Jump to content
Alexander Andrusenko

Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

Recommended Posts

Eile osalesin üliõpilaste MV-l väljaspool arvestust, see oli siis järjekorras kolmas ilma varustuseta võistlus 2013. aasta kevadel. Vaim ja keha oli päris väsinud :D Neljapäeval andis tervis ka märku, nimelt muutus nina tatiseks ja kurk valusaks. Reedel oli asi veel hullem, siis päeva jooksul aevastasin oma 20 korda kindlasti :D Õnneks palavikku ei olnud, kuigi enesetunde järgi oleks arvanud, et on. Laupäeval enne kaalumisele minekut veel lootsin, et äkki ei pea võistlema, aga Artur ei lubanud viilida...

Igatahes sai end ära registreeritud ja olin valmis võistema. Kuna olin väljaspool arvestust, siis eesmärgiks oli mingiski alas rekord teha. Kükile lähenesin seekord natuke teistmoodi. Eelmine nädal kolme linna võistlusel jäin 130kg alla, nüüd otsustasin algraskust vähendada. Alustasin 110kg, teine katse 122,5 ning kolmandaks panin 128,5kg, mis siis oli pool kilo rohkem kui eestikatel tehtud reks. Kükkisin selle õnneks raskelt ära.

Surumisel midagi väga head ei olnud, sain kirja algraskuse 67,5 ja teise katse 72,5. Kolmas katse 75kg oli juba liiga raske. Tundub, et surumises langeb vorm ikka kõige kergemini, pole üle kuu aja korralikult suurte raskustega trenni teinud.

Tõmbes alustasin aga kõrgemalt kui enne. Alla panin 140kg, Mõtlesime, mida teha teise katsega. Nimelt 150 ja 152,5 poleks midagi andnud, seetõttu läks peale 155kg, mis siis andis kogusumma rekordi 356kg (parandasin 1kg). Kui see tehtud, mõtlesin tõmmata 160kg. Üles ma ta sain, aga kahjuks ei loetud katset ära :(

Muidu jäin täitsa rahule võistlusega (334,2w), aga nüüd tulemusi vaadates, siis mu eduseis Viielo (332,31w) ja Vunderi (331,09w) ees oli päris napikas. Arvestades seda, et Eli on võimeline suruma 10kg rohkem, siis tuleb kõvasti trenni edasi teha :D

Siin video ka mu viimasest tõmbest:

Muudetud kasutaja LauraL poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teen väikse "kerge" nädala kokkuvõtte.

Mõte oli siis enne uue kavaga alustamist nädal teha neid harjutusi, mille järele isu tuleb ja parajate kordustega.

Teisipäev tegin kükki, see oli ikka väga raske, 65kg kuueste seeriatega hädisesin :D Aga ülejäänud trenn oli mõnus abiharjutusi teha.

Eile tegin surumist. Soojenduse ajal tuli mõte minna kümneste seeriatega nii kõrgele, kui jõuan. Suureks üllatuseks tuli päris hästi välja :D

20,30,40,50,55,60kgx10 ja 60x7. Arvasin, et kustun palju varem ära.

Täna tegin vist üle poole aasta möödumist kitsalt tõmmet, põhimõtteliselt olen aasta otsa ainult sumot teinud, kuigi enne seda olin ainult kitsalt tõmbaja, aga kui sain sumo selgeks, siis tundus kitsalt tõmbamine nii raske, pikk tee ju tõmmata :D

Igatahes seeriad tulid sellised (ilma vööta): 50x10, 70,80,90,100x8 ja 105x5. Väga harjumatu oli, aga jällegi selgus, et väga hull seis ei olegi :D

Laupäeval ehk eksin veel Revalisse ära ja kiusan triitsepsit ka :P

Muudetud kasutaja LauraL poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna saabus siis kauaoodatud kiri tulemusega: "SA Eesti Antidoping poolt 04. aprillil 2013. a läbiviidud võistlusvälise dopingukontrolli tulemus oli negatiivne"

Mul oli au käia proovis seoses Tln-Hel-Sto võistlusega, tänu sellele oli võimalik ka rekordeid teha :)

Kommentaariks võin öelda, et päris põnev kogemus oli. Kui sain kõne, et mind oodatakse proovi andma, tõusis vererõhk küll korraks 200 peale, tuli päris suur ärevus sisse :D. Aga õnneks kogu protseduur sai kiirelt tehtud. Uksest sisenemisest kuni väljumiseni oli aega möödunud ca 45min.

