Jump to content
RainKuusnõmm

Team KOOVIT

Recommended Posts

sel nädalavahetusel mõlemad päevad trennipäevad,eile tegin rib-bic.täna plaanis jalg

alustasime eile aimari ja gunnariga lamades surumisega,gun läks pakuga üles ja suurte raskusteni,aiamr proovis ka hetke maksimumi ning mina tegin 6seid seeriaid.

läksin kuni 105kg-ni sellega 6x6 korra surusin ka 125kgx3.kangil raskus raskeks jäänud ;) seeriaid jaksasin küll teha aga just maks surmist mitte

siis positiivse kaldega pingil hantlitega surumine,8x3 tegin 42kgstega +muud raskused

siis ristivedu ja rinna trenazööör

bicepsile tõsted hantliga +kangiga

lõppu veel poseerimine

enne trenni beta-alanine+creatine ja peale trenni hera80

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere

Sai ka siis eile Taaviga koos õlga ja trapetsit tehtud. alustasime tagaõlast ja seda tegime pingil lendamisena, peale seda smithil kangiga surumine kukla tagant, siis ühekäega küljele lend ja kordamööda ettetõsted. peale seda tegin hantliga trapetsit, seekord võtsin suuremad hantlid ja nendega 4x10 , teiseks seljatagant kangiga tõsted . Säärele teen alati supperseeriaid. Lõppu veel kõhtu ka

Kaal angeb suurepärases tempos, kuigi vahepeal vaatasin et mis toimub , kaal ei lange aga pilt muutub paremaks, ja siis ostsin endale uue kaalu ja oligi nii et Raidi kaal näitas aiateibaid kuni 2 kilo mööda. aga pole hullu kuna täna selle oin enda kraane niipalju kinni tõmbanud et sain kaalu õigesse temposse ja pildid paranema. Viimati kaalusin nii vähe 2007 aasta kevadel.

Veel on kaks päeva tööl , mis on muidugi dieedi pikenedes aina piinarikkamaks muutunud , kuna aina rohkem solki on tööle sisse tulnud, aga tuleb üle elada. 5 algab kool juba jälle, vaatab siis üle ka mis näod see aasta sisekaitsesse sisse said, kuigi võrredes minu sisseastumis aastaga siis sellel aastal olid füüsisilised aktsed puhta ludrid ja siis tuleb muidugi nii palju inimesi üritama. Loodame et naisi sai ka sisse kuna minu kursusel oli ainult üks neiu ja see läks ka peale esimest aastat kutseõppesse ja kuna katsed olid nii rasked siiis ei saanud ka järgneval aastal eriti naisi sisse.

Aga nüüd pole midagi tuleb õhtust trenni oodata:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

väike video Raigo poseerimisest Kui kellelegi huvi pakub:)

Päris hea video ning vorm läheb vaikselt teravamaks! Tubli töö! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere.

Alustan ka siis Team Kooviti all blogiga.

Kooliorjus hakkas jälle pihta ja saab taas tõsisemalt trenniga tegeleda. Suvel sai palju tööd rügatud ja trenn eriti järjepidev ei olnud. Objektid olid mööda Eestit laiali ja nii jäi nädalas trenne üsna väheks.

Kui suvel rohkem hoidsin vormi ja pumpasin koos poistega, siis nüüd jälle jõutõstmis lainel.

Täna tegin trenni koos uue treeningpartneriga, kes Saaremaalt pealinna kooli tuli. Kuna üksi jõutõstmis trenni üsna raske teha(motiveerida end) ja teised poisid kulturistid meil kõik, siis väga hea et Silver Spartasse trenni tuli.

Täna tegime trennis ülekeha, homme plaanis jalg. Pühapäevast hakkab kiiruslik surumine jne.

Plaanis oktoobris võistlema minna, aga enne pean särgi mured lahendama. Vana on väike ja uut veel pole.

Nüüd siis kirjutan tihedamini, kuidas trenn kulgeb. Saab ülevaatet vormi paranemisel.

