Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Ott, kui ikka kava ei toimi, siis vaheta treenerit jah :)

Tegelikult korralikud numbrid. Eriti T-kang! Teed seda rihmadega?

Viimased kaks teen rihmadega, kuid 125 -130 ilma ja enne veel mõtlesin ka et 150 proovida ilma, sest paarkümmend kilo kergem raskus püsis ilusasti peos ja ei olnud tunnet ka et käsi ei peaks. Läksin igaks juhuks kindla peale välja, sest ka varasemad margid on paeltega tõmmatud. Kuid tulevikus proovin ka ilma...

Otil oma treener olemas ;) Tänagi kurtis, et reie kakspea siiani valus :D

Jaa kakspea on tänagi valus, homme peaks uus jalatrenn peale tulema, see kepiga Johnson võimaldab ette pikemat venitust ja seeläbi vähemalt esialgu mõjus hoopis tesitmoodi. Tagaosa pole ammu nii valus olnud.... ;) Siimu võib juba ülendada abitreeneri kohale... :D

Samas on ka teine äärmus, kes istuvad oma 2 h täis aga ei liiguta. Ise saan intensiivse trenni tunniga tehtud aga mõni mees teeb 10 seeriat kahe h jooksul ja ei pea isegi pessu minema, sest nahk ikka kuiv. :D

Dieedi ajal vist trennid pikemad ka tänu aeroobse suurendatud mahule?

Aeroobne + võimlemine ja venitus ise võtavad üle tunni aja juba ära. Neid istujaid on meil seal Revalis ka legendaarsem on "maskott", kes suudab lausa magada seeriate vahepeal ja kellel ei ole probleemiks 1,5 - 2 tundi ühte sama funktsionaalset harjutust sooritada... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav seltskond seal koos siis, vähemalt on nad sihikindlad ja tulevad nui neljaks saali. Ma ei suudaks 3 tundi teha, isegi koos 30 min aeroobsega. Kõik mu trennid on olnud max 2 tundi, varem suutsin pikemalt aga siis oli ka treeningpartner ja see lisas võibolla veidi emotsiooni asjasse. Hetkel on nii, et 1,5 max ja kõik aga nagu öeldud, kõik oleneb eesmärgist, need kes lavale tahavad minna, peaks siiski rohkem pühenduma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks ma vahest ikka puhkan ka, kuid niikaua kui mina treenin on seal vaid mõni üksik tegija, tihti vaatan, et mul seal käsi veel teha, enne on juba selg või rind tehtud, tulevad inimesed trenni, ka tõsisemad tegijad ja lähevad enne mind veel minema ka... ;) Mulle kohati tundub, et tahetakse kuidagi kergelt seda arengut saama, mina ei ole kunagi osanud mitte treenida..... ;) Alla 3 tunni päevas ei tule praegugi....

Mul läheb ka viimasel ajal 2,5-3h ringis. Alguses dünaamilised venitused-soojendused, siis olenevalt trennist õlad näiteks soojaks kergete hantlitega(süvalihased), edasi trenn. Sinna otsa tuleb HIITi ja lõppu veel venitused :).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav seltskond seal koos siis, vähemalt on nad sihikindlad ja tulevad nui neljaks saali. Ma ei suudaks 3 tundi teha, isegi koos 30 min aeroobsega. Kõik mu trennid on olnud max 2 tundi, varem suutsin pikemalt aga siis oli ka treeningpartner ja see lisas võibolla veidi emotsiooni asjasse. Hetkel on nii, et 1,5 max ja kõik aga nagu öeldud, kõik oleneb eesmärgist, need kes lavale tahavad minna, peaks siiski rohkem pühenduma.

Küsimus on motivatsioonis, tõenäoliselt kui võistlusspordiga ei tegeleks, siis ei viitsiks seal ka nii kaua rassida.....sellepärast ma kogu aeg võistlengi ,et oleks motivatsioon ennast nö ree peal hoida, vastasel juhul kardan ka et asi vajuks ära, sest niisama lihtsalt vormis olekuks ei ole vaja ka niipalju alla panna kui võistlejal sportlasel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal v-o harjumuseks saanud. Hakkasin ju jõusaaliga ülikooli ajal tegelema, siis loengute vahel sai trennid tehtud ja siiamaani läheb umbes 2 tundi trenni peale.

PS! Ader meenutab natuke A. Swarzeneggerit :D

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heategevusüritusena jätab ausalt öeldes kesise mulje. Oleks mehed pandud 50 minutiks puid raiuma, vat siis oleks juba midagi olnud. Kirved ka jõle väikesed selliste meeste ja pakkude kohta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heategevusüritusena jätab ausalt öeldes kesise mulje. Oleks mehed pandud 50 minutiks puid raiuma, vat siis oleks juba midagi olnud. Kirved ka jõle väikesed selliste meeste ja pakkude kohta.