Mõtlesin, et mainiks seoses sellega ära ka, milliseid toidulisandeid olen valmistumisel kasutanud:

1) Olimp BCAA Xplode (praktiliselt iga trenn on trennijoogiks)

2) Beta-Alanine (5g trennijooki, alguses tekitas sellist kerget ärritust just kätele ja huultele, aga nüüd enam pole sipelgaid tekkinud :D)

3) Glutamine (5g trennijooki)

4) Kreatiin (5g trennijooki, eraldi laadimispäevi ei ole teinud)

4) Workout Shock (see on mu salarelv varustusega trennides ja võistlustel :D. Kuna ma õhtuti trennis käies ei saa kofeiiniga jooke juua, sest siis ei tule õhtul und, on see ideaalne just pika võistluspäeva jaoks, kui on vaja erk olla)

5) Intra (kasutasin ühe purgi ära trennijoogina, maitse on väga hea tugev, aga lemmikuks jääb ikkagi Olimpi BCAA Xpolde)

6) Protein Pudding (kui olen laisk ja ei viitsi sooja toitu valmistada, siis on väga hea üks pudinguports sisse lasta. Hetkel on kasutuses tumeda šokolaadi oma, järgmisena tahaks proovida valget šokolaadi)

7) Omega3 (1 kapsel päevas)

8) Olimp Vita-min (üks parimaid asju ettevalmistuse ajal)

Tahaks tänada Fitshop´i toetuse eest. See annab ikka väga palju juurde, kui saab vajalikke lisandeid kasutada. Tänu sellele on taastumine väga hea ja see talv oli vist esimene üldse, kui ma päris haigeks ei jäänud. Paar korda oli tunne, et hakkan jääma, aga siis läks suur kogus c-vitamiini sisse ja tervis oli jälle korras. Ükski viirus ei murdnud mind maha :)

Illustreeriv pilt ka :D

post-20384-0-49120500-1368198630.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole nüüd väga pikalt kirjutanud, aga püüan seda viga hetkel natukenegi parandada. Peale EMV-d oli 2 võisltust, kolmelinna võistlus ja nädal peale seda kohe Üliõpilaste MV, nendest kirjutan natuke pikemalt kui hooaaja kokkuvõtte kirjutan.

Praeguse seisuga saab kevadhooaeg läbi juba 8 päeva pärast kui Kaunases toimub lamades surumise MM.

Täna tegin viimase särgi trenni, võib öelda, et pole väga viga ja korraliku taastumise ja laadimisega suudan ehk oma rekordit ka parandada. Kuna võistlused on küllaltki järjest olnud, siis ainult 2 särgi trenni olengi saanud teha, aga see mis kevadel realiseerimata jäi tuleb nüüd ära teha.

Nii pikka võistlusperioodi pole mul veel olnud ja vormi hoidmine on kõvasti keerulisem kui selle tegemine, siin on kindlasti väga suureks abiks olnud vanad sõbrad, HT-R, Hera, dextro,kreatiin ning trenni ajal Intra.

Lisan tänasest algraskuse katsest ka video

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna saabus siis kauaoodatud kiri tulemusega: "SA Eesti Antidoping poolt 04. aprillil 2013. a läbiviidud võistlusvälise dopingukontrolli tulemus oli negatiivne"

Mul oli au käia proovis seoses Tln-Hel-Sto võistlusega, tänu sellele oli võimalik ka rekordeid teha :)

Kommentaariks võin öelda, et päris põnev kogemus oli. Kui sain kõne, et mind oodatakse proovi andma, tõusis vererõhk küll korraks 200 peale, tuli päris suur ärevus sisse :D. Aga õnneks kogu protseduur sai kiirelt tehtud. Uksest sisenemisest kuni väljumiseni oli aega möödunud ca 45min.