Kaal praegu kuskil 98 kg ja plaan jälle kuskil 103-104 kaaluda. Palju trenni ja söök juurde ega siis see tulemata jää. :rolleyes:

Ok sau.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul ka hakkab lõpuks see suur Kiire mõõda saama eraelus ja saab ka rohkem trennile pühenduda. Kõik trennid teen Rainiga koos kuna tööl samas kohas ja siis ajaliselt klapib hästi. Täna oli trennis õlg, trapets,säär, kõht. Kui eelmised õlatrennid ei ole alguses kohe käima saanud siis see trenn Taavi abiga läks naq veidi paremini ja sai kiirelt tempo sisse. Ilmselt viga oli selles et olen 5 aastat õlga lisa harjutusena teinud. Kehakaal on hetkel madal, eks see tuleb hetkel kiirest eluviisist ja rutiin ei ole veel niihästi paigas. Kaaluks siis hommikul 73kg

varsti tulevad ka jälle mõned trennivideod.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Imre, tekib väike hirm ka? :rolleyes:

Ma olin kindel, et just hr Merisalu järjekordselt mõne sellise kommentaariga särab. Üldiselt, kui kardad pauku, siis ära meestega jahile mine! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli taaskord hea trenn. Tegime Triitsepsit ja selga ning lõpus vaatasime ka koos taaviga enda ja Raini hetke vormid üle.

Nüüd pean kiirelt selle adamsi värgi korda saama. Natuke arusaamatuks jääb mulle see teema. Taavi käis täna juba kontrollis ära. Eks ma pean ka selle aja leidma. Eluviis on megakiire, kodus jõuan siis ainult süüa ja magada. Kui rutiini paika saab ehk siis elutempo langeb ka veidi ja kaal saab tõusma hakata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tänane trenn tuli jh super võrreldes eilse õlaga-no ei saanud absoluudselt käima.aga tehtud sai ikkagi.

täna triitsale prantsuse surumine,teen kätt ennem kuna selg on väikese arengu hõppe juba teinud,vaja käsi ka järgi aidata.

aga ega sellepoolest seljatrenn ka ei kannatanud,ilusti lõpuni.

enne trenni võtsin beta alanine+creatine ning pärst HERA80.tänud fitness.ee-le nende eest :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eile tegin aimariga rind+bicepsi päeva.alustasime lamades surumisega,esialgul plaanisin minna kuni 100kg ja siis teha sellega 6seid 5x aga aiamr läks raskustega edasi siis tegin ka kaasa,110kgx6 120kg tegin 8x siis proovisdin ka 130,tegin 2x kuna see 120 oli suht väsitav juba.siis veel 100kg mõned seeriad.

siis tegime puuris surumist,kaldpingil positiivse kaldega ning rinnalihase trenazäär ja ristivedu peale.

bicepsile 2 harjutust,teine harjutus oli nn superseeria hantlite ja kangiga

kõhtu ka natuke rippes ja venitused.

089816407fc3ea.jpg

aimari tasapisi kosub aga surumises jäi mulle veel alla :rolleyes:(mitte kauaks muidugi)vorm paraneb iga päevaga.

minu bicepsi trennist ka pilt

08981640929c95.jpg

pildid tehtud telefoniga, mis käepärst oli seega kvaliteet ei ole just parim :D

tänases jalatrennis tegime juba samade raskustega põhimõtteliselt.

alustasime hack kükiga,siis smithil 1 jalaga kükk ja ette sirutused superseeriana peale.

tagaosale ben johnson ja trenazööril lisa

enne trenni võtan nagu ikka beta alanine+kreatine ja peale trenni hera80.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
enne trenni võtan nagu ikka beta alanine+kreatine ja peale trenni hera80.

Soovitan võtta ka arginiini :rolleyes:.

