Jump to content
Alexander Andrusenko

Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

Recommended Posts

siis arusaadav, mitte, et ma Sinu võimetes kahtleks, aga jah hakkasin mõtlema, et 130kg 21x on natukene liiga karm teema

Olen praegu pannud rõhku rohkem vastupidavusele.

Rekordid korduste peale on olnud: 100kg-40x (2002 kehakaal 107-108), 125kg-24 kordust (2007 kehakaal oli 114-115), 150kg- (17 või 18, ma ei leia täpselt ülesse, aasta 2007); 180-10kordust (2009, kehakaal 118), 200kg-5kordust (2012, kehakaal 128), 210-3kordust (2012, kehakaal 128). Viimased kaks on netis ka üleval.

Järgmine nädal tahan suruda 50kgx100, siis vaatab edasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eli ikka vaikselt tagaplaanil tegutseb Laura varjus. Täna sai vastu ööd käidud Revalis surumas.
Vigastused tasapisi paranevad, kuid veel tip-top korras pole, kui läheb juba paremaks, just siis tundub, et peale seda hakkab jälle allamäge minema.

Laen ülesse viimase seeria surumisest, lõikasin lõpu ära, etjätta veidi teadmatust konkurentidele, mitu korda 70kg-ga tuli. Kuna viimane seeria, siis surumised on koledad, tagumik üleval mõnel korral ja pinge mängib ka vahelduvalt sees, tahab ära kaduda.Xx70kg 31.07.2013.wmv

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui eelmine nädal tegi enamus Reval tiimi liikmeid rinda 4 korda (Kehakaaluga surumine korduste peale,raske rinna trenn,poole kehakaaluga 1 min jooksul, kerge rind ja õlg), siis see nädal on asi kuidagi palju rahulikum :D. Lõunasel ajal olen Revalis kohanud vaid Tarmot, kes tubli töö oma kaalulangetamises teinud, hilistel tundidel võib näha saalis Karl "Välku" ja Henry "Maameest", lisaks Laura ja Artur on enamasti koguaeg kohal. Kas kõik käivad päeval kell 12 või puhkuste aeg ? :D

Siinkohal tänaks omaltpoolt ka kõiki, kes andsid oma panuse juuli kuus toimund tiimi ürituste korraldamisse, olid väga toredad õhtud ja koosveedetud aeg. Tore oli jälle kõiki näha väljaspool jõusaali.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hendriku jutt on puhas laim :D , töö käib ja hinnaalandust teha ei saa.

Praegu käib töö puhtalt sügisese MM suunas, mis on põhieesmärk, selleks, et sinna sõita tuleb olla vähemalt 1040 vormis, muidu ei ole mõtet. Trenni olen selle nimel teinud pidevalt aga nüüd siis algas põhiettevalmistus, sest 10nov ei ole enam kaugel.

Kükis üritan praegu lihtsalt progresseeruda ja hiljem lisan sisse keerulisemad ja just trikooga kükki parandavad harjutused.

Surumises alustasin 80% kava, see on igakord minu puhul vähemalt +7,5kg andnud, loodan, et sama skeem toimib ka seekord, maximumiks võtsin 220, mis tundub hetkel täitsa mõistlik. Täna oli siis teise nädala raske päev ehk 175x6x4, tuli küllaltki kergelt ja selge varuga.

Jõutõmbes hetkel kindlat plaani pole, teen erinevaid tõmbeid(pakkudelt, ise pakul, raamis, jne) tavalist tõmmet üritan teha ehk korra kuus kui sedagi. Kordused plaanin hetkel hoida 6-e peal ja vaikselt hakata alla liikuma vastavalt sellele kui lähedal võistlused on.

Toidulisadest hakkasin kasutama ennem trenni FASTi workout Shocki, tundub väga hästi toimivat, trennis on väga ergas olla, mis mõjub ka kohe kangi liikumisele positiivselt. Trenni ajal joon EAA-d, peale trenni HPR, Hera80 ja dextro. Lisaks alustasin uuesti kreatiini võtmisega, üritan alguses võtta 3x päevas ja umbes 10g korraga.

