Jump to content
AnneP

IFBB Women's World Championships 2011 - selgusid dopingutulemused

Recommended Posts

Oleme kohal ja kõik on kontrolli all, väljaarvatud see,et nett on üliaeglane ja kaart mille kaalumisel meie sportlastest on kinni jooksnud näitab card error ja ei lase pilte maha laadida. Kui on targemaid öelge, milles asi...? Teine kaart oli ka kaasas, kuid error tekkis täpselt peale seda kui Natalia ja Oleg olid kaalumise lõpetanud.

Sõit kujunes üle kivide ja kändude, selline on tee Budapesti ja Novi Sadi vahel, sõitsime kokku 5,5 tundi koos piiripeatusega ca 1 tund. Jõudisme hotelli vahetult enne registreerimise algust ja siis selgus, et hotell on täis ja meid saadetakse teise hotelli. Õnneks olid venelased nii külalislahked ja lasid oma tubades võistluskostüümid selga panna ja võistlejad olid registreerimiseks ilusasti valmis. Olegil on kategoorias vaid 3-4 meest (3 käis läbi ja 1 ei mahtunud esimese hooga sisse, kas oli raskem anti aega 30 min, ma ei tea kas sisse sai), kuid mis sa teed kui ei ole vastaseid...Tema pärast v'iks neid seal ka 25 olla vahet poleks... :D konkurent Kalentšikov ei ole ka mingis ulme vormis, seega eks homme paistab.Natalial on muidugi keerulisem nagu arvata võis, eriti kuiv on ukraina Titarenko, vene naised on nagu nad olnud on - ega ka kaalumise järgi ritta ei pane.

Peale kaalumist ootasime siis kunas meid hotelli viiakse, mitte keegi midagi tea, läks aega kui lõpuks juba muutusin närviliseks ja hakkasin riidlema, mida minuga juhtub harva, kuid nad suutsid seda teha... :P Küsisin, et miks nad orgunnivad kui ei suuda seda teha, seal oli asi ikka korralikult kinni jooksnud. Suure sõimu ja karjumise peale - tõsteti meid ümber 5 tärni hotelli President... :D Nüüd elame 2 toalises sviidis ,kus kõik vajalik olemas, jõusaal, ujula lisaks kõik mugavused....Vahest on hääle tõstmisest ikka kasu. :D

Seega proovin panna kaabli järgi, sest WI -fi on üliaeglane. Püsige lainel, võistlejad on vaja veel grimmida...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei, ikkagi siiski kogu maailma fitnessi tipud on end kohale vedanud.

Tsiteerides klassikudi: " Härra Maurus on alati kodus, kui raha tuuakse" :-)

Võidab ju naiste fitnessi absoluutne võitja kokku 2000€

Vaata hoolega neid, kes seisavad pildil tagaplaanil, kas tunned kedagi ära?

post-17-1318649805_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere hommikust, sportlased on pestud,kustud ja kammitud nagu öeldakse. Grimm on super - ja enesetunne kõigil väga hea. Ca tunni pärast algab eelvõistlus, seega pöidlad pihku eks ma pärast kirjutan mis mulle lava eest silma hakkas. Ma ei tea ehk tehakse kuskilt serbia saidilt ka otseülekanne kui kuulen annan teada, et vähemalt finaali saaksite otse vaadata.

Sportlased tervitavad fänne!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere hommikust, sportlased on pestud,kustud ja kammitud nagu öeldakse. Grimm on super - ja enesetunne kõigil väga hea. Ca tunni pärast algab eelvõistlus, seega pöidlad pihku eks ma pärast kirjutan mis mulle lava eest silma hakkas. Ma ei tea ehk tehakse kuskilt serbia saidilt ka otseülekanne kui kuulen annan teada, et vähemalt finaali saaksite otse vaadata.