Proovi ära ja anna teada kuidas töötas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist

Pole vahepeal saanud kirjutada, kuna nett kadus ära ja alles nüüd sain juhtme et sisse saaks. Vahepeal sai reedel päeval trennis käidud ja siis õhtul sõitsime Gunniga saaremaa poole, seal proovisin küll puhata kuid , saaremaal käimine väsitab mind rohkem kui seal puhkan , aga käisin maal ja täiendasin , tomatite - kurkide- porgandite varusid jälle kapis, seegi hea. Täna tulime päeval tagasi Tallinnasse ja kuna jõudsime päris vara siis sai ka trenn ära tehtud. Ei hakanud piritalt Spartasse sõitma , kuna oli vaja poes käia ja homsed kooli vorm jälle välja otsida kapi unarustest. Aga trennis tegin triitsepsit ja lailihast ja aina rohkem on tunda andnud see et lihas läheb kohe verd täis , peale esimest seeriat oli juba kivi. Saal oli muidugi peaaega täitsa tühi ainult kaks tibi tegid veel viimaseid õhtu jookse ja millegipärast naersid palju, korra mõtlesin et kas asi on minus või mitte aga suht suva. Vorm tundub et ka läheb päevadega paremaks ja seda on vaja kuna kaal langeb . Sellest kuust võtsin toitumisse sisse veel arginiini ja Bcaa, millest on muidugi meeletu kasu kuna taastumine on tunduvalt parem ja Omega 3 ka muidugi, mida pole juba pea aasta võtnud. Mõtlesin et panen ka paar pilti milline kunagi jõutõstmise tipp aegadel olin kui suutsin 260-ga kolmeseid kükis teha ja seda ainult sidemetega, 250 kükkisin ilma. mudugi kaal on selle aja jooksul nii langenud kui ka tõusnud, kuna vahepeale 2010 suvel oli meil näljalaager Valga metsas nädal aega kus käisime iga päev 20 km ja vett anti ca 2 liitrit päevas ja sõõgiks oli see mis metsas leidus ja juuni alguses eriti midagi ei olnud ja kui ka oli siis lihtsalt aega ei jätkunud et neid korjata. Aga mul õnneks oli paar Fasti batooni kaasas mille jaotasime iga päev grupi peale ära. 1 batoon 5 peale aga energia mille sealt sai oli korralik. Kui 2010 kevadel oli hommikune kaal enne laagrit 97 kilo siis peale laagrit oli see 91 . Suve sai natuke ka juurde võetud, kuid üle 93 kilo enam ei läinud . Siis sügisel algas piirivalve esimene praktika, kus esimese poole veetsin Värska kordonis ja teise poole Narva Maantee ja Raudtee piiripunktis . Praktika kestis neli kuud ja tööl eriti süüa ei saanud ja vahenädalal olin nii läbi et 1-2 trenni ainult jõudsin , igastahes praktikalt tulles kaalusin 83 kilo, eks lihasmass oli läinud ja kuna Kevadel 2011 tulid Selli üliõpilasmängud Kaunases siis tuli Jaanuarist jälle tamp trennile peale anda, mudugi kui nii pikk paus sees siis ega see kerge ei olnud , aga Sellikateks sain kaalu 94 kilo peale ja tulemused oli minu jaoks täitsa rahuldavad kükk 305, surumine 205 ja tõmme 280 , see andis ka ülekaalukalt kuldmedali aga kuna kuu eelnevalt olin puusalt kükis oma parem põlve sidemed ära rebestanud siis mõtlesin et muutust on vaja ja sealt maalt hakkasin ka dieedile et kulturismi proovida ja kuna enam ei pea kükke nii meeletu raskusega tegema siis põlv on ka tunduvalt paremaks läinud ja õigemini ega ma polegi ammu kang seljas kükke teinud , teen rohkem eestkükki see tudub et ei lõhu mind eriti .