No mehed pole ju ka tavapärased, kirved ise on tegelikult täpselt see, mis vaja- ei vähem ega rohkem. Teevad töö oluliselt lihtsamaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oskab keegi aidata , olen kuulnud ja mulle on rääkinud sõbrad kreatiini kohta , et ma ei jooks seda , et sellest võib jääda impoks ja tulevikus ,mida rohkem ma erinevaid toidulisandeid joon seda suurem mõju on mu tulevastele lastele jne , et lapsed võivad tulla mitte terved toidulisanditest , ma isiklikult seda ei usu , aga oskab öelda keegi , on neil toidulisanditel siis tõesti nii suur mõju et võib nii juhtuda . Ette tänades.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oskab keegi aidata , olen kuulnud ja mulle on rääkinud sõbrad kreatiini kohta , et ma ei jooks seda , et sellest võib jääda impoks ja tulevikus ,mida rohkem ma erinevaid toidulisandeid joon seda suurem mõju on mu tulevastele lastele jne , et lapsed võivad tulla mitte terved toidulisanditest , ma isiklikult seda ei usu , aga oskab öelda keegi , on neil toidulisanditel siis tõesti nii suur mõju et võib nii juhtuda . Ette tänades.

You made my day :D.

Ei juhtu sinuga midagi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüd on puud lõhutud. Millal kraavi kaevama hakatakse? :rolleyes:

Oleks ju hea. Olge lahked. Turundusjuhi tasuta genereeritud ürituse idee:

"Eesti kulturistid osalevad heategevuslikul talgupäeval, mille raames ühendatakse puudustkannatava suurpere koju veevärk. Heategevusliku lahingu käigus kaevavad Argo Ader ja Ott Kiivikas torustikukraavi: üks alustab kaevamist kodumaja krundilt, teine hakkab vastu tulema veesüsteemi juurest. Võidab see, kellel on konkurendiga kohtumise hetkeks kaevatud pikem vahemaa."

Et heategevusüritus seekord kesist muljet ei jätaks, võiks vahemaa olla ikka nii 30 km. Üle kiviste küngaste ja läbi soiste märgalade. Läbi kiskjaid täis metsade ja rusikakangelasi täis külade.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleks ju hea. Olge lahked. Turundusjuhi tasuta genereeritud ürituse idee:

"Eesti kulturistid osalevad heategevuslikul talgupäeval, mille raames ühendatakse puudustkannatava suurpere koju veevärk. Heategevusliku lahingu käigus kaevavad Argo Ader ja Ott Kiivikas torustikukraavi: üks alustab kaevamist kodumaja krundilt, teine hakkab vastu tulema veesüsteemi juurest. Võidab see, kellel on konkurendiga kohtumise hetkeks kaevatud pikem vahemaa."

Et heategevusüritus seekord kesist muljet ei jätaks, võiks vahemaa olla ikka nii 30 km. Üle kiviste küngaste ja läbi soiste märgalade. Läbi kiskjaid täis metsade ja rusikakangelasi täis külade.

Need on tegelikult kahtlased vennad. Ader on veel kroonud käinud, aga Ott paneks raudselt Postimehes teema üles, et kästi relva ähvardusel hauda kaevata :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oskab keegi aidata , olen kuulnud ja mulle on rääkinud sõbrad kreatiini kohta , et ma ei jooks seda , et sellest võib jääda impoks ja tulevikus ,mida rohkem ma erinevaid toidulisandeid joon seda suurem mõju on mu tulevastele lastele jne , et lapsed võivad tulla mitte terved toidulisanditest , ma isiklikult seda ei usu , aga oskab öelda keegi , on neil toidulisanditel siis tõesti nii suur mõju et võib nii juhtuda . Ette tänades.

4g10fp.jpg

Aga tõsiselt rääkides, ära muretse. Kreatiin on üks äärmiselt ohutu toidulisand tervele inimesele ning halvimal juhul saad väikse kõhuvalu, kui korraga otsustad mitu korda suurema koguse võtta, kui soovituslik. Lisandid on pm. toidust välja võetud toitained kontsentreeritud kujul.

Su sõbrad on lihtsalt keskmised harimata tegelinskid spordi ja treeningu koha pealt ning nende jaoks on igasugune toidulisand = Steroid. lol

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei lihtsalt käisin tööl , töö juures veel üks tüüp tegeleb treenimisega ja ütles , milleks sa kreatiini jood vanaduses tahad impo olla , ma ütlesin , et see on jama , see poleks nagu võimalik, muidu peaks kõik inimesed (mehed) impod olema , sest kreatiini leidub ka lihas kui ma nüüd ei eksi , mind see väga ei ehmata :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei lihtsalt käisin tööl , töö juures veel üks tüüp tegeleb treenimisega ja ütles , milleks sa kreatiini jood vanaduses tahad impo olla , ma ütlesin , et see on jama , see poleks nagu võimalik, muidu peaks kõik inimesed (mehed) impod olema , sest kreatiini leidub ka lihas kui ma nüüd ei eksi , mind see väga ei ehmata :D

