Jump to content
RainKuusnõmm

Team KOOVIT

Recommended Posts

nendele ,kes valmistuvad mm on see kindlasti hea uudis sest siis aint 20 päeva vahet kahel võistlusel B)

eile tegin trennis jalga,kasutasin kükis laiemat jalgade asendit et vähe teisi lihaseid ka kaasaks.muidu kükin ma suhteliselt kitsa asendiga.

läksin 6ste kordustega alates 70kg kuni 130kg

siis jalapress ninjg 2pealihasele 2 harjutust

trenn tuli lühike kuna eile oli tohutult raske teha-pikk tööpäev ja terve päev päikse all tegi ikka kenasti uimaseks.

sel nädalal käisin ka masaazis üle pika aja jälle ning plaanis sama ka mõne aja pärst uuesti.

kaal hetkel 73.4 kg,hoian seda mõnd aega kuna kuupäev eestikatel muutus siis mul hetkel veel väike varu :P

enne trenni hakaksin võtma nüüd beta-alanine.ja ka kreatiini.

peale trenni ka hera80 ,htr,creatine,prode90 kuna lõpetan ternni kuskil pool 10.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin täna saalis mõllamas.

Kui viimasel ajal on õnnestunud trennid koos Taaviga teha, siis täna tegin ma täiesti üksinda. üksinda ei ole nii hea kui kellegi valvsa pilgu all aga saab trenni tehtud ikka.

täna tegin siis biitsa ja rinda. biitsale on pandud hetkel suurem rõhk . see minu nõrgem külg:)

üksinda tegin trenni selle pärast, et vennad saaremaal ja Taavi täna Pärnus. ja Hr Pizza oli vist öösel tööl vms.

Neljapäeval tegin selja trenni ja sai siis paar pilti ka klõpsatud. kuigi pole just kõige paremini õnnestunud pildid panen ühe üles ikka.

Dieedil olen olnud kaks nädalat ja selle ajaga on kaalu langenud 2,6 kg.

täna hommikune kaal oli 81,7kg

post-18592-1312646036_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere

Polegi jõudnud ammu kirjutada, aga noh tööd ka koguaeg teinud ja see nädal olin jällegi õises vahetuses nii et siis pole üldse aega , 8 tundi ka vaja ju täis magada. Trennid tegin kõik päeval ära sellel nädala, suht teist moodi tunne päeval teha aga pole hullu, liha vajab kasvamist ja pekk põletamist.

Aga täna oli kükki trenn, peale esimest harjutust tegin raigoga koos

1. Jalamasin , sellega tegin soojaks lihase ja andsin väikse väsimuse enne kükki

2. eestkükk 4x10

3. jalapress läksime raigoga 50 kilo kaupa 40o-ni , ja sellega 12 kõigiga

4. ühe jalaga jalamasin 3x12

5. reietagalihas 4x 10 hantlitega

6.reis plokil 4x10

7. siselihased plokil 3x10

8. kõht

ja siis sai pooodi kohupiimajärgi mindud

Ja väike pilt ka nädalaalgusest

post-3152-1312739498_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

järgmine pühapäev tahaks jah terve teami kokku saada :D

...teeks pildi ära B)

täna tulin ise saaremaalt ja kodus söök ning kohe trenni.tegin triitseps-lailihas päeva.eile tegin nn laadimispäeva,kaal 74.5 ,vahepeal kukkus liiga kiiresti:P

nüüd enam vähem 11 nädalat minna siis peaks kuskil 500gr nädalaga alla minema hakkama -eks näis

triitsepsile surusin hantlitega täna,tavapäraselt olen teinud prantsuse surumist kangiga.siis peale selle 1 hantliga surumine kukla tagant ning kõiega ,1 käsi krraga

seljale kummardudes 1 kangi otsaga alakõhu vastu ning laia haardega kukla taha tõmbed

siis istudes laiema haardega plokil

mõni seeria kõhtu veel lõppu,rippes.

homme puhkepäev siis teispäeval jälle bic-rind

taavi poolt väike näide ,millise vormiga juba tasuks lavale minna :P:D :D

0886257192fb51.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest WIndPower

to: pizza13

eelnevatest postitustest lugesin, et jätad munakollase söögist välja? miks? on seda mõni toitumisspets soovitanud?

Ise nagu olen ühte blogi lugedes just aru saanud, et kollane on muna vaat et kõige väärtuslikum osa, iseasi kas seda tõesti nii suures koguses tarbida, kui kulturist (muna)valku päevas vajab?

muidu aga edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
to: pizza13

eelnevatest postitustest lugesin, et jätad munakollase söögist välja? miks? on seda mõni toitumisspets soovitanud?

Ise nagu olen ühte blogi lugedes just aru saanud, et kollane on muna vaat et kõige väärtuslikum osa, iseasi kas seda tõesti nii suures koguses tarbida, kui kulturist (muna)valku päevas vajab?

muidu aga edu!