Pilt 2010 Kevadest kui kaal oli 97 hommikune , praegu vaadates ikka kole pekine :D

post-3152-1315165804_thumb.jpg

2010 suvi enne näljalaagrit

post-3152-1315165864_thumb.jpg

Peale näljalaagrit kuu aega kaal 93

post-3152-1315166080_thumb.jpg

Järgnes sügisene praktika ja detsembris praktika lõpul koolis väike pidu ja kaal 83, väga ära vajunud

post-3152-1315166117_thumb.jpg

Kevadel sai ka osad trennid spartas Rainiga koos tehtud ja selleks ajaks olin kaalu saanud 94. 2011 kevad

post-3152-1315166174_thumb.jpg

Peale Reval Cupi kulturismis sai õhtul Raini juures istutud ja mudugi korralikult sõõdud igastahes õhtune kaal oli 96 kilo 2011

post-3152-1315166326_thumb.jpg

16 mai hakkasin dieedile ja 13 augustiks oli vorm selline : kaal ca 82

post-3152-1315166429_thumb.jpg

Nüüdseks võib julgelt sealt oma 4 kilo maha võtta ja pilt on teravam:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere

Täna oli kiirusliku surumise päev. Kuna suvel sai poistega koos pikki seeriaid trennis tehtud siis kiirus on surumises märgatavalt langenud. Nüüd siis aeg hea kiirus tagasi saada, et särgiga suuri raskusi paugutada.

1. kiiruslik surumine 12x3 100 kg pluss ketid

2. kitsalt surumine 4x8 100kg.

3. laubapurustaja 5x8/ 50 kg

4. lailihas kangi otsaga 5x6(lõpus hoidmine 3 sek.) raskus 60 kg

5. õlg kangiga üle pea 5x8/ 60 kg

6. õlg küljele 3x8

7. kõhupõik 4x12

8. stabiliseerivad harjutused.

Kitsalt surumist oli hea teha, õlg ei andnud absoluutselt tunda, nii et seda tahan ma kõige rohkem tampida. Triitseps peab tugev olema :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere

Täna oli kiirusliku surumise päev. Kuna suvel sai poistega koos pikki seeriaid trennis tehtud siis kiirus on surumises märgatavalt langenud. Nüüd siis aeg hea kiirus tagasi saada, et särgiga suuri raskusi paugutada.

1. kiiruslik surumine 12x3 100 kg pluss ketid

2. kitsalt surumine 4x8 100kg.

3. laubapurustaja 5x8/ 50 kg

4. lailihas kangi otsaga 5x6(lõpus hoidmine 3 sek.) raskus 60 kg

5. õlg kangiga üle pea 5x8/ 60 kg

6. õlg küljele 3x8

7. kõhupõik 4x12

8. stabiliseerivad harjutused.

Kitsalt surumist oli hea teha, õlg ei andnud absoluutselt tunda, nii et seda tahan ma kõige rohkem tampida. Triitseps peab tugev olema :D

Tee, aga ettevaatlikult, pole uut õlavigastust ka vaja:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

you rahvas, mina ka tagasi internetis ja kirjtuan siia paar rida oma tegemistest.

Kuna õlg tegi nii suurt valu ja segas treeninguid, samuti ka poseerimsit, siis sai end kokkuvõetud ja arsti juurde mindud. Olin järjekorras nädalakese ja saingi vastuvõtule.

No kui ma juba arsti juurde sain otsustasin ma kõik oma mured ära rääkida. Suurim mure muidugi oli õlg ja tuli välja, et oli limaspauna põletik, ei olnud muud kui süstal välja ja nõel suruti õlga.

Lisaks tegi muret ka küünanukid selgus, et ka seal on põletik sees. kuna kahte süsti ei saa korraga teha, määras doktor mulle ka tabletid peale, mis mul maos kõi ktuksi keeras ja krambid kõhtu tekitas:D aga parema tuleviku nimel sai ka see üle elatud.

Veidi väiksem mure kuid siiski oli ja on põlv. nimelt vasak põlv teeb küki ajal haiget. doktor ei uurinudk iseda piekmalt ja ütles kohem, et ka sela on väiksemat sorti liiegese põleteik ja määras diclac kreemi.

Muidugi soovitas 3 nädalat väga kergelt trenni teha ja õlale puhkust anda, teha samas venitus harjutusi.

ma otsustasin pool nädalat trennist üldse eemal olla ja siis uuest pihta hakata. Õlga ei oel seni veel teinud aga tundub, et süstist ming iabi siiski on olnud. Saan nüüd öösiti paremal kyljel ka magada mis varem oli valu tõttu üpris keeruline.