Mõtlesin, et mainiks seoses sellega ära ka, milliseid toidulisandeid olen valmistumisel kasutanud:

1) Olimp BCAA Xplode (praktiliselt iga trenn on trennijoogiks)

2) Beta-Alanine (5g trennijooki, alguses tekitas sellist kerget ärritust just kätele ja huultele, aga nüüd enam pole sipelgaid tekkinud :D)

3) Glutamine (5g trennijooki)

4) Kreatiin (5g trennijooki, eraldi laadimispäevi ei ole teinud)

4) Workout Shock (see on mu salarelv varustusega trennides ja võistlustel :D. Kuna ma õhtuti trennis käies ei saa kofeiiniga jooke juua, sest siis ei tule õhtul und, on see ideaalne just pika võistluspäeva jaoks, kui on vaja erk olla)

5) Intra (kasutasin ühe purgi ära trennijoogina, maitse on väga hea tugev, aga lemmikuks jääb ikkagi Olimpi BCAA Xpolde)

6) Protein Pudding (kui olen laisk ja ei viitsi sooja toitu valmistada, siis on väga hea üks pudinguports sisse lasta. Hetkel on kasutuses tumeda šokolaadi oma, järgmisena tahaks proovida valget šokolaadi)

7) Omega3 (1 kapsel päevas)

8) Olimp Vita-min (üks parimaid asju ettevalmistuse ajal)

Tahaks tänada Fitshop´i toetuse eest. See annab ikka väga palju juurde, kui saab vajalikke lisandeid kasutada. Tänu sellele on taastumine väga hea ja see talv oli vist esimene üldse, kui ma päris haigeks ei jäänud. Paar korda oli tunne, et hakkan jääma, aga siis läks suur kogus c-vitamiini sisse ja tervis oli jälle korras. Ükski viirus ei murdnud mind maha :)

Illustreeriv pilt ka :D

post-20384-0-49120500-1368198630.jpg

Hea, et tood ära nimekirja tooteid mida ettevalmistuses kasutad, see võtab teistel ka stressi maha, eriti kui on jumal teab mis "gainerid" , et dopinguproovis probleeme ei tuleks sööge kontrolli juba läbinud sportlaste poolt soovitatud lisandeid. Ise olen seda korduvalt sama teinud ja see lisab usaldust neile toodetele, sest vaatamata sellele, et teadlikult ei ole söönud midagi keelatut jääb alati sama tunne mida kirjeldasid... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole nüüd väga pikalt kirjutanud, aga püüan seda viga hetkel natukenegi parandada. Peale EMV-d oli 2 võisltust, kolmelinna võistlus ja nädal peale seda kohe Üliõpilaste MV, nendest kirjutan natuke pikemalt kui hooaaja kokkuvõtte kirjutan.

Praeguse seisuga saab kevadhooaeg läbi juba 8 päeva pärast kui Kaunases toimub lamades surumise MM.

Täna tegin viimase särgi trenni, võib öelda, et pole väga viga ja korraliku taastumise ja laadimisega suudan ehk oma rekordit ka parandada. Kuna võistlused on küllaltki järjest olnud, siis ainult 2 särgi trenni olengi saanud teha, aga see mis kevadel realiseerimata jäi tuleb nüüd ära teha.

Nii pikka võistlusperioodi pole mul veel olnud ja vormi hoidmine on kõvasti keerulisem kui selle tegemine, siin on kindlasti väga suureks abiks olnud vanad sõbrad, HT-R, Hera, dextro,kreatiin ning trenni ajal Intra.