Tänasest viimasest surumisest ka video

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii, annan endast ka natuke rohkem märku. Suvi on möödunud mõnusalt, sai oldud nädalake reisil ja siis kohe nädal Saaremaal Fitcampi laagris, mis oli väga vahva ja tegus. Sai korralikult trenni tehtud ja süüa :P Väga tore oli ka laagri lõppedes saada väga maitsvaid auhindu. Viimased nädalad on kodus olnud põhitoiduks batoonid ja puding ning joogiks Fatburner :D

Nädala alguses sai tehtud ka üks investeering rasvapõletusse. Nimelt vahetasin oma moraalselt/füüsiliselt vananenud maastikuratta uue hübriidratta vastu välja. Alguses oli selline tunne, et ratas veereb ise. Poleks osanud arvatagi, et rattal ja rattal võib selline vahe olla, kuna igasugune kogemus teist tüüpi ratastega puudus.

Täna sai tehtud ka väheke pikem sõit kesklinnast Viimsi poolsaare tippu ja tagasi. Distantsiks tuli ca 44km. Homme on plaanis igatahes Revalis kükkida... Gonna be fun :P

post-20384-0-69677200-1375473303_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tore teie tegemistest ka kuulda... ;) . Siimul see 175 kg muidugi paras huumor, kuid nagu aru saan siis ei saagi veel kangutada kui esimesed tugevad trennid.

Kohtume trennis! (Mul kohati kurb vaadata kuidas Rapuntsel treeneri käest võtta saab ,kuid loodan et mitte asjatult.... :D )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirjutan ka paar rida oma tegemistest.

Käib ettevalmistus sügiseseks võistluseks. Kaalunumber on eelmise võistlusega "veidi" kukkunud ehk järgmine nädal, kui "sõnaõigus" kaob, kirjutan täpsemalt mis tegin/teen ja ehk saan ka uuesti skännimas käidud ning faktiliste numbritega esimese suurema kokkuvõtte teha.

Blogi tähtsam osa aga see, et eile sai proovitud uut särki. Super Katana custom-made 44/46, eelmised särgid olid nr.48 ja 46/48 :D

Tööd on vaja veel kõvasti teha, aga miskit võimatut ei ole!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Super Katana 44/46 selga saamine oleks revolutsioon surumises. Samas tänapäeval kõik sinnapoole vaikselt liigub.

Kui sa alla 100 saad kaalu, kas siis enam foorumites ei ülbitse? :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Super Katana 44/46 selga saamine oleks revolutsioon surumises. Samas tänapäeval kõik sinnapoole vaikselt liigub.

Kui sa alla 100 saad kaalu, kas siis enam foorumites ei ülbitse? :D

Korrapidaja jääb korrapidajaks, egas sa siis vahepeal plaaninud teletorni kaitsest eemalduda :D

Ma jälgin olukorda Kakumäel, laiendan ala Tabasallu, Sul on Pirita, aga vaata ka Viimsi üle, Siimule jääb kontroll Pärnust saabuvate üle. Koplis pole kontolli, kelle sinna paneme ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Korrapidaja jääb korrapidajaks, egas sa siis vahepeal plaaninud teletorni kaitsest eemalduda :D

Ma jälgin olukorda Kakumäel, laiendan ala Tabasallu, Sul on Pirita, aga vaata ka Viimsi üle, Siimule jääb kontroll Pärnust saabuvate üle. Koplis pole kontolli, kelle sinna paneme ;)

Siim peab ennast veel tõestama :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See nädal palju rõõmu olnud, särk on üks asi, aga teine ja põhiline on kaal. Sain juba eile selle alla 100, täna hommik samuti, seega ametlikult sõnaõigust enam pole :D Eelmine nädal olin 102 peal siis käis mõte peast läbi, et saada see poisi sünnipäevaks alla soti.

Kaal on kukkunud pärast Jaanipäeva 108,5lt 99,8le ( täna 99,9 ), et siis 6e nädalaga pea 9 kilo :)

Põhirõhk toitumisel olnud taimne, eriti marjad jne. Liha suht null, korra või kaks nädalas kana. Küll aga piimatooted ja vadak peale trenni ning paar korda nädalalas muna.

Üritan järgmine nädal skännitud ka saada, oleks numbriliselt näha mis on tulemused.

Nagu eespool mainitud on täna veel kolmas põhjus rõõmu tunda, väiksemal poisil sünnipäev, aastaseks saab. Homme tuleb suurem pidu ( peaks olema kuni 40 inimest ), üritan seal mitte patustada, lippu vaja kõrgel hoida.

Kaido lubas ka koos ülejäänud Reval Teamiga tulla, nii et kisub pulma mõõtu see üritus :D

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×