Jump to content
RainKuusnõmm

Team KOOVIT

Recommended Posts

Raigo, kui mahti võiksid "kahe sõnaga" rääkida, kuidas enesetunne, kuidas söögiisud, millise kaloraazi peal hetkel keskmiselt istud, jõunäitajate langus? Vorm on väga korralik!!!

Kaloraazi ei oska 'elda, ei oel kokku arvutanud. Muudan süsivesikuid vastavalt kaalule ja enesetundele.

kuna tööl on füüsist väga palju, siis tõstsin oma süskarite kogust tööpäevadel umbes 15-20 %. Kaal oli tihtipeale töölt tulles madalama kui hommikul....seda siis peale 4 söögikorda. Aga sain õnneks sellele suurele langusele piduri peale ja hetkel katsun kaalu väheke hoida pean jälgima samas, e ttõusma ei hakkaks. Kõik see lisab minu jaoks natuke pingeid aga samas saan lubada endale kyllaltki palju süsivesikuid ja olen energilisem.

kui viitsimist on siis ükspäev löön oma kaloraazik ka enamvähem kokku.

Asja teeb keeruliseks ka see, et ei tunne oma keha sellepoole pealt nii hästi kui võiks. sisuliselt esimene korralik dieet.

Aga järgmine kord võin ilmselt kuuaega hiljem dieedile minna kui seekord.

Jõunäitajad on kindlaltlangenud kuna kaal ka juba 7-8 kilo väikem. Ei kiopugi eriti rekordi lähedaste raskusteni enam minema kuna vigastusi viimasel ajal väga palju ja ei taha et mingi lollusega selle ära rikuks.

Kuigi ma olen rohkem kaalust allal võtnud ja pikemalt dieedil olnud kui enne revali võistlust, siis hetkel on enesetunne isegi parem ja isud on veidi väiksemad. Ilmslet tunnetan, et eesmärgid on vähe tõsisemad.

Samas minna on oma 5 kilo.....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proovisime täna gunnariga koos särke mina ajasin selga siis 42nr särgi mis muidugi ilmselgelt megasuur:D tegime 8,6cm pakule

ilma särgita tegin 140kg pakule mõtlesin et rohkem ei suudagi:D edasi läks särk selga ja 160...tegi hirmsatmoodi haiget särk aga ilmselt läks paika kuna järgmised seeriad enam valu ei teinud. 10kg kaupa ja kuni 210kgni Gunnar alistas ka veel 220kg raskuse. edasi proovisime rinnale ka mõne katse

mõni pilt ka särgitrennist.

post-18590-1316368044_thumb.jpg

post-18590-1316368190_thumb.jpg

Edasi läks juba tavatrenniks....täna oli kavas selg/triitseps

Lõpus vaatasime vormi ka üle..veidi paranenud juba kui rootsist tagasi tulles. jalg on kõvasti kannatada saanud aga tugevama kükiga tuleb see ka tagasi.

Panen raske südamega minu ja gunnari vormipildid ka siia. Muidugi raini ja raigo piltidega ei saa võrreldagi :D

post-18590-1316368514_thumb.jpg

post-18590-1316368586_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõigepealt vabandan et eelmises postituses liiga suured pildid( lihtsalt laiskus)

Täna oli siis Minul, Rainil ja Gunnaril rinna ja biitsepsi trenn.

Alustasime surumisega, kuna minul ja gunnaril emv tulemas.

Trenn kujunes väga hea ja rind on veel siiamaani täis :D

Rain peaks millalgi vormi pildid panema, nädalaga on päris korraliku hüppe teinud. :P

Ise peaksin nüüd kreatiinile lisaks midagi taastusvahendit juurde vaatama kuna ei taastu enam ainult toidupealt järgmiseks trenniks ära.

