Jump to content
AnneP

IFBB Women's World Championships 2011 - selgusid dopingutulemused

Recommended Posts

post-22-1318690035_thumb.jpg

Korrigerime täna veel natuke poseerimist nii Natalial ja Olegil, homme anname endast 120%... :D Oleg on seljatagant eriti teinud korraliku edasimineku kõrval seisab 12 kilo raskem mees...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tore on näha üle pika aja võitlusvõimelist grimmi:)

Mitte ainult võitlusvõimelist, vaid üle prahi :D

Eks ole juba harjutatud ka - praegu tundub, et oleme skeemi selgeks saanud ja ei ole seda väristamist, et mis nüüd saab või kuidas reageerib. Korralik naha koorimine 3-4 korda ja siis kaks kihti alla neljapäev ja reede õhtul ja võistluspäeva hommikul uus kiht peale ja vahetult lava taga vaid natuke õli, mis paneb naha elama...ja nii lihtne see ongi... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sportlased läksid hetkel sööma. Ma ise olin vahepeal trennis, tegin 2,5 tundi intensiivset suuremahulist selja ja biitsepsi trenni. Väga mõnus oli, tegime koos Azerbaidzaani kulturismi ja fitnessi liidu presidendi Raufiga. Mees ise 52 ,kuid käib 6 korda nädalas regulaarselt harjutamas ja on oma vanuse kohta väga heas vormis. Nägime viimati Baikali võistlusel üle kahe kuu tagasi ja mees vaatas imestusega ja ütles, et (tõ silno pribavil - tõlkes, et sa oled palju juurde võtnud või ka vormi parandanud), ma ütlesin et ma olen 4 kilo sellest ajast maha võtnud, see tegi tal silmad suureks. Igal juhul on positiivne, et vorm liigub õiges suunas eks järgmine nädalavahetus saame selle kohta esimese vastuse PM.

Peale trenni käisin türgi saunas ja basseini ujumas, väga mõnus.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu jaoks tänane päeva üllataja oli bikini fitnessi -163cm võistlenud ja koos meiega Budabestist Novi Sadi sõitnud läti nooruke võistleja Irina Palaguta. Ütleme nii ,et ma ei tundundnud teda ära laval, mis sest et koos võistluspaika sõitsime... :D Ikka make teeb naistega imesid - ise mõtlesin ,et lätlased tulevad lihtsalt osalema, olin sed noorukest tütarlast alles juuniorite fitnessi kategoorias näinud ja ei osanud temast eriti midagi arvata, kuid see mis ma laval nägin üleatas igasugu ootused. See kuidas ta "töötas" kogu laval oleku aja kuni lavalt maha astumiseni - ületas ka paljud kogenud võistlejad ja ma ei imesta kui ta homme maailmameitsriks tuleb, lihtsalt hakkas niipalju silma võrreldes teistega... :D Igal juhul läti bikini fitnessi kool paistab et töötab täitel tuuridel.

Kui ma teise kaardi pealt saan kätte pildid, mis on tehtud lennujaams kui saabusime, saate näha tottaly change... :D

võistleja nr 34.

post-22-1318703382_thumb.jpg

post-22-1318703410_thumb.jpg

post-22-1318703514_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Superlahedad pildid!

Ott! Olge selles spordihallis ettevaatlikud, et endale vuntsidega sitikaid koju ei tooks! :D

Kevadel seal kubises neist, kuid nüüd on külmem - lava taga on uksed lahti ja ütleme, nii et oled nagu õues, väljas on meie mõttes veel soe -ehk selline 12-14 kraadi ,kuid ega seal paljalt ringi joosta ja oodata lava taga väga mõnus ei ole. On mis on , kuid kõrvalasuvasse baari - kus käime iga kord kohvitamas, tellisin homseks kaks pudelit šampust ära... :D Serbia hall on meile olnud ikka üliedukas Kooviti Kuld, Liisa kuld jne. loodame selle jätku homme... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtusöök söödud, killuke liha ja natuke salatit - ega siin midagi endalgi priisata ei ole. Kui nädala pärast tahan terav olla, siis tuleb ka hoida... :D

Koos lätlastega õhtustamas.

post-22-1318709069_thumb.jpg

post-22-1318709086_thumb.jpg

Selle pildiga meenus kohe meie kõrval laua rahvast vaadates laul: Mis te teete, mis te teete teise laua rahvas... :D

post-22-1318709126_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×