Jump to content
Alexander Andrusenko

Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

Recommended Posts

Aga kui juba kritiseerimiseks läks, siis veidi mõtteainet. Olen märganud saalis ( mitte Revalis ) inimesi, kes tulevad saali lindile jooksma või jalutama ja ainult sellega tegelema, saali hantleid näppima ei minda. Et siis sa maksad raha kuukaardi eest, lisaks kulutad aega sinna ja tagasi sõitmisele, kui seda kõike teha tasuta oma maja taga

Tihtipeale enamikel inimestel on just "seda" keskkonnavahetust hirmsasti vaja, et üldse hakata tegelema regulaarse füüsilise tegevusega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks see ole, nagu paljude teiste asjadega, peas kinni. Olen jooksnud saalis küll aga eelistan normaalse ilma puhul välitingimusi, aeg läheb kuidagi rutem. Väljas on selline "punktide" vaheline jooksmine. Vaatad, et jooksed selle kohani, selt sinna ja üks hetk avastad, et polegi enam palju jäänud, seevastu minul saalis aga läheb mõte pideva väsimise peale. iseasi kui vahest sattuda kuidagi sellele mõttelainele, et tõsiselt mõtled millegi üle aga suures plaanis leian, et mõistölikum on "Tarmo-variant". Mudugi juhul kui sellele saali ei järgne. Sellegi poolest, jookse kus tahate :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

100kg sportlane peakski suutma kõike teha. Kursavend kaalus 105kg ja tegi kõike kaasa. Isegi võimlemisvõistluse võitis ära.

Vaata, kes on 10 km jooksus 55-s: maini, et jooksin sõjaväesaabastes ja -vormis :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aeg on korralik ja noh kui oled harjunud saabastes jooksma, miks siis mitte joosta... :D Selle varu osas ma kahtlen ,sest olen neid varuga mehi ka saalis näinud, et a la 3 kordust veel tegelikult oli pingutus juba selline, et heal juhul 1 kordus abiga... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle varu osas ma kahtlen ,sest olen neid varuga mehi ka saalis näinud, et a la 3 kordust veel tegelikult oli pingutus juba selline, et heal juhul 1 kordus abiga... ;)

No Eriti seeria 180kg oli visuaalselt juba esimeses korduses abi vaja, aga näe, tegi x8. Enamik jah teevad seeria muretult viimase korduseni ja siis järsku saab jõud otsa. Ehk inimesed on erinevad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud informatsiooni eest! Meil Tartus igal pool max 51 kg-sed ja tahaks suuremaid ka proovida. Järgmine kord kui pealinna satun tulen külastan Teie saali ja proovin ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aeg on korralik ja noh kui oled harjunud saabastes jooksma, miks siis mitte joosta... :D Selle varu osas ma kahtlen ,sest olen neid varuga mehi ka saalis näinud, et a la 3 kordust veel tegelikult oli pingutus juba selline, et heal juhul 1 kordus abiga... ;)

Kahtlemine pole keelatud B)

Homme muide lähen 10-võistlust tegema üle paari aasta :-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida su heite-ja tõukealad teevad? Või lähed niisama nalja tegema?

Vasak käsi on kõrval :-)

Püüan tõugata 12 kanti ja heita 35-40 vahele, odast pole hetkel aimugi (kunagi on seda julmalt paugutatud, aga vanus ja jõusaal teeb oma töö). Kõige keerulisem on teivahüpe, kus vasak käsi peaks toetama, aga 2-st meetrist ikka üle lendan :-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vasak käsi on kõrval :-)

Püüan tõugata 12 kanti ja heita 35-40 vahele, odast pole hetkel aimugi (kunagi on seda julmalt paugutatud, aga vanus ja jõusaal teeb oma töö). Kõige keerulisem on teivahüpe, kus vasak käsi peaks toetama, aga 2-st meetrist ikka üle lendan :-).

3000 punniga oleks rahul, alla selle on jura.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida sa piinad ennast. Ravi välja ja tee korralikult.

Ega sa ise ka kaifi ei saa sellest käsi kõrval tegemisest.

Mul pole midagi ravida, uus operatsioon aint aitab ja siis rangluu lahti võtta vaja. Pakun, et minu "sportlastee on läbi" :)

Muudetud kasutaja renku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vasak käsi on kõrval :-)

Püüan tõugata 12 kanti ja heita 35-40 vahele, odast pole hetkel aimugi (kunagi on seda julmalt paugutatud, aga vanus ja jõusaal teeb oma töö). Kõige keerulisem on teivahüpe, kus vasak käsi peaks toetama, aga 2-st meetrist ikka üle lendan :-)

2.40 pidi teivashüppes ju une pealt tulema.... :D kui ma mäletan su kommentaari meie Fitcampi teivashüppevõistluse kohta.... ;) Kuid tunnen sulle kaasa, sest spordimehena ei lähe sa lihtsalt osalema, vaid ennast ületama ja vigastused eriti harrastussportlastel on kerged seal tulema, seega hoia ennast ja teibi kõik kinni mida saab... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

2.40 pidi teivashüppes ju une pealt tulema.... :D kui ma mäletan su kommentaari meie Fitcampi teivashüppevõistluse kohta.... ;) Kuid tunnen sulle kaasa, sest spordimehena ei lähe sa lihtsalt osalema, vaid ennast ületama ja vigastused eriti harrastussportlastel on kerged seal tulema, seega hoia ennast ja teibi kõik kinni mida saab... ;)

2.40 tulebki une pealt, kui 2 käega saan hüpata ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli järjekordne surumise trenn, läksin kolmestega üles. Viimased seeriad olid 3x150, 3x160, 3x167,5. Siis tegin slingshotiga 3x180 ja 3x187,5. Pärast seda kergelt trapetsit ja slingshotiga surumist pakule - 3x200, 3x207,5, 3x212,5. Lisaks triitsepsile kitsa haardega surumist, kus viimane oli 6x112,5kg, ja veel paar harjutust triitsepsile. Hea on see, et 200+ raskused ei tundu hetkel rasked käes. Tavaliselt on esimesed trennid 200+ raskused raskemad tundunud. Järgmine trenn proovin juba särki, kui see selga läheb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli järjekordne surumise trenn, läksin kolmestega üles. Viimased seeriad olid 3x150, 3x160, 3x167,5. Siis tegin slingshotiga 3x180 ja 3x187,5. Pärast seda kergelt trapetsit ja slingshotiga surumist pakule - 3x200, 3x207,5, 3x212,5. Lisaks triitsepsile kitsa haardega surumist, kus viimane oli 6x112,5kg, ja veel paar harjutust triitsepsile. Hea on see, et 200+ raskused ei tundu hetkel rasked käes. Tavaliselt on esimesed trennid 200+ raskused raskemad tundunud. Järgmine trenn proovin juba särki, kui see selga läheb.

Aless, kui on võimalik, siis tee teinekord mõni video oma rasketest seeriatest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul pole midagi ravida, uus operatsioon aint aitab ja siis rangluu lahti võtta vaja. Pakun, et minu "sportlastee on läbi" :)

Ära veel paku midagi, vaata mis saab. Jääb kaks aastat vahele pole ka hullu, sa oled veel ju noor :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna piirdusin aeroobsega. 5,5km jalutamist, selle sees vanema poisiga külastasime kakumäel erinevaid mänguplatse, 30 min muru niitmist ja 1,5h autode pesemist. Kõik see kokku kestis 5st 9.30ni õhtul, vee kaotust 1,5kg.

Muudetud kasutaja tarmop poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×