Jump to content
Janika Aavamägi

Janar Rückenberg: "Live for nothing or die for something!"

Recommended Posts

Laguneb ja juba ongi seda näha.koguaeg mingi haiglane konkurents ja üksteise üle trumpamine.elatakse näiliste saavutuste,võimu,au,raha nimel.

positiivset ning normaalselt konkurentsi enam sisuliselt ei näegi.

Muudetud kasutaja matroxx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda nimetatakse konkurentsiks. Ei lagune midagi :)

Ei saagi laguneda, sest kõik ei saagi kunagi olema võrdsed.

Treenida 10 aastat et saavutada mingi tulemus. Teine saavutab selle paari aastaga jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah aga mõtleme ka näiteks vaimse suutlikuse või siis intelligentsi peale.vastavalt sellele ka tehakse valikuid.Väga lihtsa mõttemaailmaga inimene võib leida mõtte väga pisikestest asjades.

enamus rühib läbi elu mingite eesmärkide poole kuid unustavad tõeliselt elada.elatakse homses päevas,kunagi pole aega NÜÜD ja PRAEGU.

Arvan,et ükstaskõik kui kõrgeks me oma sihte ja vajadusi ka peame,tegelikult vegeteerime me niikuinii kõik siin maamunal,oleme pisikesed sipelgad oma asjadega,kuid tahame neid ise jõle tähtsatena näidata :)

Mulle tundub,et elus valitseb lihtsalt tasakaal,mõelgem mis juhtus kui kõik ühelhetkel tahaks saada PARIMAKS kulturistiks,programmeerijaks,sõjaväelaseks või tont teab kelleks veel:)tekiks täielik kaos.

kõik kukuks kokku ja laguneks.

Kõigel on hind.

Parimaks saadakse alati kellegi või millegi arvelt. Minu ambitsioonikust on alati piiranud "hind". :huh:

Rikas või vaene? Öeldakse ka nii, et rikas ei ole mitte see, kes palju teenib, vaid see, kes vähe kulutab :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Laguneb ja juba ongi seda näha.koguaeg mingi haiglane konkurents ja üksteise üle trumpamine.elatakse näiliste saavutuste,võimu,au,raha nimel.

positiivset ning normaalselt konkurentsi enam sisuliselt ei näegi.

Haigalseks läheb eluolu sis, kui me kaotame oma juured (sideme looduse ja esivanematega).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav teema, aga ma käin vahepeal trennis ja siis tulen loen edasi. Teinekord takerduvad unistused vähese motivatsiooni taha. Mul hetkel motivatsiooni on! Just do it! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav teema, aga ma käin vahepeal trennis ja siis tulen loen edasi. Teinekord takerduvad unistused vähese motivatsiooni taha. Mul hetkel motivatsiooni on! Just do it! :)

õige jah - teema ära muidugi - aga JUST do it tuletab kuidagi üht korporatsiooni meelde... just sayin´...

seega minu soovitus on - DO IT:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×