Järgmine särgi trenn jääb nädalavahetusse kus on rohkem aega. Särgitrennid ju teadagi kui "lühikesed"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tänane rind-bic trenn läbi.alustasime kangiga surumisest,läksin kuni 120kgx6 ja sealt 130x3,siis maha raskust ja mõned seeriad lisa,

siis horisontaalis hantliga surumine,läksin 6estega üles ja 44kg hantlitega 2x6 seeriat

rinnalihase trenaz,+ristivedu

bicepsile tegin kangiga tõsted ning hantliga teine harjutus,

siis vaatasime natuke poseerimist ja pilt vähe muutunud eelm nädalaga võrreldes.

enne trenni võtan glutamine-creatine-betaalanine ja ostsin töna lisaks veel hera80, et hommiku pudrule lisada ja peale trenni sheik teha ning ootan ka fitness.ee poolt BCAA ära,et ilusti trennis kestaks :D toitumise kohapealt midagi muutma ei pidanud,kõik läheb õiges joones hetkel,vaatan mis järg nädal pilt on.mingi hetk peab kreatiini ka välja jätma,seob vett.

homme aga kükipäev...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vägevad mehed, hirmsad raskused! Eesti koondisel esimene suurem lahing juba vähem kui kuu aja pärast Rootsis! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tänane trenn ka tehtud,tegin jalga gunnari ja aimariga,kükkisn täna 155kgx5

siis 1 jalaga kükk smithil,1 jalaga press ning 1 seeria sirutajat,

siis kangiga ette kummardused 2pealihasele ning kõht ja venitused

täna oli hea päev ka selles suhtes ,et sain tööandja poolt nõusoleku,et toetavad minu sõitu põhjamaadele,lisaks ka Aimar andis omalt poolt panuse :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hakkas kodus igav ja mõtlesin, et kirjutan paar rida siis siia foorumisse.

Viimastel päevadel on selg tohutult valu teinud. Nagu oleks vana vigastus jälle kimbutama hakanud. Nimelt alaselg valutab metsikult ja ei lase ette kummardadagi. Sai sellepärast töölt haiguslehtki võetud.

Jaanuaris sain ma jõutõstmis võistlusteks valmistumisel seljavigastuse, mis kimbutas mind pea 4 kuud, ei lasknud korralikult trenni teha ega midagi. Suvel oli see juba unustatud teema, aga ei teagi, kuidas täpsemalt ma selleni jälle jõudsin. Ilmselt kõik asjad kokku. Ei ole ju töö ka just kõige kergem, pidev koormus seljale.

Trennid on tänu sellele veidi häiritud ja ka poseerimine ei ole meeldiv. Kuid keda see kotib, ei jää ükski trenn tegemata, tuleb lihtsalt veidi teisiti teha ja selga rohkem hoida. Võistlused juba üpris lähedal ja ei ole trennis vaja enam nii suuri raskusi tõsta. Ega konkurendid sellepärast kergemalt hingata saa - lavalt ma eemale ei jää:huh:

Aga kuna selg on mul nii nõrk koht, muutub üha vähem tõenäoliseks, et ma jõutõstmises veel kükkima tulen. Aga eks seda näitab tulevik.

Mis aga minu vormi puudutab, siis olen siin viimasel ajal kaalu hoidnud ja sellega päris hästi toime tulnud... Viimasel paaril-kolmel päeval nii hommikune kui ka õhtune kaal täpselt sama olnud. Eks ole ihtsam kaalu jälgida, kui ei pea tööl niimodi rassima, nagu seda varem tegin. Muidugi süsivesikute kogus kodus on tunduvalt väiksem kui tööpäevadel.

See, miks ma vahepeal kaalu hoidma hakkasin ja süsivesikuid lisasin, oli sellest tingitud, et lihas hakkas juba ära vajuma, kaalulangus oli liiga kiire. Trennis ei läinud lihas enam niimoodi täis nagu peaks ja tunnetus oli küllaltki null.

Mulle endale tundub, et pilt on veidi udusemaks läinud, samas võib olla see sellest, et ma olen enda vormiga ära harjunud ega oska anda objektiivset hinnangut.