Paljud kulturistid jätavad munakollase välja, kuna see on rasvane ja kalorirohke. Minu arust suht napakas teguviis - aga ju igaüks teab paremini. Rasva on niivõinaa iga päev päris palju vaja - no oma 1g kehakilo kohta võiks ära tulla siiski. Ning kui munast seda ei saa, siis vaja mujalt. Kuid ega see mujalt rasv kasulikum ole. Muna on ikka täisväärtuslik iga külje alt.

Need kiviaja arvamused, et tõstab kolestorooli võiks juba ära unustada.

Ise lahendan 5 muna päevas, mis küll suhteliselt väike kogus. Rohkem pole muna jaoks isu, muidu sööks või 10 resti ära. Sest toiteväärtus on tal hea. B)

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Napakas teguviis või mitte, lihtsalt reaalsus on selline olnud et olen nii teinud, aga tavaliselt olen korraga ikka ka 5 muna sõõnud ja ühe nendest koos kollasega, ja kui ei ole viitsinud neid keeta siis lihtsalt joonud aga siis pole kollaseid välja võtnud ja teiseks pole ma juba muna ma ei tia mis ajast sõõnud kuna , kui valgeid juba pidi kohviga alla loputama või siis mingit ketsupimajoneesi kastet peale panem siis praegu sellist lukust enam lubada ei saa ja ei olegi isu nende munade järgi nii palju.

Ja muidugi tere hommikust unetutele , kuna õine vahetus keeras une ikka nii nässu et olen juba poole kolmest üleval

Väike varahommikune pilt ka B)

post-3152-1312770077_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

täna trenn tehtud,kohal oli enamus teamist jällegi,nagu tavaliselt nv,puudu raiks ja rait tegime ka teami pildi öra mida ammu plaanisime,õhtu poole või homme lisame ka üles,tegin peale lailihase trenni veel paar seljapilti ka,saan ka selle siia lisada.

kui eile läks trenn ikka totaalselt aia taha siis täna tuli ikka supper,tegime aimariga koos ka :rolleyes:

tõmme alustuseks,siis lõuatõmbed,ülevalt tõmme plokil ning alt kitsalt tõmme,

triitsale pea alaspidi hantliga ning plokil trossiga lamades ning rõõbaspuu lõppu

lisaks veel kõhtu.

enne trenni võtan praegu Beta-alanine

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist

Sai siis täna jälle terve pundiga trenni tehtud ja ka üks pildike , kuigi Rait ja Raix puudusid aga pole midagi parata.

post-3152-1313271927_thumb.jpg

post-3152-1313271961_thumb.jpg

Mina, Taavi, Lauri ja Jura tegime kõik jalga , Rain ja Gunn lammutasid muud. Saal oli ikka suht tühja võitu aga ega pole imestada ka ikkagi laupäeva õhtu.

Esimese harjutusena tegime rinnalt kükki smithil , ja kordusi aga korra läksime ka üles , tegin isikliku rekordi ka veel , mis muidugi väga hea sellise kaalu juures.

Teine harjutus kelk ja seal iga seeria 50 kilo otsa, lõpetasin enne teisi kuna eelviimase seeria ajal tundisin sähvatus käis nelipeast läbi ja siis veel kaks pea ja kanni juures lõi vanavigastus ka välja , aga hetkel enam ei tunne nii et pole hullu.

Krt Gunn peab kätt rohkem treenima liiga palju värises:

post-3152-1313272301_thumb.jpg

Kolmandaks tegin jalapressi üks jalg korraga

Reie kakspeale tegin veel hantlitega aga seekord ettevaatlikult kuna noh valu sees ja pärast veel jalamasinal ka

Siselihaseid neli seeriat ja kõht

Nüüd tuleb jälle hommikut oodata kuna siis saab kõige paremat toitu süüa :rolleyes:

Peale trenni veel käisime aimarile uut korterit vaatamas kuna vana kolis ka lõpuks Eesti tagasi. Korter oli ikka suht laadna , kuna isegi mul jäi karp lahti.

Toitumises tõmbasin ka eilsest kraane natuke kitsamale, väike muudatus aga toiminud siiani, loodame ka edasipidi, kuna pilt muutub paremaks:D

post-3152-1313271946_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

täna siis veidi lühem tööpäev ja seega aega väike blogi siia riputada.

tänaseks siis 3 nädalat dieedil oldud ja kaalu alla võetud 3 kilo kusagil. Nädalavahetusel oli väike kaalu tõus kuna sai tehtud mõnus reis ida-virumaale.Oli selline meeldiv nädalavahetus koos Andraga. Käisime erinevates khotades ilusat loodust nautimas. Ööbisimemäetagusel mõisahotellis mis osutus väga meeldivaks peatuspaigaks. Õhtul sai seal mullivannis istutud ja aurusauna nauditud.

Käisime ka kaevandus muuseumis ära. Kui mõelda, et sellistes tingimustes tehti kunagi tööd, siis tunnen neile meestele kaasa.