Lisan tänasest algraskuse katsest ka video

Ma saan aru ,et see 280 saab olema ka su algraskus MM -l? Edu ja kordaminekuid soovides ja peaasi ,kui enda rekordi saad üle tehtud, et mark uude numbrisse viia ja ei ole see 300 ka kaugel - iga asi oma ajal. On mingi eelinfo ka juba üleval, et kes ja kui suure algraskusega alustab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

280 on algraskus jah hetke seisuga, kui enesetunne võistlustel kiita pole siis lähen algraskuste kindla peale tegema ja võtan natuke kasvõi alla kui tarvis. Teiste meeste kohta ei tea, aga 9 meest peaks 300+st alustama, seega kohta püüda on raske, aga eks ma lähengi rohkem oma võistlust tegema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea, et tood ära nimekirja tooteid mida ettevalmistuses kasutad, see võtab teistel ka stressi maha, eriti kui on jumal teab mis "gainerid" , et dopinguproovis probleeme ei tuleks sööge kontrolli juba läbinud sportlaste poolt soovitatud lisandeid. Ise olen seda korduvalt sama teinud ja see lisab usaldust neile toodetele, sest vaatamata sellele, et teadlikult ei ole söönud midagi keelatut jääb alati sama tunne mida kirjeldasid... ;)

Kui ma käisin kontrollis, siis mul oli vist kasutusel 45 lisandit umbes ja anti lisapaber, kuhu lisandite nimekiri ära mahuks:-).

Eelnevalt olin kõik kasutusel olnud lisandid ka antidopingust läbi "lasknud" ehk olin küsinud, kas võin neid kasutada. Nad muutusid mingi hetk juba suht närviliseks vist, kui saatsin uue lisandite nimekirja neile ja küsisin, et kas see ja see lisand on lubatud :-).

Seega ega ikka ei ole mõtet põdeda küll, kui ostad normaalse firma lisandeid. Tundmatud on muidugi kahtlased ja neist tasuks eemale hoida, eriti mingid uued turule toodud tooted.

Muudetud kasutaja renku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis viimane trenn ennem MMi tehtud. Tegin kergelt jalga, tunne oli täitsa hea. Homme hommikul siis 7h-ne sõit Kaunasesse, mis ei tohiks väga hull olla, aga eks kui kohal olen siis on pilt selgem.

Võistlus ise toimub laupäeval kell 13.00, mis peaks mulle sobima. Algraskuseks on hetkel valitud 280, mis viimase trenni põhjal on kindel, aga põhiline on tulemus kirja saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleme edukalt Kaunases kohal, homme hommikul kell 11 Taavi Pehme võistlus ja peale seda minu oma. Tunne on hetkel hea, olen hotellis ja puhkan autosõidust, käisime ka korra poes, hotell on täpselt peatänava kõrval ja sai ka seal natuke jalutada, aga kaamera unustasin kahjuks hotelli, seega pilte pole, aga muidu on tore :D .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teen väikse kokkuvõtte ka eelnevatest nädalatest. Olen nüüd korralikult trennis käinud ja pikki seeriaid teinud. Kõige magusam on ikka see 10x10 kükk :P

Homme õhtul sõidame aga Saaremaale, plaanin osa võtta lamades surumise võistlusest. Selleks ette pole valmistunud kuidagi, kavatsen võtta seda kui fun-võistlust :) Aga kui väga vaja, eks siis pingutan ka :D

Täna aga lasin linti võtta ühe "edeva" video ka vahelduseks küki, surumise ja tõmbe omadele :D

Tundub, et natuke liha nagu oleks peale tekkinud

Natuke läheb veel aega, youtube töötleb videot

Muudetud kasutaja LauraL poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest UrmoPaju

Teen väikse kokkuvõtte ka eelnevatest nädalatest. Olen nüüd korralikult trennis käinud ja pikki seeriaid teinud. Kõige magusam on ikka see 10x10 kükk :P

Homme õhtul sõidame aga Saaremaale, plaanin osa võtta lamades surumise võistlusest. Selleks ette pole valmistunud kuidagi, kavatsen võtta seda kui fun-võistlust :) Aga kui väga vaja, eks siis pingutan ka :D

Täna aga lasin linti võtta ühe "edeva" video ka vahelduseks küki, surumise ja tõmbe omadele :D

Tundub, et natuke liha nagu oleks peale tekkinud

Seda selga on küll ilus vaadata :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tubli, varsti kulturismi lavale?<br />Laura sa tegid viimastel Eesti MV noored juun. ja vet. pilte (vähemalt autasustamisel)<br />Kas neid viitsid üles laadida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tubli, varsti kulturismi lavale?<br />Laura sa tegid viimastel Eesti MV noored juun. ja vet. pilte (vähemalt autasustamisel)<br />Kas neid viitsid üles laadida?