Peab lisaks mainima, et seda rasket tööd tehes oli dieet isegi kergem... Aeg lihtsalt läheb nii kiiresti, et ei jõua tühja kõhu peale mõelda. Sööd, teed tööd, sööd ja jälle töö jne õhtusse... Kodus olles aga see aeg venib ja tiksub ja tekib igasugu kiusatusi, kas ei oska või ei viitsi või ei taha leida endale tegevust.

Võistlusteni pole jäänud palju aega enam ja soovin kõigile kaasvõistlejatele jõudu ja jaksu dieediga toimetulemisel. Täna kella viiest on Team Koovit Spartas trennis. Ja siinkohal tahaks tänada üldse Sparta Spordiklubi, et nad lasevad meil seal trenni teha ja loovad selleks väga head tingimused. Ootame huviga, et saali laiendus valmis saaks.

Samuti tänud ka Fitness.ee-le, kes toetab toidulisanditega, mis on dieedi ajal väga olulised.

Eks nüüd Spartasse võistlusi vaatama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tööl olles on jah dieeti taluda palju kergem, sõltumata sellest kas teed füüsilist või vaimset tööd. lihtsalt ei ole aega nii palju võistluste peale mõelda ja see toit mille kaasa võtsid on nina ees ja kõik, kuid kodus olles on jah kiusatused külmkapi piiluda suuremad ja dieeti raskem taluda.

Loodame, et selg siiski laseb selle ettevalmistuse korralikult lõpuni viia, ise olen nii selja kui kõigi muude vigastustega siiski alati saanud võistelda, jõutõstmine on selles suhtes teistsugune, kui on vigastus, siis naljalt ikka max kükkima või suruma ei lähe, kulturismis õnneks annab teha teistsuguseid harjutusi ja saab ka ilma jõutõmbeta korraliku vormi teha.

Edu ja kordaminekuid soovides

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

täna sai jälle veidi auto otsingute kõrvalt veidi trenni tehtud, Tegime lailihase ja triitsepsi trenni koos Raini ja Gunnariga

Kui alguses ei saanud tunnetust õieti kätte siis 2se harjutuse alguses hakkas asi toimima:) Nii võib kevadeks isegi laiaks saada :huh::):D

Triitsepsiga nii hästi ei läinud, ilmselt ei olnud nii õiged harjtused, aga midagi teistmoodi siiski, kindlasti oli neist abi:) lõppu tegin 1 käega plokil alla surumisi ja sai korraliku pumba.

Hommikune kaal endiselt kõikuv 75-76 kuna töö on parajalt väsitav siis õhtuks olen vahest isegi kergem. Kuigi toitun kell 7,10,12,15,19ja 22.00 seda siis tööpäevadel. Peaks ju kaalupeal märku andma, ilmselt pean mingid korrektruurid menüüs tegema. Nüüd lisaks kreatiinile abiks ka Hera80. Tänud Otile selle eest :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nagu aimar ütles siis tegime lailihast.hantliga tegemisest paneksin endale siia võikese märke kirja-teinekord hea lugeda vanu poste dieedi ajalkohta, mis raksustega trenni tegin.Hantliga tõmbed alakõhu vastu siis 56kgx6 ning 60kgx6 -teist trenni järjest juba :) mõtlesin ka 65 peale aga see jääb kevade poole,ei tasu lõhkuma ka hakata :D

kaalu number on hetkel graafikus,pilt peeglist aga veel päris vesine:p seega kreatiin välja vahetada :huh:

vormipildid jäid täna tegemata aga vast teen mõne esmaspäeval kui rind+bic trenn

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

täna oli raske jalapäev minul ja Rainil:) mina tegin siis tavalist kükki ja rain rinnalt kükki. Võtsin ikka max igast harjutusest pärast ei tundnudki enam eriti et jalg otsas on :rolleyes:

trennis raskused, tempo ja motivatsioon tõusevad väga meeldivas suunas :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist polegi nii ammu enam kirjutanud, aga eks seal ka dieedi mõju annab tunda ja ei ole tegu ega olu. Vahepeal on vist piirivalvekool spordikooliks muutnud kuna kehalist on lausa 3 x nädalas ja nii iga nädal juba. Muidu olen päris palju aeroobset juba kavasse ka võtnud ja koolis juurde iganädalased orienteerumised siis ikka trennijõudes on kett täitsa maas. Üleeelmine nädal oli ka selleaastane Nato test koolis ära, võrreldes sellega et dieet käsil siis vorm on elu parim ja jooksuosa mida pole kunagi suutnud pidasin vastu. Täna ei hakkanud linna sõitma trenni , tegin selle pirital ära , vahelduseks on päris hea kui õhtul on natuke rohkem vaba aega. Täna sai ka kriminalistikas jalajälgi kipsi valatud ja muid sellega seonduvaid tegevusi tehtud, kuigi kui ausalt õelda siis selgeks ikka midagi ei saanud.Aga nüüd ei idagi kui tuleb Karistusmenetlust 200 lehekülge sirvida(mida ma ka kindlasti teen ju :rolleyes:;D)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga nüüd ei idagi kui tuleb Karistusmenetlust 200 lehekülge sirvida(mida ma ka kindlasti teen ju :D;D)

Haha.. selle õppimisega on dieedi ajal jah veits keeruline, aga pole enam palju jäänud ja kuidagi saab hakkama :rolleyes: Ootan juba millal ma loengus enam kella ei vahi, et millal süüa saab :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Rando.
Peab lisaks mainima, et seda rasket tööd tehes oli dieet isegi kergem... Aeg lihtsalt läheb nii kiiresti, et ei jõua tühja kõhu peale mõelda. Sööd, teed tööd, sööd ja jälle töö jne õhtusse... Kodus olles aga see aeg venib ja tiksub ja tekib igasugu kiusatusi, kas ei oska või ei viitsi või ei taha leida endale tegevust.

tuttav tunne, vahest läheb isegi purk moosi või mett koos kaerahelveste ja piimaga. vahest ka rosinaid ning paar head viilu seemneleiba. Pärast kõht punnis ja sitt olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tänane jalatrenn ka tehtud,nüüd enam raskustega ei hulla.rohkem pumpamisele rõhku.alustasin rinnaltkükiga,läksin ülesse 6stega nign 105kgx6 siis 115kgx5 ,siis pumpavad seeriad juurde.

jalapressil ka alal 8saste ei tulnud ja viimane raskus 450kg

1 jalaga ette sirutused istudes

2pealihasele kummardused ning trenazöör 1 jalg korraga

peale trenni võtsin hera80,enne aga glutamine+beta

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna olen pikemat aega Tallinnas elanud juba, otsustasin ka perearsti siis tlna vahetada. Saaremaalt mul perearst andis soovituse.... eile oli siis esimene visiit tema juurde. EI olnud meeldiv.

Läksin sinna oma seljamurega. ütlesin, et selg teeb haiget ja on valulik. Tema vastus oli selline ''Ära tule minule selja valudest rääkima, et olin ise 16 aastaselt juba voodis siruli ja tean seljast rohkem kui teada tahaks.'' Ja see mis toonil ta seda ütles ehmata s ära..peale seda hakkas siis vaikselt uurima, et mis täpsemlt viga ja kui kuulis et ma veel teen trenni ka....saatis põhimõtteliselt seenele mind. Käskis spordist loobuda jne. Tuli pikk moraali lugemine peale.

Peale sellist kokkupuudet ega ei olegi enam huvi tema juurd etagasi minna, tuleb vist otsida uus koht ja vaadata äkki saab nimistusse.

