kinni siduda. Oli ülilahe kogemus, võttis pärast ikka jalad ja käed värisema, adrenaliinilaksu sain kätte :D

Äge oli pea alaspidi ka üleval seisma jääda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Homme siis raskem surumine plaanis. Et rohkem motti oleks panime Hjalmariga püsti väikese kihlveo.

Eelmisel nädalal tegi Hjalmar kahest pakku 270-ga, varu jäi sisse. Minul jäi ka 270 laeks.

Homme tuleb Hjalmaril suruda 280 ja minul 300 8cm kõrguselt. Vahele panime korraliku prae. Kes oma ära ei tee - maksab!

Kutsusime Tarmo.P ka osalema 290-ga, aga ta millegipärast ei tahtnud, ikka juhtub ^_^

Seega Hjalmar, ole homme kohal!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×