Jump to content
Rainerr

Tunne Eesti tegijaid: Rainer Neemsalu ja Taavi Merisalu

Recommended Posts

Jõudu ja ilu kallid inimesed!

Rainer ja Taavi otsustasid oma salajased, valgustkartvad tegemised rahvani tuua ning oma senist elukäiku jagada. Kes teab- võibolla ka tulevikuks mõtteainet saada.

Elukas Rainer:

Mis spordialaga tegeled? Tegelen kulturismiga

Kus spordiklubis treenid? Tartu Ülikooli Akadeemilises spordiklubis

Mis Sind kulturismini tõi? Ürgne soov laval olla ja end rahvale näidata.

Sinu haridus? Õpin Tartu Descartes´i Lütseumis ( NBNB- seal toimuvad 17aprill ka III Lõuna Eesti Lahtised Karikavõistlused)

Millega tegeled väljaspool töö- ja treeningaega? Tunnen elust rõõmu!

Eesmärgid tulevikuks? Suurvõistlustele jõuda

Kust leiad motivatsiooni pingutada ja energia? Südamest

Mis on sinu halvim harjumus? Laisk olen, õppida ei taha.

Kelleks soovisid lapsena saada? Rekka-raineriks

Kes kehastab sinu jaoks ideaalset vormi? Ajast aega on olnud see erinev. Frank Zane, Shawn Ray, Dexter Jackson

Mida sooviksid veel rahvale öelda? Sööge saia, sööge liha. Jätke jonn ja jätke viha!!!!

Päikest!

post-17434-1302316988_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis spordialaga tegeled? Klassikaline kulturism

Kus spordiklubis treenid? Nõo Spordihoone (esindan Planet Sporti)

Mis Sind kulturismini tõi? Imre - kutsus mind Fittest nortegruppi kui üks kord seal trenni tegin.

Sinu haridus? Tartu Ülikool Kehakultuuriteaduskond II kursus.

Millega tegeled väljaspool töö- ja treeningaega? Näitlemine, joonistamine, muusika tegemine.

Eesmärgid tulevikuks? Suurvõistlustele jõuda

Kust leiad motivatsiooni pingutada ja energia? Naistest mot. ja süsivesikutest saan energiat.

Mis on sinu halvim harjumus? Oeh, neid on palju.

Kelleks soovisid lapsena saada? Kokaks.

Kes kehastab sinu jaoks ideaalset vormi? Imre.

Mida sooviksid veel rahvale öelda? Tehke trenni ja ärge kardke süüa!

post-4814-1302317739_thumb.jpg

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kell on 6.51 ja oleme teel Tallinna poole. Sõidame sponsortranspordiga ja kõik läheb hästi. Kohv, ajalehed, wifi, mugav teenindus. Soovitan soojalt sõita rongiga, sest meie küll sõidame!

Rainer ja Taavi soovitavad!smiley-thumbs-up-small.gif

edelaraudtee.gif

post-4814-1302321285_thumb.jpgpost-4814-1302321294_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rainer käis kaalumas ära ja ei mahtunud kuidagi ära. Kaaluks oli (1)75kg. Raineril ilusti kõht täis riisist ja mitmest latist kurgist.

Sööge Luunja kurki, sest Rainer sööb ka!!!

2825400000000_large.jpg

Mind ka mõõdeti ja kaaluti. 179cm ja 80.7kg.

Varsti hakkan kummikomme sööma. Sööge teie ka Haribo kummikomme, sest mina söön ka!!!

haribo-haribo-pico-balla-id3172765.jpg

Rainer kardab konkurente, sest kõik on nii kurja näoga. Aga õnneks Hiiglane lubas omal õlal nutta ja patsutas talle selja peale.

post-4814-1302334416_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

!!!

SAABUS STAARKULTURIST KRISTJAN - JOHANNES KONSAP!!!

post-4814-1302334566_thumb.jpg

Ja, meie oleme õnnelikud ja rahul.

post-4814-1302334634_thumb.jpg

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Te oleksite pidanud oma teema juba eile üles võtma kui ma selle mõõklemise pildi oleksin teinud seal Nõo koolimaja riideruumis :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Te oleksite pidanud oma teema juba eile üles võtma kui ma selle mõõklemise pildi oleksin teinud seal Nõo koolimaja riideruumis :)

Mnjaa. Meil oligi selline plaan, et täna hommikul ikka.