Selg iseenesest on paremaks läinud, pikalt yhes asendis olles läheb siiski kangeks ja valulikuks. Ykski trenn ei oel vahele jäänud küll aga ei oel julgend trennis alaselga koormata.

Sellest nädalast olen jälle dieedil.. et eesmärk uuesti kaalu langetada, mitte hoida enam. Kaal siin tõusis vahepeal isegi 78 peale ja pilt läks veidi udusemaks. Täna hommikul oli kaal 77.5 ja usun, e tgkui ma järgmisest nädaast jälel tööl olen hakkab see tunduvalt kiiremini langema.... see tähendab jälle seda, e ttuleb süsivesikute kogused ringi mängida, et liiga kiirelt ei kukuks.

Täna on trennis plaanis biits ja rind- trenni isu on suur:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Raigo , sa oled ka naljamees, lähed spordimehe muredega perearsti juurde... :rolleyes: Mine oma seljaga spordiarsti juurde, kes osakb sulle asjaliku nõu anda, ise olen põhiliselt käinud dr. Voronetski juures ja pean teda üldse üheks pädevamaks spordiarstiks - näha, et inimene laksu jagab. Vastu võtab Kadrioru tervisekeskus II korrusel ja kui vaja saadan numbri ,et saaksid aja panna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuna olen pikemat aega Tallinnas elanud juba, otsustasin ka perearsti siis tlna vahetada. Saaremaalt mul perearst andis soovituse.... eile oli siis esimene visiit tema juurde. EI olnud meeldiv.

Läksin sinna oma seljamurega. ütlesin, et selg teeb haiget ja on valulik. Tema vastus oli selline ''Ära tule minule selja valudest rääkima, et olin ise 16 aastaselt juba voodis siruli ja tean seljast rohkem kui teada tahaks.'' Ja see mis toonil ta seda ütles ehmata s ära..peale seda hakkas siis vaikselt uurima, et mis täpsemlt viga ja kui kuulis et ma veel teen trenni ka....saatis põhimõtteliselt seenele mind. Käskis spordist loobuda jne. Tuli pikk moraali lugemine peale.

Peale sellist kokkupuudet ega ei olegi enam huvi tema juurd etagasi minna, tuleb vist otsida uus koht ja vaadata äkki saab nimistusse.

Selg iseenesest on paremaks läinud, pikalt yhes asendis olles läheb siiski kangeks ja valulikuks. Ykski trenn ei oel vahele jäänud küll aga ei oel julgend trennis alaselga koormata.

Sellest nädalast olen jälle dieedil.. et eesmärk uuesti kaalu langetada, mitte hoida enam. Kaal siin tõusis vahepeal isegi 78 peale ja pilt läks veidi udusemaks. Täna hommikul oli kaal 77.5 ja usun, e tgkui ma järgmisest nädaast jälel tööl olen hakkab see tunduvalt kiiremini langema.... see tähendab jälle seda, e ttuleb süsivesikute kogused ringi mängida, et liiga kiirelt ei kukuks.

Täna on trennis plaanis biits ja rind- trenni isu on suur:)

Ma vaataks su selja yle, mis arvad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Raigo , sa oled ka naljamees, lähed spordimehe muredega perearsti juurde... :rolleyes: Mine oma seljaga spordiarsti juurde, kes osakb sulle asjaliku nõu anda, ise olen põhiliselt käinud dr. Voronetski juures ja pean teda üldse üheks pädevamaks spordiarstiks - näha, et inimene laksu jagab. Vastu võtab Kadrioru tervisekeskus II korrusel ja kui vaja saadan numbri ,et saaksid aja panna.

see, et miks ma perearsti juurde üldse läksin oli tingitud haiguslehest. Eelmine nädal sain sealt asendus arstilt haiguslehe ja nüüd siis soovisin pmst lõpetada seda. Eriala arstid sellega ei tegele. Ja lisaks pidin võtma tervisetõendi sõjaväe jaoks. Lhtsalt seljamuredega ei oelks tõesti sinna pöördunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×