Dieediga ei ole ma veel nii karmiks läinud nagu sõber Pizza aga väga palju endale enam lubada ei tohi. Töö on selline, mis võtab palju energiat. tihtipeale kaalun peale tööpäeva vähem kui hommikul ärgates. Kui arvate, et ma ei söönud piisavalt siis eksite, pigem söön neil päevil sama moodi nagu igal teisel harjunud olen, lihtsalt tööpäev osutub plaanitust raskemaks. Ei ole lihte 50 kiloseid kive mööda 45kraadist nõlva üles vedada. Arvestades, et nõlv on üle 10 kõrge:D

eks katsun täna või siis lähipäevil teha vormipildid ja siia riputada. seda juhul, kui kellegil kaamera kaasas on.

Pühapäeval tegin Raini ja Aimariga koos jalatrenni. Raskused ei olnud suured aga trenn oli väga raske min ujaoks.

Lisaks tegin eile veel aeroobset trenni. Nimelt käisime Andraga rattastega sõitmas. Kokku läbisime 34,2 km ajaga 2 h.

Tänajalad ikka korralikult valusad:D

lisan ühe pildi om esimesest poseerimisest

Toidulisanditest veel järgi jäänud natuke herat ja prodet ilma toidulisata oleks hetkel taastumine keeruline ja siin kohal soovin tänada Otti ja fitness.ee-d toetuse eest.

Kindlasti jäi nüüd palju asju kirjutamata kuna mõte ei liigu piisavalt kiiresti.

Hakkan nüüd eesolevaks trenniks valmistuma, trenn ei saa kerge tulema kuna plaanis koos Taaviga üks korralik rinna ja biica trenn teha .

post-18592-1315235287_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tublid poisid - Raigo kas see viimane pilt on tehtud hiljuti? Proportsioonid on head, teravaust juurde ja MM peaks saama korraliku vormi, tubli töö. Kõik poisid on tei tublid, täpselt nii nagu igaühele geneetiliselt on kaasa antud. Kellel on rasva% loomu poolest madalam, sellel on lihtsam ja kellel kõrgem ,seda raskem saab olema tippkuivust kätte saada, kuid miski pole võimatu.... :D

Andke ikka teada kui toidulisanditega aidata saame - sellise pühendumisega tegijaid, kes peale rasket füüsilist tööd viitsivad veel saalis rassida, ei näe kuigi tihti. Olen nooremana ka päev otsa 6 meetriseid 2 tolli paksuseid planke keerutanud päevade viisi ja tean mida raske füüsiline töö tähendab ja eriti peale seda veel trenni minna. Respect!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tublid poisid - Raigo kas see viimane pilt on tehtud hiljuti? Proportsioonid on head, teravaust juurde ja MM peaks saama korraliku vormi, tubli töö. Kõik poisid on tei tublid, täpselt nii nagu igaühele geneetiliselt on kaasa antud. Kellel on rasva% loomu poolest madalam, sellel on lihtsam ja kellel kõrgem ,seda raskem saab olema tippkuivust kätte saada, kuid miski pole võimatu.... :D

Andke ikka teada kui toidulisanditega aidata saame - sellise pühendumisega tegijaid, kes peale rasket füüsilist tööd viitsivad veel saalis rassida, ei näe kuigi tihti. Olen nooremana ka päev otsa 6 meetriseid 2 tolli paksuseid planke keerutanud päevade viisi ja tean mida raske füüsiline töö tähendab ja eriti peale seda veel trenni minna. Respect!

see pilt on tehtud minu esimesest poseerimisest kui ma üldse kulturismiga tegelam hakkasin, et siis 2010detsembri lõpus vistisegi.

tänased vormipildid peaksid opeagi foorumisse ilmuma, siis kui Pizza jõuab nad kaamerast välja tirida:)

Hetkel on vorm juba tunduvalt parem kui ta olik kevadel revalis laval.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×