Sportlased tervitavad fänne!

joudu poosetamises :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleme kohal ja kõik on kontrolli all, väljaarvatud see,et nett on üliaeglane ja kaart mille kaalumisel meie sportlastest on kinni jooksnud näitab card error ja ei lase pilte maha laadida. Kui on targemaid öelge, milles asi...? Teine kaart oli ka kaasas, kuid error tekkis täpselt peale seda kui Natalia ja Oleg olid kaalumise lõpetanud.

Sõit kujunes üle kivide ja kändude, selline on tee Budapesti ja Novi Sadi vahel, sõitsime kokku 5,5 tundi koos piiripeatusega ca 1 tund. Jõudisme hotelli vahetult enne registreerimise algust ja siis selgus, et hotell on täis ja meid saadetakse teise hotelli. Õnneks olid venelased nii külalislahked ja lasid oma tubades võistluskostüümid selga panna ja võistlejad olid registreerimiseks ilusasti valmis. Olegil on kategoorias vaid 3-4 meest (3 käis läbi ja 1 ei mahtunud esimese hooga sisse, kas oli raskem anti aega 30 min, ma ei tea kas sisse sai), kuid mis sa teed kui ei ole vastaseid...Tema pärast v'iks neid seal ka 25 olla vahet poleks... :D konkurent Kalentšikov ei ole ka mingis ulme vormis, seega eks homme paistab.Natalial on muidugi keerulisem nagu arvata võis, eriti kuiv on ukraina Titarenko, vene naised on nagu nad olnud on - ega ka kaalumise järgi ritta ei pane.

Peale kaalumist ootasime siis kunas meid hotelli viiakse, mitte keegi midagi tea, läks aega kui lõpuks juba muutusin närviliseks ja hakkasin riidlema, mida minuga juhtub harva, kuid nad suutsid seda teha... :P Küsisin, et miks nad orgunnivad kui ei suuda seda teha, seal oli asi ikka korralikult kinni jooksnud. Suure sõimu ja karjumise peale - tõsteti meid ümber 5 tärni hotelli President... :D Nüüd elame 2 toalises sviidis ,kus kõik vajalik olemas, jõusaal, ujula lisaks kõik mugavused....Vahest on hääle tõstmisest ikka kasu. :D

Seega proovin panna kaabli järgi, sest WI -fi on üliaeglane. Püsige lainel, võistlejad on vaja veel grimmida...

Selles suhtes, et kui järgmisel nädalavahetusel Rootsis ka mingi jama on hotelliga vms, siis Ott ära ennast tagasi hoia! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere hommikust, sportlased on pestud,kustud ja kammitud nagu öeldakse. Grimm on super - ja enesetunne kõigil väga hea. Ca tunni pärast algab eelvõistlus, seega pöidlad pihku eks ma pärast kirjutan mis mulle lava eest silma hakkas. Ma ei tea ehk tehakse kuskilt serbia saidilt ka otseülekanne kui kuulen annan teada, et vähemalt finaali saaksite otse vaadata.

Sportlased tervitavad fänne!

Juba eilseid pilte vaadates, tundub, et on supergrimm! Siinkohal peaksid kõik Eesti ja maailma MV osalejad nüüd kindlasti ka seda grimmu jälgima ja võrdlema teistega. Edu meie sportlastele!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peale eelvõistlust on meie võistlejatel kõik kontrolli all.

Tõenäosus ilmameistri tiitlite võitmisele püsib endiselt kõrgel.

Kannatust, õige pea hakkab Ott otse sündmuste epitsentrist fotomaterjali levitama.