Aga oleme edukalt jälle rongi peal, istume esimeses klassis, kõht mõnusalt kanafilee praadi täis. Härra Mikk Raudsepp tõi meid Balti jaama ära, kuna me Raineriga tavaliselt jalutame terve Vanalinna läbi kui õige koha üles leiame.

Noorkulturiste toetab edelaraudtee.gif!

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mnjaa. Meil oligi selline plaan, et täna hommikul ikka.

Aga oleme edukalt jälle rongi peal, istume esimeses klassis, kõht mõnusalt kanafilee praadi täis. Härra Mikk Raudsepp tõi meid Balti jaama ära, kuna me Raineriga tavaliselt jalutame terve Vanalinna läbi kui õige koha üles leiame.

Noorkulturiste toetab edelaraudtee.gif!

Mõnulege siis korralikult! Mis kell Tartusse jõuate?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huh, jõudsin koju! Imre soovitusel käisin pesus ka juba ära ning nüüd naudin oma vaba õhtut. Päev oli suurepärane!

Tore oli Revalis kohtuda Mihkli, Kristjani ja Mikuga! Pean tunnistama, et Tartusse tagasi tulin juba uute ideede ja suure motivatsioonipagasiga :)

Kiitus Reval Cup! korraldusmeeskonnale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõudsin ka nüüd internetti.

Minu poolt ka avalik kiitus Reval Cupi korraldajatele!

Erilised kiitused Mikule, kes meid Baltasse ära viskas :D

Eile sai pärast võistluseid (kolme nelja ajal) kuni kella üheksani joodud erinevaid vedelikke kuni WCsse jõudsin alles kell 9. :(

Võin öelda, et dieeti midagi ei pidanud võistlusteks, kuna ei taha kasvamist seisatada. Aga neljapäeva õhtul hakkasin tegema natukene "asju", et natuke kuivemaks saada. Enne eriti polnud kõhu kahte alumist "kuubikut" näha, kuid reede õhtuks sain juba välja :)

LEKV teen vast uue vabakava. Mõtlesin, et paneks jälle salto sisse, aga siis tuli meelde, et seal on madal lagi. Et peab midagi muud välja mõtlema.

Aga kõige rohkem on kahju sellest, et mul jäi beebiõli võistluspaika ja nüüd peab Rainer kuiva pepuga ringi kõndima. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rõõmus teade konkurentidele ja kurvastav teade fännidele! :)

Igatahes, otsustasin mitte võistelda Eesti Karikal. LEKVil ikkagi osalen. Nimelt on vigastused kergelt süvenenud ja jään vist mõneks ajaks üldse trennist kõrvale :) Reedel perearsti juurde ja sealt edasi, ei tea kuhu. Plaanin suveks terveks saada, et siis kõvasti lammutada. Plaanid on suured. Kui kasv on hea ja kiire, siis v-o osalen ka Eesti MV, aga kui asi jääb kesiseks, siis sean selle mõtte kahtluse alla. Igatahes, alla 85kg pole plaan lavale minna. Hetkel kaal 80kg ja dieeti pole teinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõudu ja ilu kallid kaasteelised!

Eile hommikul kella 4 paiku ründasid mind ägedad spasmid. Pärast mõne valuvaigist sissevõtmist sain läbi häda öö hommikusse veeretatud. Tugevad valulised-krambihood jätkusid mõni kord tunnis, terve päeva vältel. Lisaks katkematu iiveldustunne.

No-Spa on tänaseks olukorda veidi parandanud. Hood on harvemaks jäänud ning endal on ka palju parem olla.

Millest kõik see tekkis-ei tea.

Täna õhtul TÜASK´i trenni. Plaanis on teha koos Taavi Tarosega mõned ringid poseerimist ja hiljem selg&triitseps.

Praegu on veel ettevalmistus pühapäeval toimuvateks III LEKV´s. Pärast seda olen juba lõpusirgel EKV´s. Kauaoodatud päev on järjest lähemal!