Trennidest jäi kahjuks jalatrenn tegemata ja ka teami pildilt jäin välja. kehakaal on hetkel 80,5 ja liigub alla poole.

eile tegime õlga. Kuigi õlg on mul juuni algusestalates juba valus sai trenni siiski tehtud.

eks see õlg trennis ei valutagi, löaseb harjutusi teha aga see valutab pigem siis kui magama hakkan minema.

lisan öhe pildi ka mis sai nädalavahetusel tehtud

post-18592-1313485437_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kiire kokkuvõte eilsest trennis.tegin kükki aimari ja raidiga koos

arvasin ise, et on rinnaltküki päev vms aga taavi arvas ,et 150kg 5x5 vaja teha -aga hakkama sain :rolleyes::D endalegi üllatuseks

ss jalapress läksin 8saste seeriatega tõusva raskusega

siis ettesirutused

2pealihasele kangiga ette ja kõhulihas

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sai siis täna jälle selleks nädalaks töö ka läbi ja viimane selle nädala jalatrenn, homme saaremaale Lihatööstuse suvepäevadele , kuigi maru raske on seal olla kui head ja paremat süüa ei saa, aga see selleks . Eile veel tööl üks vend mõtles et viskab 20 kilose veise käntsaka mööda kätt, nii et käsi jäi mul ka veel kahe lihatüki vahel ja tööpäev lõppes suht vara, aga õnneks hullu pole kuna õhtul sai rinnatrenn ilusasti tehtud ja täna veel natuke sinine on aga ega see trenni siis segada saa.

Täna tegime Jura ja Raigoga koos jalatrenni, esimeseks tegime hakkakükki kus kõik purustasid rekordeid ja veel päris suurte sammudega, siis väljaasted, ja kolmandaks reiesirutaja, jala kakspeale 2 harjutust ja minul veel kõht ka lõppu.

Kellega on tegu?????

post-3152-1313785284_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah Ott mina see , tõesti ei ole, aga kuivuses ega ma ka enam niikaugele ei jää , lihasmassis kindalt maas, aga Jh Raigo see on .

Väike kaalukontroll me eestvedajalt:

post-3152-1313786085_thumb.jpg

Ja siit tuleb Biitseps:

post-3152-1313786109_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüd siis nädalakese eestis olnud ja kohe olen ka alustanud vana vormi taastamisega..eks see võtab nüüd veidi aega aga tulematta ta ei jää:D

Tahtsin varem juba blog kirjutada aga ei pääsenud õieti netti, tööl oli ka mega kiire ning koju tuleb net alles teisipäeval.

Igatahes trenni teen põhiliselt Rainiga koos ja samu asju....praegu ikka võtab aega et samade raskusteni jõuda mis tema...loodan et eest 'ra ei lähe :)

Järgmised 2 päeva peale trenni alati lihased mega valusad....eriti hullus seisus olid jalad. Kehakaal on madal hetkel siis 73-4kg laevalt tulles oli muidugi veel hullem(72,2) viimati kaalusin nii vähe aasta tagasi enne kulturismi võistlusi) ainult et pilt oli teine :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

NIi pole ka ammu siia kirjutanud. vahepeal ikka trenni tehtud selle suunaga, et surumine vormi saada ja tasapisi asi areneb. vahepeal osad trennid kohtla järvel tehtud, kuigi seal pole suurem asi saal aga saab toonust sees hoida küll.

Eile sai siis võetud puhke päev , et täna surumises üles minna ja nii ka läks, kaal oli hommikul 66,2 päev mõõdus puhates ja öhtul trenni. korralikult soojaks ning ülesminek vöis alata. raskustest 130 ga tegin veel 3 kordust ja edasi läksin ühestega, max tulemuseks jäi täna 160 kg. ise olen juba tulemusega rahul, kui surumissärk selga panna siis 180 juba reaalne. pärast seda tegime Aimari ja Rainiga 100 ja 110 kg korduseid otsa 8 sed ja12 sed . edasi ristivedu veel rinnale ja biitseps ka otsa. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

täna tegime aimpsiga jalga.alustasime meie jaoks uue harjutusega-mis on hack küki masinal.läksin ise ülesse vähe ja 150kgx3,175kg x1.sidemetega tegin 200kg x1aga side oli nii nõrgalt et abi temast ei olnud,ei hakanud tugevamalt ka panema et edasi minna.tegime negatiivset faasi pidurdades ei ei põrganud all.selle võrra oli raskem :D

siis kükk smithil. läksin 6stega ülesse,150kg tegin 6 ära.siis tulime alla ja pikad kordused ja jalad ilusti täis

nming ettesirutused istudes

ben johnson

kaal ikka tasapisi langeb.pilt vast ka vähe haaval teravamaks,gunni sõnul seljale detaile ka dieediga juurde tulnud :rolleyes:

eile harjutasime poseerimist ka,kuid pilte ei teinud.eks varsti teen jälle korralikud pildid ka hetkeseisust.

homme trennist puhkus ja kolmapäevl õlapäev.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×