Jump to content
Alexander Andrusenko

Euroopa Jõutõsteliit kinnitas Silbaumi rekordi!

Recommended Posts

Kirjas ja suurepärane, aga tundub et see konkurentide lollitamine oma algraskustega läks maksma selle, et mees nüüd esimeses grupis.

Sellevõrra teisel grupil teda oma selja taga hoidmine lihtsam

Need raskused, millega Margus nõrgemate gruppi jäi, ei ole mitte lollitamine, aga on ametlikud selle aasta tulemused. Nii on nõutud, kõrgemaks bluffida ei või. Eks mäletad ju Tall-Hel-Stock võistlust, mille Margus palavikus tegi.

Loomulikult oleks ka kogusumma medal olla, aga 1. grupis tegemine andis konkurentdele taganttulija eelise.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jälle mingid ajuvabad reeglid, kui ma õigesti aru sain.

Umbes nii, et kui samal aastal üldse tulemust kirjas pole, siis tuleb tühja kangiga esimene katse teha :D

Ütleme, et sportlasel oli rinna vigastus ja hooaja parimal võistlusel surus 100kg. Kas see tähendab siis seda, et isegi, kui vigastus on möödanik, tuleb 100 alla panna??? Kui nii on, siis oioioioioioiiiiii.......

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
340 olemas. Pronks on isegi reaalne tõmbes.

350 ei tulnud kahjuks. Samas tehniliselt oli tõmme paranenud. Ilmselt Silbaumi mõju :D

Muudetud kasutaja shreku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jälle mingid ajuvabad reeglid, kui ma õigesti aru sain.

Umbes nii, et kui samal aastal üldse tulemust kirjas pole, siis tuleb tühja kangiga esimene katse teha :D

Ütleme, et sportlasel oli rinna vigastus ja hooaja parimal võistlusel surus 100kg. Kas see tähendab siis seda, et isegi, kui vigastus on möödanik, tuleb 100 alla panna??? Kui nii on, siis oioioioioioiiiiii.......

Ma ei nimetaks siinkohal reegleid ajuvabaks...

Selgitan siis veel, ja hästi aeglaselt... Viimase 12 kuu võistlustulemuste järgi määratakse tiitlivõistlustel sportlase koht grupis. Juhul muidugi kui gruppe peab moodustama rohkem kui üks. Algraskustega ei ole siinkohal midagi pistmist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu pea üht asja ei võta: mis moodi on võimalik et -105kg mehel Vadym Dovganyuk'il on kükk jõutõmbest 87,5kg parem ehk et enam kui 25%'e vahe? Mul endal on jõutõmme ikka (täis)kükist oma 30% suurem ja see mida ma olen jõusaalis näinud (tõsi küll, profi jõutõstjaid pole ma treenimas näinud) kinnitab ka et jõutõmme on ikka kükist enamus inimestel oluliselt tugevam.

Nüüd kui ma tulemusi vaatan siis seal -105kg meestel on kõigil kükid jõutõmbest paremad mis on täiesti vastuolus minu (tõsi küll piiratud) tõstmiskogemusega.

Oskab keegi sellele mingit seletust anda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siis ma sain esmalt õigesti aru. Nüüd on asi aga veel naljakam. Mis andis 320 algraskus jõutõmbes. ???

325 oli tegelt. Ja milleks panna mingi ulmeline raskus alla. Loeb lõpptulemus, mitte algraskus. Algraskusega saad hea emotsiooni, näed mis seis on ja kogusumma kirja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eesti jõutõstjate suurepärased tulemused EM-il reedel 06.05.2011!

Eesti jõutõstjad Margus Silbaum ja Erkki Hirsnik võistlesid reedel 06.05.2011 EM-il ning saavutasid suurepärased tulemused!

Margus Silbaum sai jõutõmbes väikese kuldmedali ning püstitas Euroopa rekordi meeste kaaluklassis -93kg – 352.5kg! Kükis sai Margus kirja 345kg, mis on ühtlasi Eesti rekord. Lamades surumises oli tulemuseks 210kg ning kogusummaks 907.5kg, mis on samuti Eesti rekord kaaluklassis -93kg. Selle kogusummaga tuli Margus oma kehakaalus viiendaks, kolmanda koha tulemusega jäi vaid 2.5kg vahet. Kogusumma pronksmedalini jäi väga vähe puudu!

Erkki Hirsnik võistles kaaluklassis -105kg ning saavutas tihedas konkurentsis 11. koha kogusummaga 832.5kg. Erkki tulemus jõutõmbes (340kg) tähistab uut Eesti rekordit! Kükis sai Erkki kirja 300kg ning lamades surumises 192.5kg.

Soovime sportlastele palju õnne suurepäraste tulemuste puhul!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uus päev jõutõstjatele on alganud. Täna asub võistlema Taavi Pehme, kaalukategoorias -120kg. Võistlus algab Eesti aja järgi kell 12 ja kantakse üle ka otsepildis.

Mina teen samas kategoorias oma kohtunikudbüüdi rahvusvahelisel võistlusel. Kaalunine sai just läbi, olen hotellitoas ja püüan üles panna mõned fotod eilsest võistluspäevast.

post-17039-1304755041_thumb.jpg

post-17039-1304754973_thumb.jpg

post-17039-1304754943_thumb.jpg

post-17039-1304754893_thumb.jpg

post-17039-1304754858_thumb.jpg

post-17039-1304754779_thumb.jpg

post-17039-1304754755_thumb.jpg

post-17039-1304754717_thumb.jpg

post-17039-1304754822_thumb.jpg

Muudetud kasutaja Marko Terasmaa poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×