Rainer

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõlemad olete sandid? Usun, et haigushoog on ajutine ja varsti tulete lavale vanakesi tuuseldama :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõlemad olete sandid? Usun, et haigushoog on ajutine ja varsti tulete lavale vanakesi tuuseldama :)

Ajutised need olidki! Täna rääkisin Taaviga ja ilmselt näeb meid kevadel koos veel vähemalt 2 x !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna treenisin Planetspordis rind&biitseps. Reie nelipea ja taguosa tegin ka kergelt läbi.

Kaal on keskmiselt 76kg. Pühapäevaseks kaalumiseks läheb alla 75 natukene. Usun, et sellega ei tule probleeme.

Mingeid muutuseid teha ei plaani. Lähen sama rada mööda karikavõistluste poole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikust!

Sõin just hommikusöögi ja naudin värsket õhku, mis läbi lahtise akna tuppa tuleb.

Taavi on ka minujuures, aga magab alles. Ilmselt oli tema eilne õhtu veidi ekstreemsem kui minu oma.

Käisime koos tuntud Kristjan-J. Konsapi sünnipäeva tähistamas. Mina piirdusin õhtu jooksul 1 kodujuustu ja 2 tassi rohelise teega. Temal ilmselt nii hästi ei läinud.

Magab mul toas põrandal alles. Aga mina olengi rohkem "vara üles, hilja voodi nõnda rikkus majja toodi " pooldaja.

Kaal on minu aparaadi järgi üle lubatud piirnormi. Ma nüüd vahepeal rohkem ei söö midagi. Kui kohale jõuan, teen Descartesi´s kontrollkaalumise kohe ära.

Tartlased tulge Descartes´i. Ülejäänud hoidke pöialt ja vaadake foorumit!

Cogito ergo sum!

Muudetud kasutaja Rainerr poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikukohv on ees - peletab ajutiselt suukuivuse ära. Jalgadega võin päris rahul olla. Kaal oli 79.4kg

Minu kuivuse saavutamine toimub teistmoodi kui teistel, et ei soovita seda kellelegi. :)

Varsti tuleb Imre järgi, saab siis teda abistada, laadimise teen umbes 2 tundi enne lavale minekut ära. Vast töötab.

Mingi pinge on õlas sees eilsest saati, natuke põen selle pärast, aga loodan, et väga hullult ei hakka tänast võistlust segama.

Kõik Tartu rahvas tulge Descartes' Lütseumisse kohale kaasa elama!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleme Descartes´is ja kõva töö käib! Ise olen eriti palju riideid selga pannud ja isegi istudes väike higimull on otsa ees.

Esimesel võimalusel hüppan kaalule! Eesmärk on olla vähem kui 75 kg. Eks näha kuidas saab :)

Lava on valmis pandud. Kõik juhatavad sildid, plakatid, viidad olemas. Loodan, et keegi ei suuda ära eksida!

Rainer

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Home, sweet home!

Nii väss olla. Pole kunagi nii palju poseerinud. Jalad olid peaagu krampis pärast. ;) Hetkel Säästu limonaad kaisus ja makaronid tulel.

Nii kahju, et spordikotti ei võitnud ;). Hädasti vaja, aga pole raha, et osta. Eks peab selle kotiga ootama järgmise võistluseni. Vast peab veel vastu. Igalt poolt õmblused lahti, luku juurest on ära veininud kahtlaselt riie, et koti sisu on näha. Vihmaga kuskile minna on terve kott vett täis :D. Kui ei pea, siis jama... ei saa enam trennis käia :P

Aga homme alustan siis dieediga, EKV peab ikka mingi vormi ka tegema. Off-seasoniga ei taha nii suurele võistlusele minna.

Täna sai kõvasti nalja, kindlasti hea kogemus jälle. Imre ajas lõbusat juttu, et kindlasti polnud pealtvaatajatel igav. Ja muidugi SUPER publik oli!!! Kiitused ja suured tänud minu poolt, kes võistlejatele kaasa elasid! Tartu rahvas kindlasti möllab ka EKV. :)

Kõik, kes eile Kirbu sünnipäeval olid, teavad kuidas ühe õhtuga vormi tehakse. :D

Triibutab küll ;)

post-22-1303045281.jpg

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×