No see mees tegeleb küll vist pigem naljategemisega. :D Sa parem küsi tema käest, et miks ta üritab kehale kasulikke aineid vältida ning kas tema eesmärk on võimalikult vara voodihaigeks jääda? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Need on tegelikult kahtlased vennad. Ader on veel kroonud käinud, aga Ott paneks raudselt Postimehes teema üles, et kästi relva ähvardusel hauda kaevata :P

Kroonuteema jätkuks kutsuti täna "Omakohtu " saatesse, olin ära linnast ja ei saanud minna, aga tagalamehena oleksin midagi ilusat küll öelnud... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heategevusüritusena jätab ausalt öeldes kesise mulje. Oleks mehed pandud 50 minutiks puid raiuma, vat siis oleks juba midagi olnud. Kirved ka jõle väikesed selliste meeste ja pakkude kohta.

See raiumine oli kogu selle asja juures üldse sümboolne tegevus, sest põhiline oli et suurpere talveks küttepuud saab -ja tõenäoliselt on need juba parajas mõõdus ja raiuma ei pea. Kirved ei olnud väiksed midagi - nii pika varrega kirvest mina vist polegi varem käes hoidnud ja see pea ei pea olema ka jurakas nagu vene ajal, kui ka väiksem pea lõikab nagu võid...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Me keegi siin ei tea mis seal metsas tegelikult juhtus. Niipalju, kui mina oma sõpradelt aegade jooksul kuulnud olen, siis kraaklejate vaigistamiseks on mindud ikka kordi üle piiri. Kas mina kiidan selle heaks? Kindlasti mitte. See on raske teema, välja heita ei ole ka nagu mõtet, siis oleks poistel järgmised 8 kuud voilaa :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natuke oma tegemistest ka. Täna oli trennivaba päev ja päeval põikasin läbi Spartast, et seal saunamõnusid nautida. Reval - Spordi keldrikorrusel olev saunakompleks peaks hiljemalt järgmise nädala alguses jällegi avatud olema ja nagu aru sain Alduri jutust, siis ka noorenduskuuri läbi teinud. Loodame parimat ja seda et ka Revali püsikliendid saavad kohapeal saunamõnusid nautida - kui see külm bassein ka oleks lahti siis oleks super.

Peale tööd käisin Viljandis ära. homme ju kooli algus ja vanaemad ja lapsed vaja linna toimetada.

Kirbuga sai kokku lepitud ,et homme teeme siis tema projekti lõpupildid ja ehk lasen ka enda hetkevormist homme pildid teha, et näha kus me hetkel peale 3 nädalat spetsiaalettevalmistust oleme ja kuhu me veel 9 nädalaga jõudma peame.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Me keegi siin ei tea mis seal metsas tegelikult juhtus. Niipalju, kui mina oma sõpradelt aegade jooksul kuulnud olen, siis kraaklejate vaigistamiseks on mindud ikka kordi üle piiri. Kas mina kiidan selle heaks? Kindlasti mitte. See on raske teema, välja heita ei ole ka nagu mõtet, siis oleks poistel järgmised 8 kuud voilaa :D

Ma olen selle peale mõelnud ja selline kasvatuslik meetod nagu armeeteenistus pakub on nende lugude põhjal mida kuulnud olen kohati jah ülekohtune. Saan aru ,et sõjavägi ei ole mingi nännutamise koht, kuid kuid läbi alandamise tekitab see kannatajates ainult viha ja sõjaolukorras ei ole kindel et mõni selline mõnitaja oma mehe juhuliku kuuli läbi kannatada ei saa... Kasvatus peab olema range, kuid range ei pea olema alandav. Mehi annab vormida ka eeskuju näidates ja austust üles näidates. Natuke meenutab treeneri ja õpilase protsessi, mis võib olla lõpptulemusena küll täiesti erinev asi ,kuid mõlemil juhul antakse edasi teadmisi ja õpetatakse reziimi. Mis saaks siis kui oma õpilasi terroriseerima hakkaksin, ei kujuta ette kes see koostööd teha tahaks....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eestis on ainult paar linna, kus läbi terrorismi arendatakse sportlasi. Üks nendest linnadest on Narva, kus veel 5 aastat tagasi anti naistele võrkpallis vastu vahtimist ka kui vaja ja aru ei saanud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eestis on ainult paar linna, kus läbi terrorismi arendatakse sportlasi. Üks nendest linnadest on Narva, kus veel 5 aastat tagasi anti naistele võrkpallis vastu vahtimist ka kui vaja ja aru ei saanud :D

Läbi aegade olen selliseid treenereid isegi näinud, kuid kas neid hiljem hea sõnaga õpilaste poolt meenutatakse see on iseasi....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×