Kas see pilt on Sinu autasustamiselt? https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151640274421535&set=pb.616871534.-2207520000.1369934500.&type=3&theater

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eelmine laupäev sai siis Saaremaal surumas käinud. Minu jaoks läks võistlus väga hästi, sain 1. koha surudes 72,5kg. Isegi läks päris hästi, kui arvestada seda, et eelmine õhtu sai Kuressaares basseinis ja mullivannis ligunetud :D

See nädal aga olen tubli olnud ja lisanud aeroobse trenni lisaks jõusaalile. Olen nüüd kolmel järjestikusel päeval hommikul enne tööd rulluisutamas käinud. Vanasti sai ikka suhteliselt palju rullitatud, aga eelmine aasta ei saanud kordagi rulluiske välja. Tuleb see kaotatud aeg nüüd tagasi teha.

Hommikul 6.30 äratus, 6.50 rullid all ja ca 10,5km 40 minutiga. Täitsa paras koormus hetkel. Ja peale värskendavat trenni koju sööma.

Täna peale hommikust rasvapõletust :D

post-20384-0-41047000-1370538937_thumb.j

Kuna eile õhtul enne trenni minekut tuli kohutav uni peale, siis mõtlesin, et teen täna kaasa Workout Shocki. Hakkasin seda juba 4 aeg vaikselt jooma ja see oli lihtsalt uskumatu, mis tunne täna trennis oli. Sellist asja pole ma enne küll tundud. Selline purakas oli sees, saaks aint lammutada. Tegin triitsa ja selga. Trenni lõpus mõtlesin, et proovin veel dipse teha. Eelmine nädal jõudsin elus esimest korda neid üldse teha, siis oma suureks üllatuseks tuli 4; 4; 5; 5. Ega ma täna palju rohkemat lootnud ka, aga tegema hakates tuli ja tuli :D Esimene kord tuli 8x ja teine kord sama palju. Selleks kutsusin Siimu filmima ka. See tõmbas juba triitsa suht täis. Siis veel peale 4 ja 5 kordust. Peale rööbaspuudel surumist oli tuju ikka päris hea. Huvitav, kui suur osa oli sellel Workout Shockil :D

Video ka teisest seeriast:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen nüüd peale MMi ja Saaremaa võistlusi puhanud, õigem vist oleks öelda, et juba peale MMi, sest ennem Saaremaal toimunud võistlusi ühtegi trenni ei teinud. Täna siis oli juba päris korralik isu tagasi, et tahaks rauda liigutada, aga kuna tõsisem ettevalmistus hakkab alles järgmisest nädalast, siis sellel nädalal teen tunde järgi neid asju mille järgi tahtmist ja isu on. Täna otsustasin, et teen surumist, mingi aeg tagasi oli plaanis teha 50kg korduste peale, aga kuna suur poiss juba siis mõtlesin, et teen pigem 100kg-ga, Mingeid erilisi ootusi või lootusi polnud, 25x oli esialgu mõttes, et kui selle ära teeks siis väga ei nukrutse, kuna pikki seeriaid pole juba pmts 4 kuud teinud, siis kartsin, et lööb lihase kohe varakult täis ja sinna kangi alla ma jään ka. Reaalsus oli aga natuke teine õnneks, suutsin rohkemat kui plaanis oli ning ma usun, et kui 2 nädalat pikemaid seeriaid teha, siis mõne korduse peaks juurde saama ehk küll. Võtsime selle humoorika ettevõtmise linti ka.

100kgx37

Muudetud kasutaja Siim Rast poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×