(tehnilised probleemid lahenesid, õnneks)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

FINALISTS (Fitness classes) - thanks to www.eastlabs.biz

Fitness -163cm

č.2 Zhurina Ekaterina ... Russia

č.3 Marisela Tomalcev ... Serbia

č.5 Dominika Multanova ... Slovakia

č.7 Melinda Szabó ... Hungary

č.8 Janaina Barosa Matos ... Brazil

č.9 Taraba Sifter Timea ... Hungary

Fitness +163 cm

17 Dvortsova Tatiana ... Russia

19 Chukaeva Natalia ... Russia

20 Titarenko Alevtyna ... Ukraine

21 Natalia Nazarenko-Kiivikas ... Estonia

22 Orobets Oksana ... Ukraine

23 Marta Virginia Aguiar Fernandez ... Uruguay

Fitness men

25 Oleg Anissimov ... Estonia

26 Kolenchikov Sergey ... Russia

27 David Baburek ... Czech Rep

28 Kasmynin Yury ... Russia

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
FINALISTS (Fitness classes) - thanks to www.eastlabs.biz

Fitness -163cm

č.2 Zhurina Ekaterina ... Russia

č.3 Marisela Tomalcev ... Serbia

č.5 Dominika Multanova ... Slovakia

č.7 Melinda Szabó ... Hungary

č.8 Janaina Barosa Matos ... Brazil

č.9 Taraba Sifter Timea ... Hungary

Fitness +163 cm

17 Dvortsova Tatiana ... Russia

19 Chukaeva Natalia ... Russia

20 Titarenko Alevtyna ... Ukraine

21 Natalia Nazarenko-Kiivikas ... Estonia

22 Orobets Oksana ... Ukraine

23 Marta Virginia Aguiar Fernandez ... Uruguay

Fitness men

25 Oleg Anissimov ... Estonia

26 Kolenchikov Sergey ... Russia

27 David Baburek ... Czech Rep

28 Kasmynin Yury ... Russia

Juhin huviliste tähelepanu, et tegemist ei ole kohtade paigutusega, vaid võistlejad on siin lihtsalt võistlusnumbrite järgi ritta seatud. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleme tagasi hotellis ja pildid on ka maha laetud panen valiku. Mis emotsioonid? Ütleme, et positiivsed - grimm oli super, poseerisid hästi ja ainus kus natuke tagasi andsime olid vabakavad, sest põrand osutus libedamaks kui arvata osaksime, kuid õnneks homme uus võimalus. Natalia vabakava oli minusilmis jätkuvalt parim, edasi eeldan ,et tulevad ukrainlaste kavad ja siis venelannade omad. Kehavoorus on muidugi asi palju segasem, sest neli võistlejat on omaette klass: Titarenko, Nazarenko, Chukayeva ja Dvortsova ja neid keera mispidi tahad ja ühelgi juhul ei saa öelda, et kellegile liiga tehti. Seega asi on lahtine kuni homse võistluse lõpuni, kuid eeldan ,et Natalia jaoks on kõige raskem pähke Titarenko, sest ta vabakava oli tugevam kui venelannadel, seega võib ainult aimata kuidas punktid pandi.

Olegil on asi selgem, vabakava parim, vaatamata viperusele, libedast vaibast, kuid homme teeme natuke ümber, et viga vältida - muud asjad tegi 110%. Kehavoorus on ka minu silmis esimene - ainult vabaseisus eest annaksin konkurent Kalintsikovile 1 poosi ära, muudes poosides, minuarust on parem. Seega vaatamata võistlejate vähesusele 4 võistlejat, jääme rahule kui võidab eelmise aast maailmameistrit Kalentsikovi, siis ei ole vahet palju seal neid mehi katis oleks olnud... :D

Serbia hall on meile olnud väga edukas, loodame et see saab homme jätku, püsige lainel. :D

Muus osas transpordikorraldus on olematu, ise tellid takso kui tahad võistluspaika jõuda... :D Õnneks ei maksa see siin suurt midagi, meil on kallim taksosse istumine kui siin läbi linna sõita 1-2 €. Täna peseme grimmi maha ja homme uus värske peale. Kindlasti kasutame 5 tärni mugavusi, siin on SPA ja jõusaal, seega mina torman varsti trenni.

Hakkan pilte panema...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Superlahedad pildid!

Ott! Olge selles spordihallis ettevaatlikud, et endale vuntsidega sitikaid koju ei tooks! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×